Big Data London 2022: Striim با Databricks یکپارچه می شود و در بازارهای جدید راه اندازی می شود


آیا نتوانستید در Transform 2022 شرکت کنید؟ اکنون تمام جلسات اجلاس را در کتابخانه درخواستی ما بررسی کنید! اینجا را تماشا کنید.


Striim که مقر آن در کالیفرنیا است، که یک پلتفرم نرم‌افزار به‌عنوان سرویس (SaaS) را برای یکپارچه‌سازی و استریم داده‌ها در زمان واقعی ارائه می‌دهد، به برنامه شریک فناوری Databricks پیوست.

تحت این تعامل که در کنفرانس جاری Big Data LDN (لندن) اعلام شد، این شرکت پیشنهاد جریان داده خود را با Databricks یکپارچه خواهد کرد و شرکت ها را قادر می سازد به داده های بلادرنگ دسترسی داشته باشند و از زیرساخت Lakehouse خود بر اساس آن عمل کنند.

آریل آمستر، مدیر شرکای فناوری استراتژیک در Databricks گفت: “ما عمداً با ارائه دهندگان فناوری مانند Striim همکاری می کنیم تا مشتریان خود را قادر به سرعت بخشیدن به زمان بینش خود کنند…”. ما از شراکت با Striim هیجان‌زده هستیم و به مشتریان خود دسترسی به یک سرویس ابری کاملاً مدیریت شده برای اتصال یکپارچه داده‌ها از پایگاه‌های داده، برنامه‌ها و ابرهای متفاوت به Databricks را در زمان واقعی فراهم می‌کنیم.»

Lakehouse Databricks که بر اساس فناوری منبع باز ساخته شده است، مزایای دریاچه داده و انبار داده را ترکیب می کند و به شرکت ها توانایی ایجاد هوش مصنوعی و برنامه های کاربردی تجزیه و تحلیل را در بالای مجموعه داده های خود می دهد. پس از ادغام با Striim، که همچنین ورود به مناطق بریتانیا و EMEA را اعلام کرد، شرکت‌ها می‌توانند از راه‌حل‌های AI/ML Databricks برای ایجاد مدل‌هایی با استفاده از داده‌های بلادرنگ و ارائه پیش‌بینی‌های تجاری دقیق‌تر استفاده کنند.

رویداد

MetaBeat 2022

MetaBeat رهبران فکری را گرد هم می‌آورد تا راهنمایی کنند که چگونه فن‌آوری متاورس نحوه برقراری ارتباط و انجام تجارت همه صنایع را در 4 اکتبر در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا تغییر خواهد داد.

اینجا ثبت نام کنید

این در نهایت منجر به تصمیم گیری بهتر و سریعتر می شود.

بیشتر در Big Data London چیست؟

علاوه بر Striim، کنفرانس Big Data لندن همچنین شاهد حضور بازیگران داده و تجزیه و تحلیل مانند Pyramid Analytics، Starburst و Immuta بود.

Pyramid Analytics که به دلیل پلتفرم اطلاعات تصمیم گیری خود شناخته می شود، از همکاری با Amplifi برای گسترش کانال یکپارچه سازی سیستم های اروپایی خبر داد. این شرکت گفت که Amplifi Europe سبد خدمات خود را با استفاده از پلتفرم اطلاعات تصمیم گیری خود در بریتانیا، ایرلند و اروپای شمالی گسترش خواهد داد.

در همین حال، Starburst عملکرد بهبود یافته ای را برای ساخت و به اشتراک گذاری محصولات داده مبتنی بر مجموعه داده های جهانی اعلام کرد، و Immuta مستقر در بوستون – که اخیراً 100 میلیون دلار جمع آوری کرده است – از شرکت ها خواست تا با اتخاذ سیستم های داده پیشرفته تر که به برنامه های آینده پایبند هستند، دسترسی به داده ها و استراتژی های امنیتی سازگار را افزایش دهند. مقررات داده بریتانیا پس از برگزیت

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری سازمانی متحول کننده کسب کنند و معامله کنند. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.