Niantic Lightship را به وب می آورد


علاقه مند به یادگیری آینده صنعت بازی هستید؟ به مدیران بازی بپیوندید تا در اکتبر امسال در GamesBeat Summit Next درباره بخش‌های نوظهور صنعت صحبت کنیم. امروز ثبت نام کنید.


نیانتیک لایت‌شیپ VPS را برای وب معرفی می‌کند و سیستم موقعیت‌یابی بصری خود را به پلتفرم دیوار هشتم می‌پیوندد. فناوری جدید مبتنی بر مرورگر، محتوای WebAR را به مکان‌های خاص متصل می‌کند و اشیاء مجازی را قادر می‌سازد تا با آن فضا تعامل داشته باشند.

این فناوری مکان را تقویت می کند و توسعه دهندگان را قادر می سازد تا بی نهایت تجربه منحصر به فرد ایجاد کنند. این می‌تواند ترافیک را به مکان‌های خاصی مانند پارک‌های دیدنی یا فروشگاه‌های خاص هدایت کند تا کاربران را به روش‌های جدید جذب کند. پلتفرم دیوار هشتم همچنین می‌تواند به توسعه‌دهندگان اجازه دهد رویدادهایی را در مکان‌های مختلف ایجاد کنند، مانند شکار روبنده‌های دیجیتال با ترکیب چندین تجربه VPS.

جان هانکه، رئیس Niantic، در بیانیه‌ای به GamesBeat گفت: «در Niantic، ما معتقدیم که متاورس دنیای واقعی باید مردم را به کاوش و ارتباط در دنیای اطراف خود وادار کند. آوردن Lightship VPS به وب به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که تجارب WebAR همه جانبه ای را ایجاد کنند که به مکان های دنیای واقعی در اطراف ما متصل است. دموهای اولیه شرکا در سراسر جهان برای دیدن هیجان انگیز است و ما می دانیم که این تنها آغاز است. ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم جامعه توسعه دهندگان ما با این ابزار جدید چه تجربیات مبتنی بر مکان AR را ایجاد خواهند کرد.

Lightship VPS به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که محتوای AR را با دقت سانتی متری به مکان های واقعی در جهان متصل کنند، به لطف نقشه جهان AR Niantic. با ادغام Lightship VPS با 8th Wall توسعه دهندگان می توانند تجربیاتی با قابلیت VPS ایجاد کنند که مستقیماً در یک مرورگر تلفن همراه کار می کنند. بیش از آن، دسترسی به شبکه سه بعدی یک مکان را به توسعه دهندگان علاقه مند می دهد.

این به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا با انسداد و فیزیک بازی کنند و سطح بیشتری از تعامل بین اشیاء مجازی و دنیای فیزیکی را اضافه می کند. تجربیات AR، معمولاً بدون توجه به تنظیمات اتفاق می‌افتند. اکنون اشیاء دیجیتال در واقع می توانند با مکان تعامل داشته باشند.

توسعه دهندگان به توسعه دهندگان کمک می کنند

توسعه دهندگان می توانند مکان های دارای VPS را مستقیماً به نقشه AR Niantic اضافه کنند. آنها می توانند از بین بیش از 100000 مکان فعال شده با VPS انتخاب کنند که دیگر توسعه دهندگان قبلاً اضافه کرده اند. مکان ها در نقشه AR می توانند هر چیزی باشند. خیابان ها، پارک ها، مشاغل، مکان های دیدنی و موارد دیگر.

نقشه AR نیانتیک با اسکن مکان های واقعی ارائه شده توسط توسعه دهندگان، نقشه برداران و بازیکنان طراحی شده است. میلیون ها مکان، عکس و اسکن توسط جامعه در سراسر جهان ارائه شده است. اینها داده‌های ضروری را ارائه می‌کنند که به Lightship اجازه می‌دهد تا با کمترین مشکلات، بومی‌سازی را ارائه دهد.

به لطف توسعه دهندگان دیگر و تلاش های جامعه Niantic، توسعه دهندگان حتی می توانند یک تجربه AR را از راه دور ایجاد و شبیه سازی کنند.

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.