ردیف پلوتن و آینده تمرینات در خانه


پلوتن در حال هوازدگی است یک سال سخت شرکت تمرینات خانگی در روزهای اولیه همه‌گیری، زمانی که تقاضا برای دوچرخه‌های ثابت و تردمیل‌های آن افزایش یافت، به شدت افزایش یافت. سپس مردم شروع به بازگشت به جهان کردند، و تعدادی از حوادث پرمخاطب در تجهیزات Peloton باعث شد که تقاضا برای ماشین‌ها کاهش یابد. اما Peloton هنوز در این راه است و امیدوار است که یکی از محصولات جدیدش مردم را به سمت برند پرستیژ فناوری تمرینی خود جذب کند. آخرین مورد، دستگاه قایقرانی جدید Peloton است.

محتوا

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

این هفته در Gadget Lab، برایان بارت، سردبیر اجرایی خبر WIRED برای آخرین بار به ما می‌پیوندد تا در مورد Peloton Row جدید صحبت کند، و اینکه آیا این کشتی می‌تواند قایق نجاتی برای شرکت غرق‌شده باشد یا خیر.

نمایش یادداشت ها

داستان لورن در مورد پاروزن جدید پلوتن را بخوانید. همچنین لورن را در راهنمای پلوتن مجهز به دوربین، و بررسی آدرین سو از راهنما را بخوانید.

توصیه ها

برایان توصیه می کند که در WIRED مشترک شوید. لورن فصل پنجم پادکست را توصیه می کند شکست مفتضحانه، که همه چیز در مورد بحران ایدز است. مایک داستان ریچل لوین را توصیه می کند نوش جان به نام “من گوشت می خورم. چرا کشتن غذای خودم اینقدر سخت بود؟»

برایان بارت را می توان در توییتر @ پیدا کردبربارت. لورن گود @لورن گود. مایکل کالور @جنگ میان وعده. خط تلفن اصلی را در @GadgetLab. این نمایش توسط بون اشورث (@بوناشورث). موسیقی تم ما توسط Solar Keys است.

نحوه گوش دادن

همیشه می‌توانید پادکست این هفته را از طریق پخش‌کننده صوتی در این صفحه گوش دهید، اما اگر می‌خواهید برای دریافت هر قسمت به صورت رایگان مشترک شوید، به این صورت است:

اگر از iPhone یا iPad استفاده می کنید، برنامه ای به نام پادکست را باز کنید یا فقط روی این پیوند ضربه بزنید. همچنین می‌توانید برنامه‌ای مانند Overcast یا Pocket Casts را دانلود کنید و Gadget Lab را جستجو کنید. اگر از Android استفاده می‌کنید، فقط با ضربه زدن روی اینجا می‌توانید ما را در برنامه Google Podcasts پیدا کنید. ما هم در Spotify هستیم. و اگر واقعاً به آن نیاز دارید، در اینجا فید RSS است.