Rocksmith+ یادگیری گیتار را برای یک تازه کار مثل من سرگرم کننده می کند


علاقه مند به یادگیری آینده صنعت بازی هستید؟ به مدیران بازی بپیوندید تا در اکتبر امسال در GamesBeat Summit Next درباره بخش‌های نوظهور صنعت صحبت کنیم. امروز ثبت نام کنید.


من بلد نیستم گیتار بزنم. با این حال، من بازی هایی انجام داده ام که از گیتارهای پلاستیکی به عنوان کنترلر استفاده می کنند. Rocksmith+ می تواند به عنوان پل برای افرادی مانند من باشد.

در Rocksmith+، در حال حاضر، بازیکنان می توانند از یک گیتار واقعی برای تعامل و یادگیری و پخش کاتالوگ بزرگی از آهنگ ها استفاده کنند. Rocksmith+ به عنوان بخشی از یک سرویس اشتراک، به کاربران امکان دسترسی به کتابخانه‌ای از هزاران آهنگ در ژانرهای مختلف، از جمله هنرمندانی مانند Alice Cooper، Nsync و حتی Mozart را می‌دهد.

اما، مهم‌تر از آن برای تازه‌کاری مثل من، مجموعه‌ای از ابزارهای یادگیری نیز ارائه می‌شود.

شروع از صفر

اگر شما هم مانند من کاملاً تازه وارد گیتار هستید، Rocksmith+ می تواند اصول اولیه را به شما آموزش دهد. این برنامه آموزشی ویدیویی در مورد موضوعاتی مانند تنظیم گیتار و حتی نحوه صحیح نگه داشتن ساز ارائه می دهد.

به زودی، چند آکورد ابتدایی را یاد می گرفتم. یک آموزش ویدیویی به من نشان می دهد که باید انگشتانم را کجا بگذارم، سپس یک درس روی صفحه شروع می شود. در اینجا، وقتی که توسط یک نت بزرگراه به من دستور داده شد، مجبور شدم آکورد را بزنم، شبیه به رابط کاربری که در بازی‌هایی مانند Guitar Hero می‌بینید. به جز اینجا، شما در حال نواختن سیم واقعی روی یک گیتار واقعی هستید.

Rocksmith+ به شما کمک می کند تا با ابزارهای مختلف یاد بگیرید.

از این بلوک های شروع، می توانید شروع به یادگیری آهنگ های واقعی کنید. هنگامی که آهنگی را انتخاب می کنید، می توانید به عنوان یک مبتدی یا دامپزشک که به دنبال یادگیری آهنگ نت به نت است، با آن مقابله کنید. برای کسی مثل من، می توانم یک نسخه ساده شده از آهنگ را اجرا کنم. حتی می‌توانم از تنظیماتی استفاده کنم که هر بار که نیاز به نواختن یک نت داشته باشم، آهنگ را مکث می‌کند، و صبورانه منتظر می‌مانم تا انگشتانم را به جایی برسانم که باید بروم و قبل از ادامه آهنگ، نواخته کنم.

Rocksmith+ حتی بخش هایی را که در آن ها مشکل دارید جدا می کند و تمرین را ارائه می دهد. می توانید همان بخش را تکرار کنید تا زمانی که کنترل بهتری روی آن به دست آورید.

طیف وسیعی از گزینه‌های دسترسی و شخصی‌سازی نیز کار را آسان‌تر می‌کند. می‌توانید طرح‌بندی رابط کاربری را به روش‌های کلیدی تغییر دهید، به‌عنوان مثال، جهت فرت در بازی خود را تغییر دهید. حتی می‌توانید آهنگ‌ها را با زبانه‌ها پخش کنید، اگر این روش راحت‌تری برای تجسم نت‌ها است.

یک ابزار قدرتمند

حالا من نمی گویم که Rocksmith + من را تبدیل به ون هالن کرده است. بدون توجه به روش، یادگیری سازهایی مانند گیتار به معنای وقف خود به تمرین است. اما Rocksmith+ تمرین را آسان و در دسترس می‌کند و می‌تواند بازخورد مستقیمی در مورد نحوه انجام کارتان به شما بدهد.

این یک گام واضح از دنبال کردن آموزش های ساده در YouTube است، و حتی یک جایگزین مناسب برای یک معلم خصوصی است. من شک ندارم که اگر واقعاً وقتم را به آن اختصاص می دادم، می توانستم یک دسته مناسب از گیتار یا بیس داشته باشم.

Rocksmith+ بازخوردهای زیادی در مورد اینکه چه کاری درست و غلط انجام می دهید به شما می دهد.

اما Rocksmith+ فقط یک ابزار آموزشی نیست. اگر از قبل نحوه نواختن گیتار را می‌دانید، می‌تواند به چیزی نزدیک‌تر به یک بازی واقعی تبدیل شود. در آن زمان است که می تواند بیشتر شبیه یک تجربه قهرمان گیتار باشد، جایی که شما در حال نواختن آهنگ های مورد علاقه خود هستید. به جز اینکه در حال حاضر در حال نواختن نت های واقعی بر روی یک ساز واقعی هستید و می توانید این تجربه را خارج از بازی تجربه کنید.

هدیه ای برای علاقمندان به گیتار

همانطور که گفتم من گیتار نمیزنم. من در برخی سازهای دیگر مانند سوت حلبی پاپ می زنم. من می کشم تا نرم افزاری مثل این داشته باشم که به من کمک کند آهنگ ها و تکنیک های آن ساز را یاد بگیرم.

بنابراین اگر شما یک نوازنده گیتار هستید یا علاقه مند به برداشتن ساز هستید، صادقانه بگویم که من به نوعی به شما حسادت می کنم. اگر انگیزه دارید، Rocksmith+ ابزارهایی را ارائه می دهد که به شما کمک می کند تا یک نوازنده واقعی نوازندگی زهی شوید.

یوبی‌سافت به من امکان دسترسی پیش‌نمایش به Rocksmith+، یک گیتار و یک کابل Rocksmith Real Tone را برای زمان‌های عملی من داد.

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.