بررسی Apple AirPods Pro (نسل دوم): استانداردی جدید


اکثر مردم احتمالاً در این موارد به موسیقی هیپ هاپ، پاپ و سایر جم های مبتنی بر Apple Music گوش می دهند، و شما نیز در آنجا پاداش خوبی خواهید گرفت. “Glowed Up” Kaytranada برای آزمایش پاسخ باس عمیق مورد علاقه من بوده است، و این چیزها آن را شکست می دهند و صدای کمتری نسبت به آنچه که احتمالاً تا به حال از یک جفت درایور پویا شنیده ام ارائه می دهد – گواهی بر این که چقدر خوب این هدفون ها مهر و موم می کنند. و چگونه حذف نویز خوب کار می کند.

میزان کاهش نویز نسبت به اولین تکرار عالی نیز به میزان قابل توجهی بهبود یافته است. من یکی از پر سر و صداترین سگ های موجود را دارم (من اخیراً متوجه شدم که او 15 درصد مالاموت آلاسکایی است و این آهنگ است)، و قسم می خورم که با این جوانه ها، نمی توانم او را وقتی که برای شام فریاد می زند بشنوم.

وقتی نمی‌خواهید کل دنیا را قطع کنید، جوانه‌ها حالت شفافیت تطبیقی ​​جدیدی دارند که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا برخی، اما نه همه، صداهای اطراف شما را قطع کنند. ممکن است به نظر برسد که با کل ایده حالت شفافیت مغایرت دارد، اما اجازه دهید توضیح دهم. این حالت معمولاً به شما امکان می دهد محیط اطراف خود را بشنوید، اما احتمالاً نکن باید صدای بلند آمبولانس را با صدای کامل بشنوید. تراشه H2 اپل سطح را طوری تنظیم می‌کند که همچنان بتوانید آن را بشنوید، اما احساس نمی‌کنید که پرده گوش‌تان در حال منفجر شدن است.

به همین ترتیب، اگر شروع به صحبت با فردی کنید که جوانه‌ها در گوش شما هستند، سعی می‌کنید صدای او را تقویت کنید تا بتوانید بدون نیاز به بیرون آوردن جوانه‌ها، صدای او را بهتر بشنوید (اگرچه احتمالاً هنوز باید هدفون‌های هدفون را بیرون بیاورید، هیولا). به طور کلی، من متوجه شدم که در طول تمریناتم بسیار خوب کار می کند، زمانی که همیشه دوست دارم گوش هایم برای شنیدن دیگران در اطرافم در دسترس باشد.

سپس میکروفون‌ها وجود دارند—آنها به راحتی جزو بهترین‌هایی هستند که در یک جفت هدفون بی‌سیم پیدا می‌کنید، و از نظر مکانیکی با کمک این واقعیت که آن خرطوم‌های فیل درست به سمت سوراخ پای شما نشانه می‌روند، هستند.

در شیار

برخی از جنبه های منفی؟ من آن را a بزرگ جنبه منفی به خودی خود، اما ویژگی های صوتی فضایی شامل اساساً مشابه نسل گذشته است. این برای فیلم‌ها در Netflix و سایر برنامه‌های استریم عالی است – با اضافه کردن کمی صدای فراگیر – اما هنوز متقاعد نشده‌ام که صدای فضایی چیز زیادی به موسیقی اضافه می‌کند.

میکس‌های جدیدتر و جالب Dolby Atmos در Apple Music (بیشتر از هنرمندان مشهور) وجود دارد، اما واقعیت این است که بیشتر موسیقی‌ها به صورت استریو یا مونو ساخته شده‌اند، و با روشن کردن صدای فضایی، احتمالاً با آنچه من مواجه می‌شوید، مواجه خواهید شد. مشکل “بالا” را نامگذاری کنید: یعنی موسیقی قدیمی پس از ایجاد به Atmos ارتقا یافته است. به نظر من بیشتر این چیزها کمی عجیب به نظر می رسند، مثل اینکه یک نفر یک طنین به همه چیز اضافه کرده است، و تمایل به پررونق و روشن بودن دارد.

در مورد مشکلات عملکردی واقعی جوانه‌ها، جولیان چوکاتو، سردبیر بررسی‌های WIRED متوجه شده است که جفتش در برداشتن فرمان «Hey Siri» برای راه‌اندازی دستیار صوتی هنگام بیرون رفتن در شهر نیویورک، حداقل در اولین تلاش، مشکل دارند. من هرگز در استودیوی صدادارم یا وقتی بیرون از خانه ام در اورگان سرگردان بودم با آن مشکلی نداشتم. هر دوی ما متوجه شدیم که وقتی فرمان را می‌گویید، صدای زنگ شنیدن سیری ضعیف است، بنابراین شما همیشه در حال شنیدن آن مثبت نیستید.

در غیر این صورت، من در حال مبارزه با بسیاری از مشکلات دیگر با این هدفون هستم. آن‌ها فورا جفت می‌شوند، به خوبی جا می‌شوند و دارای استاندارد IPX4 در برابر آب هستند، بنابراین می‌توانید آن‌ها را با خود به باشگاه ببرید و زیر باران دویدن داشته باشید. صدا، حذف نویز و میکروفون ها برای همه چیز از اجرای موسیقی گرفته تا تماس های کنفرانس حیاتی درجه یک هستند. می‌توانید از آن‌ها برای ساکت کردن بچه‌هایی که جیغ می‌زنند استفاده کنید، و اکنون حتی می‌توانید تیلور سویفت را بدون برداشتن آیفونتان بالا ببرید. واقعاً چه چیز دیگری از یک جفت هدفون نیاز دارید؟