Wired Productions اولین برند موسیقی را با تبلیغاتی برای خیریه سلامت روان در دنیای ایمن راه اندازی کرد


علاقه مند به یادگیری آینده صنعت بازی هستید؟ به مدیران بازی بپیوندید تا در اکتبر امسال در GamesBeat Summit Next درباره بخش‌های نوظهور صنعت صحبت کنیم. امروز ثبت نام کنید.


بازی، موسیقی، و یک موسسه خیریه سلامت روان در اولین اقدام برای لیبل موسیقی جدید Black Razor Records توسط Wired Productions گرد هم می آیند.

ناشر بازی‌های ویدیویی Wired Productions یک برچسب موسیقی جدید به نام Black Razor Records راه‌اندازی کرد که هدف آن پر کردن شکاف بین دنیای بازی‌های ویدیویی و موسیقی است. اولین انتشار آن Arcade Paradise است، یک EP چهار آهنگ از بازی ویدیویی به همین نام. درآمد حاصل از فروش از طریق Bandcamp به خیریه سلامت روان بازی های ویدیویی Safe in Our World اهدا خواهد شد.

The Arcade Paradise EP با همکاری نویسندگان کیرون پپر (درامر سابق Prodigy 1997-2007)، بن پیکرزگیل (تهیه کننده برایتون) است. [Klax, Critical]، و خواننده Stu Brootal (Ivar & The Horde).

EP خیریه در بازی ویدیویی به همین نام، Arcade Paradise، که توسط استودیوی مستقل Nosebleed Interactive ساخته شده و در 11 آگوست راه اندازی شده است. آهنگ اصلی Arcade Paradise داستان اشلی و رابطه ناکارآمد آنها با پدرشان را دنبال می کند، که ترکیبی از خشم است. و عزم راسخ برای نشان دادن آنچه که می توان با تمرکز درست انجام داد.

Black Razor Records

در سال 2019 راه اندازی شد و هدف اصلی Safe In Our World ایجاد و تقویت آگاهی سلامت روان در صنعت بازی های ویدیویی برای گیمرها و افراد صنعت در سراسر جهان است. این موسسه خیریه از افراد مختلف از هر طبقه حمایت می کند، از جمله افرادی مانند اشلی، قهرمان بازی ویدیویی Arcade Paradise، که خود را تحت فشار شدید قرار می دهند و مجبورند مسئولیت های روزمره را با روابط شخصی چالش برانگیز انجام دهند. داستان اشلی تنها یکی است اما با بسیاری از آنها طنین انداز می شود.

Leo Zullo، Stu Brootal و Kieron Pepper را تماشا کنید که در مورد همکاری Arcade Paradise با Safe In Our World صحبت می کنند.

داستان اشلی و مبارزه آنها با اقتدار داستانی است که همه ما در مقطعی از زندگی خود تجربه کرده ایم. کیرون پپر، آهنگساز و تهیه‌کننده EP Arcade Paradise در بیانیه‌ای گفت: وقتی در مورد موضوع به ما اطلاع داده شد، درک و ارتباط سریع با آن آسان بود. استو بروتال و خدمه اش [Ivar & The Horde] با سطح مناسبی از عصبانیت و انرژی، آن را از پارک خارج کنید.»

لئو زولو، مدیر عامل Wired Productions و بنیانگذار Safe in Our World، گفت: “امیدوارم گیمرها و طرفداران موسیقی به طور یکسان از پیام آهنگ و نحوه جمع آوری پول آن به کار بزرگی که Safe In Our World انجام می دهد، قدردانی کنند.” “موسیقی همیشه در DNA وایرد پروداکشنز بوده است، بنابراین راه اندازی یک برچسب موسیقی برای ما یک گام طبیعی است. همانطور که مستقل هستیم، پروژه هایی را که روی آن کار می کنیم انتخاب می کنیم، بنابراین اولین نسخه ما ترکیبی از چیزهای مورد علاقه ما … بازی های ویدیویی، موسیقی عالی و حمایت از یک انجمن خیریه سلامت روان بازی های ویدیویی نزدیک به قلب ما … زیرا ما می توانیم.

EP خیریه Arcade Paradise امروز با قیمت 3.00 پوند برای خرید در دسترس است و تمام درآمد حاصل از Bandcamp به Safe In Our World خواهد رفت.

Arcade Paradise EP نیز در تمامی پلتفرم های استریم موجود است.
لیست آهنگ Arcade Paradise EP:

  • Ivar & The Horde – Arcade Paradise (صریح)
  • Ivar & The Horde – Arcade Paradise (Future Funk Squad Electro Mix)
  • Ivar & The Horde – Arcade Paradise (ویرایش رادیویی)
  • Ivar & The Horde – Arcade Paradise (دستگاهی)

زولو در ایمیلی به GamesBeat گفت: «ژانر آهنگ از نظر صدا مدرن است و با فرهنگ جوانان طنین انداز می شود. این ترکیب انرژی بالا از راک و هیپ هاپ است. اشعار بسیار خاص به پیام قهرمان داستان در بهشت ​​آرکید است. پدر آنها را زمین می گذارد. عزت نفس پایین. خیلی محیط مثبتی نیست، اما آهنگ مبارزه می کند که با این پیام که می توانید موفق شوید، می توانید به مردم نشان دهید که چه کاری می توانید انجام دهید. می توانی بلند شوی و خودت باشی.»

زولو گفت که خواننده و نویسنده این آهنگ نیز حامیان سلامت روان هستند و همه جنگ های خودشان را پشت سر گذاشته اند.

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.