بهترین معاملات بازی های ویدیویی (سپتامبر 2022): ایکس باکس، رایانه شخصی، سوییچ، پلی استیشن


WASD فرسوده را فراموش کنید کلیدها مشخصه واقعی گیمر بودن، لیستی بی پایان از بازی هایی است که می خواهید بازی کنید. کار بر روی لیست آرزوها می تواند گران باشد، اما با کمی صبر، به راحتی می توان با بازی های ارزان قیمت برای هر سیستمی روبرو شد، خواه Xbox، PlayStation، PC یا Nintendo Switch. ما بهترین معاملات بازی را که می‌توانستیم برای هر کنسول و سرویس اشتراک بازی پیدا کنیم، جستجو کردیم، و هر ماه این داستان را با مجموعه‌ای از تخفیف‌ها به‌روزرسانی می‌کنیم.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: a اشتراک 1 ساله WIRED با 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به WIRED.com و مجله چاپی ما است (اگر مایل باشید). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.

اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما خریداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از روزنامه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بدانید.

فهرست مطالب

از کجا می توانم معاملات بازی را پیدا کنم؟

خرده فروشان اغلب تاریخ پایان معاملات بازی های ویدیویی را فهرست نمی کنند، به این معنی که می توانند در هر زمانی به پایان برسند. ابزارهای ردیابی قیمت مانند Camelcamelcamel می‌توانند برای تنظیم هشدارهای کاهش قیمت مفید باشند، اما همیشه روی عناوین دیجیتالی کار نمی‌کنند و در هر فروشگاهی کار نمی‌کنند. توصیه ما؟ بخش‌های فروش را در خرده‌فروش‌های بزرگ مانند GameStop، Best Buy، Target، Amazon و Walmart بررسی کنید.

چه معامله خوبی است؟ یک قانون سرانگشتی خوب این است که برای یک عنوان AAA اخیراً منتشر شده 40 دلار یا کمتر و برای عناوین قدیمی تر و هنوز محبوب 20 دلار یا کمتر هدف گذاری کنید. فروش بازی های ویدیویی به طور مکرر ظاهر می شود، بنابراین صبور باشید و قبل از کلیک بر روی افزودن به سبد خرید، درباره قیمت خود تحقیق کنید.

تخفیف های بازی نینتندو سوییچ

برای اطلاعات بیشتر، راهنمای بهترین بازی‌های Nintendo Switch و بهترین لوازم جانبی Nintendo Switch ما را بررسی کنید. فقط سوئیچ گرفتی؟ در اینجا 10 کار شگفت انگیزی که می توانید با آن انجام دهید آورده شده است.

هادس

با حسن نیت از بازی Supergiant