سیلیکون ولی بعدی در هارتلند ایالات متحده خواهد بود


سرمایه‌گذاری‌های Rise of the Rest که شما ستایش می‌کنید، مطمئناً از آن شور و نشاط سود بردند – و اکنون ممکن است آسیب ببینند.

برخی از سرمایه گذاران خطرپذیر سیلیکون ولی که بر شهرهای در حال رشد متمرکز بودند ممکن است عقب نشینی کنند. اما بسیاری متوجه خواهند شد که دیوانه وار است که 75 درصد از سرمایه خطرپذیر تنها به سه ایالت در دهه گذشته رفته است. در مرحله بعدی، شهرهای Rise of the Rest مزیتی دارند زیرا استارت‌آپ‌ها در آنجا تمایل بیشتری به سرمایه‌گذاری دارند. آنها مجبور بوده اند، زیرا نمی توانند تصور کنند که همیشه می توانند سرمایه بیشتری جذب کنند.

صحبت از سرمایه شد، شما دو سرمایه برای سرمایه گذاری در شرکت های Rise of the Rest جمع آوری کرده اید. بازگشت آن 150 میلیون دلار اول چقدر بود؟

ما آن را اعلام نکرده ایم ما گفتیم زمانی که آن صندوق را جمع آوری کردیم، بازدهی بالاتری ایجاد خواهیم کرد. ما گروه بسیار قابل توجهی از سرمایه گذاران فردی داشتیم – جف بزوس، هوارد شولتز، ری دالیو، هنری کراویس…

آنها با شما تماس می گیرند تا بگویند چقدر خوشحال هستند؟

آنها به طرز خوشایندی شگفت زده شده اند که ما به همان خوبی که اکثر آنها انتظار داشتند، اگر نگوییم بهتر، انجام می دهیم.

بنابراین شما واقعاً می‌گویید که از این سرمایه‌گذاری‌های منطقه‌ای بازدهی «بالا» دریافت می‌کنید؟

ردیف بالا.

را مردی که برای اداره آن صندوق انتخاب کردی جی دی ونس بود. اما کتاب شما حتی یک ذکر هم از او ندارد. آیا از زمان او با ونس قطع رابطه کردی؟ ماگا رفت?

او حدود یک سال با ما بود، اما سپس به اوهایو نقل مکان کرد. از زمانی که اعلام کرد کاندیدای انتخابات شده است، با او صحبت نکرده ام و از آن کمپین حمایت نکرده ام. من از برخی از چیزهایی که او گفته تعجب می کنم.

شما او را تا حدودی به خاطر شور و شوق او برای جمع کردن کشور استخدام کردید. اما به نظر می‌رسد که او قبل از اتخاذ رویکردی کاملاً متفاوت و تفرقه‌انگیز از آن برای تبلیغ خود استفاده کرده است. آیا احساس اسنوکر می کنید؟

این کلمه کمی قوی به نظر می رسد. بیشتر صحبت های ما درباره صندوق و شرکت هایی بود که از آنها حمایت می کردیم. گاهی اوقات درباره سیاست صحبت می‌کردیم، و چیزهایی که او در مورد آن صحبت می‌کرد با آنچه اکنون می‌گوید ناسازگار به نظر می‌رسد. از نظر کاری که از او خواستیم کمک کننده بود. این تورهای اتوبوسی که ما انجام دادیم یک چیز قرمز در مقابل آبی نبود. در حالی که تلاش‌های ما سیاسی هستند، از نظر اینکه کدام اقتصاد را نجات می‌دهیم، و در کار روی طرح‌های دولتی که شامل نوآوری است، من همیشه سعی کرده‌ام از سیاست دوری کنم.

کتاب شما مهاجرت را تبلیغ می کند. در سیلیکون ولی، درصد باورنکردنی از بنیانگذاران خارج از ایالات متحده متولد شده اند. من مطمئن نیستم که در مناطق رو به رشدی که شما تبلیغ می کنید، همین امر صادق باشد.

آن شهرها از آنچه مردم فکر می کنند متنوع ترند. میامی با یک جامعه استارتاپی قوی که اکثر کارآفرینان آن از سایر نقاط جهان هستند به ذهن متبادر می شود. آتلانتا، بالتیمور و واشنگتن دی سی، درصد کارآفرینان سیاهپوست بسیار بالاتری نسبت به دره سیلیکون دارند، زیرا این نشان دهنده تنوع این جوامع است. من معتقدم که اگر آمریکا راه خود را گم کند و مبتکرترین و کارآفرین ترین کشور جهان نباشد، محتمل ترین دلیل آن عدم داشتن یک سیاست مهاجرتی خواهد بود که به اندازه چند قرن گذشته از مردم استقبال کند. ما نیاز به حمایت دو حزبی برای اصلاحات مهاجرت داریم.