اقدامات مدیر عامل G2 Esports ممکن است برای این شرکت یک امتیاز امتیاز Valorant هزینه داشته باشد.


علاقه مند به یادگیری آینده صنعت بازی هستید؟ به مدیران بازی بپیوندید تا در اکتبر امسال در GamesBeat Summit Next درباره بخش‌های نوظهور صنعت صحبت کنیم. امروز ثبت نام کنید.


مدیر عامل G2 Esports، کارلوس رودریگز، روز دوشنبه پس از اینکه در ویدئویی در توییتر در جشن پیروزی با اینفلوئنسر ممنوعه اندرو تیت ظاهر شد، موافقت کرد که هشت هفته مرخصی بدون حقوق بگیرد.

بر اساس گزارش‌ها، این امر منجر به از دست دادن یک امتیاز فرنچایز G2 در لیگ بازی‌های الکترونیکی Valorant شد که امروز اعلام شد. Riot Games امروز 30 تیم در لیگ های بین المللی Valorant را معرفی کرد که G2 در بین آنها نبود.

خبرنگار Counter Strike neL در توییتر گزارش داد که دلیل کنار گذاشته شدن G2 به دلیل جنجال اطراف رودریگز و تیت بود.

رودریگز موافقت کرد که بعد از او از مرخصی بدون حقوق استفاده کند یک ویدیو ارسال کرد خود را در توییتر روز شنبه در حالی که با تیت جشن می گرفت، اینفلوئنسر که ماه گذشته در TikTok، یوتیوب، فیس بوک و اینستاگرام پس از شکایت در مورد نقض شرایط خدمات مانند سخنان نفرت انگیز و زن ستیزی ممنوع شد.

G2 به تازگی قهرمان فصل بهار لیگ افسانه های اروپا شده بود و در تابستان نایب قهرمان شد.

“هیچ کس هرگز نمی تواند دوستی من را کنترل کند. من خطم را اینجا می کشم. من با هر کسی که بخواهم مهمانی می کنم.» رودریگز گفت پس از شکایات مربوط به ویدیوی تیت. تا یکشنبه، G2 Esports توییت کرد: «دیشب شما را شکست دادیم. اقدامات مدیر عامل ما به زبانی در تضاد کامل با ارزش و فرهنگی است که G2 در آن زندگی می کند و برای آن تلاش می کند. و از این بابت عذرخواهی می کنیم.»

و رودریگز گفت یکشنبه، “بسیاری از طرفداران G2 در این آخر هفته ناامید شدند که باعث سردرگمی در مورد آنچه من هستم. همیشه هدف ثابت من این بوده است که از برابری مطلق فرصت‌ها صرف نظر از اینکه چه کسی هستید یا از کجا آمده‌اید، دفاع کنم، یعنی همان چیزی که بازی به آن می‌پردازد.»

G2 اخیرا اولین تیم کاملاً زنانه خود در League of Legends را معرفی کرد. بر اساس گزارش فوربس در ماه می، G2 ارزشی معادل 340 میلیون دلار داشت. ممکن است برای یک ارزیابی جدید در آن جبهه باشد. G2 و Riot به درخواست‌ها برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.