Immortal Game 12 میلیون دلار برای ساخت پلتفرم شطرنج Web3 جمع آوری می کند


علاقه مند به یادگیری آینده صنعت بازی هستید؟ به مدیران بازی بپیوندید تا در اکتبر امسال در GamesBeat Summit Next درباره بخش‌های نوظهور صنعت صحبت کنیم. امروز ثبت نام کنید.


Immortal Game، شرکتی که پشت پلتفرم شطرنج مبتنی بر بلاک چین با همین نام قرار دارد، اعلام کرد که در آخرین دور سرمایه خود 12 میلیون دلار جمع آوری کرده است. علاوه بر تامین مالی قبلی، در مجموع 15.5 میلیون دلار جمع آوری شده است. این کشور قصد دارد از این بودجه برای ایجاد پلتفرم خود استفاده کند که یک پلتفرم Web3 را برای بازیکنان شطرنج ارائه می دهد.

Immortal Game که در سال 2021 تأسیس شد، قصد دارد یک پورتال تخصصی بازی شطرنج ایجاد کند که نه تنها بازی های کلاسیک را ارائه می دهد، بلکه موارد اضافی مانند “جستجوها” اضافی، یک سیستم پاداش و بله، NFT ها را نیز ارائه می دهد. در حال حاضر برای کاربرانی که مایل به ثبت نام هستند در فرم بتا است. سازندگان تاکید می کنند که سیستم Play&Earn بازی Immortal برای کسانی که می خواهند به سادگی شطرنج بازی کنند اختیاری است.

بازیکنانی که به ویژگی‌های توسعه‌یافته Immortal ملحق می‌شوند، می‌توانند کارهایی مانند تکمیل اهداف اضافی در هر بازی برای دریافت پاداش انجام دهند. آنها همچنین می توانند از NFT قطعات خاصی در هر بازی استفاده کنند که بعداً نیز می توانند فروخته شوند. به گفته این شرکت، NFT ها می توانند “سبک های بازی متمایز” داشته باشند.

همان بازی، ویژگی های جدید

TCG Crypto با مشارکت Cassius، Greenfield One، Sparkle Ventures، 35V، Blockwall، Kraken Ventures و Spice Capital دور را رهبری کرد. 50 استاد بزرگ شطرنج از جمله ماکسیم واچیه-لاگراو و پراگاناندا رامشبابو به عنوان سفیر خدمت می کنند. مشاوران دیگر عبارتند از GZA Wu-Tang’s Clan، اسکات فرانک تهیه کننده Queen’s Gambit و اینفلوئنسرهای مختلف Twitch و YouTube.

مدیرعامل Immortal Game توماس زائپفل به GamesBeat گفت: «از آنجایی که ما معتقدیم جامعه بازی و محصول را ایجاد می کند، احساس می کنیم باید بخشی از درآمد و ارزش محصول را به آنها برگردانیم. ما در مورد بهترین راه برای گنجاندن بلاک چین به شطرنج بدون خراب کردن یا انحراف بازی فکر می کردیم. ما عاشقان شطرنج زیادی داریم که می خواهیم با آنها بازی کنیم – نمی خواستیم آنها را ناامید کنیم. ما باید راه دقیقی برای انجام آن بدون ناراحت کردن همه پیدا می‌کردیم.»

جسی جاکوبز، یکی از بنیانگذاران و شریک TCG، در بیانیه ای گفت: «بازی جاودانه در لبه بازی ها و فناوری بلاک چین است. تیم در سطح جهانی است، محصول عالی و چشم انداز الهام بخش است. ما از شراکت با توماس، دیوید هیجان زده هستیم [Cingala, CTO] و جفروی [Mestrallet, COO] همانطور که آنها تجربه بازی را برای جوامع پرشور به روش های جدید و هیجان انگیز گسترش می دهند.”

Immortal Game قصد دارد بازارهای کلیدی خود را در ایالات متحده، اروپا و هند گسترش دهد. زائفل گفت: “اکنون تمرکز بر این است که به بازیکنان نزدیک شویم و به آنها نشان دهیم که می توانیم چیزهای متفاوت، اگر نه چیز جدیدی، به شطرنج ارائه دهیم.”

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.