بعد از «اندور»، این 5 کمیک را بخوانید


از برخی جهات، اندور یک مرز جدید است: مجموعه ای که نه تنها از حماسه اسکای واکر، بلکه به طور خاص یکی از دو فیلم داستانی جنگ ستارگان (در این مورد، یک سرکش). سری جدید – که سه قسمت اول آن این هفته در دیزنی + پخش شد – تا حد زیادی از هر چیزی که به نیرو، جدای یا هر یک از آن چیزهای شمشیر نوری پر زرق و برق مربوط می شود، جدا است.

اما این باعث نمی شود اندور قلمرو کاملا ناشناخته بسیاری از کمیک‌ها، رمان‌ها و حتی بازی‌های ویدیویی همان دوره زمانی را در حماسه و همین ایده‌ها را بررسی کرده‌اند. اگر سه قسمت فقط اشتهای شما را برای داستان‌های بیشتر از اولین روزهای درگیری بین امپراتوری کهکشانی و شورش در حال ظهور باز کند، این کمیک‌ها این خلأ را پر خواهند کرد.

جنگ ستارگان: روگ وان – Cassian & K-2SO Special شماره 1 (2017)

اندور ممکن است داستان اصلی شخصیتی باشد که مخاطبان قبلاً در پایان آن را دیده بودند یک سرکش، اما این اولین بار نیست که طرفداران جنگ ستارگان این شانس را دارند که Cassian Andor را در دوران اوج خود ببینند. برای این لذت خاص، به این شماره ویژه که توسط مارول منتشر شده است نگاه کنید تا با اکران سینمایی فیلم در سال 2017 هماهنگ شوید. این در اصل یک کمیک است که اولین ملاقات بین آندور و ربات همراهش، K-2SO هولناک اما در نهایت قهرمان را نشان می دهد. به جز … شاید او در اولین ملاقات این دو کاملاً قهرمان نباشد.

Star Wars: Guardians of the Whills: The Manga (2021)

کاسیان آندور تنها یکی از خدمه پر رنگ در مرکز بود یک سرکش-و مسلماً خسته‌کننده‌ترین آنها، اگر بتوانید جذابیت مغناطیسی بازیگر دیگو لونا را نادیده بگیرید. (به هر حال، او به‌ویژه قابل تماشا است، فکر می‌کنم همه ما می‌توانیم موافق باشیم.) شاید بخواهید مدتی را با یکی دیگر از شخصیت‌های فیلم-بازی مالبوس و چیروت ایموه- از طریق این اقتباس مانگایی از طرفدار گرگ روکا بگذرانید. رمان مورد علاقه آیا Malbus و Îmwe می توانند معبد کیبر را از تهاجم نیروهای امپراتوری اشغالگر در امان نگه دارند؟ آیا کسی واقعاً می تواند با نیرو یکی شود؟ منتظر پاسخ حداقل یکی از این سوالات در این داستان کوتاه سریع و سرگرم کننده باشید.

جنگ ستارگان: دارث ویدر #1-25 (2017-2019)

در حالی که منشأ کاسیان در یک طرف کهکشان آشکار می شود، با قدرت گرفتن امپراتوری و شروع شورش، چیز دیگری در جای دیگر شکل می گیرد – و اجرای اپرا و ملودرام چارلز سول در کتاب مصور انفرادی دارث ویدر نشان می دهد که این اتفاق به شکل باشکوهی رخ می دهد. ، مد بسیار بالا. داستان بلافاصله پس از تبدیل شدن آناکین اسکای واکر به دارث ویدر اتفاق می‌افتد، به این فکر کنید که طرف مقابل سری Andor است، زیرا ویدر واقعاً تبدیل به ارباب تاریکی سیث می‌شود. ممکن است بپرسید چقدر اضافی است؟ پاسخ ساده است: شبیه نسخه کمیک کامل تم «امپریال مارس» جان ویلیامز است. فکر کنم متوجه شدی چی میگم

جنگ ستارگان: پرتاب شده شماره 1-6 (2018)

در همین حال، روزهای اولیه درگیری امپراتوری/شورش در مرکز این اقتباس از کتاب تیموتی زان در سال 2017 است که شرور غیر متعارف را به ارمغان آورد، که در ابتدا برای پس از آن خلق شد.بازگشت جدی رمان ها، به طور رسمی به جنگ ستارگان بازگشتند. اگر کاسیان یک عضو شگفت‌انگیز از نظر اخلاقی خاکستری Rebellion باشد – گروهی که به طور سنتی مملو از افراد کاملاً خوب، بر اساس اخلاقیات این فرنچایز به عنوان یک کل است – پس Thrown یک بدجنس به همان اندازه پیچیده است که بیش از آنچه در ابتدا گمان می‌رود بیرون است. اگر او راه خود را به داخل آن ببرد، جالب خواهد بود اندور به شکلی نشان داده شود، اینطور نیست؟

جنگ ستارگان: هان سولو – امپراتوری کادت شماره 1-5 (2018)

خوب، این یکی را یک پاک کننده پالت سرگرم کننده در نظر بگیرید: اگر اندور برداشت سختی از جنگ ستارگان است که به شدت بر نیمه دوم عنوان فرنچایز و هزینه ای که از طرف همه درگیر در آن تحمیل می شود تمرکز دارد، سپس کادت امپراتوری … نیست. خارج شدن از یک صحنه کوتاه در انفرادی، داستانی است که در دوره کوتاهی اتفاق می‌افتد که هان یک عضو تا حدودی بی‌میل و متقاعد نشده ارتش امپراتوری بود – حتی اگر نتوانست کاملاً با آنچه تلاش می‌کرد متقاعد شود. این نیست دقیقا یک غوغا، و با این حال… مطمئناً در مجاورت آن قرار دارد. و واقعاً، وقتی صحبت از جنگ ستارگان می شود، آیا واقعاً همه ما حداقل گاهی به دنبال آن هستیم؟