Zilliqa کنسول Web3 را معرفی کرد | VentureBeat


علاقه مند به یادگیری آینده صنعت بازی هستید؟ به مدیران بازی بپیوندید تا در اکتبر امسال در GamesBeat Summit Next درباره بخش‌های نوظهور صنعت صحبت کنیم. امروز ثبت نام کنید.


شرکت بلاک چین Zilliqa از راه اندازی کنسول مبتنی بر Web3 خود خبر داد. این کنسول با داشتن بازی‌های شخص اول Zilliqa، کیف پول Web3 و ابزارهای استخراج، برای افرادی که دارای فکر رمزنگاری هستند طراحی شده است. هدف کلی این دستگاه این است که بازیکنان را قادر به بازی در حین استخراج توکن های Zil کند.

Zilliqa امیدوار است با گنجاندن کیف پول Web3 و هاب بازی، قابلیت نصب پلتفرم خود را افزایش دهد. مرکز بازی، برنامه ها و بازی های رمزنگاری را در یک مکان گرد هم می آورد. بازیکنان همچنین می توانند جوایزی کسب کنند یا در بازار خرید و فروش کنند.

پورت های ارائه شده برای کنسول Zilliqa.

والنتین کوبلیا، رئیس فناوری بازی در Zilliqa می‌گوید: «با اعلام اولین بازی خود در Gamescom، ما با واکنش بسیار خوبی از طرف جامعه بازی مواجه شدیم، و ما هیجان‌زده هستیم که بگوییم این تازه آغاز بود. کنسول سخت‌افزاری و مرکز بازی Zilliqa به افراد بومی غیر رمزنگاری اجازه می‌دهد در حین انجام بازی‌های سرگرم‌کننده، بدون پیچیدگی مدیریت ارز دیجیتالی که به دست می‌آورند، درآمد کسب کنند. کنسول و هاب بازی را اوایل سال آینده با دو بازی Zilliqa راه اندازی خواهیم کرد و به دنبال آن بازی های بیشتری از سازندگان مختلف عرضه می شود. با حمایت جامعه بزرگ رمزنگاری Zilliqa و زیرساخت آسان برای استفاده، ما شکی نداریم که می‌توانیم معادل Steam برای بازی‌های Web3 باشیم.

در ماه اکتبر، هاب بازی وارد آزمایش بتا دسترسی زودهنگام می شود. این کنسول ها باید در سه ماهه اول 2023 برای پیش خرید در دسترس باشند.

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.