مارکوس گراهام که سابقاً از Twitch بود، به توسعه دهنده بازی Fortis می‌پیوندد


علاقه مند به یادگیری آینده صنعت بازی هستید؟ به مدیران بازی بپیوندید تا در اکتبر امسال در GamesBeat Summit Next درباره بخش‌های نوظهور صنعت صحبت کنیم. امروز ثبت نام کنید.


مارکوس “djWheat” گراهام اعلام کرد که به توسعه دهنده و ناشر جدید بازی Fortis می پیوندد. او معاون توسعه جامعه خواهد بود.

گراهام قبلاً به مدت ده سال در Twitch کار می کرد و نوزدهمین کارمند سایت بود. او در زمان‌های مختلف مدیر برنامه‌نویسی سایت، رئیس استودیو Twitch و رئیس توسعه سازندگان بود. قبل از آن، او یک مفسر و فریاد پرداز اولیه و محبوب بازی ها بود. او در نوامبر 2021 اعلام کرد که از توییچ جدا می شود.

فورتیس، یکی از شرکت های تابعه لاس وگاس سندز، در ماه مارس راه اندازی شد. رئیس آن، استیون چیانگ، در مورد مشارکت گراهام گفت: «مارکوس در ساختن جوامعی که قبلاً هیچ‌یک از آنها وجود نداشت، حرفه‌ای را انجام داده است. بدون او، نه ورزش‌های الکترونیکی و نه پخش بازی‌ها به هیچ وجه شبیه امروز نیستند. با اهدافمان برای ایجاد تجربیات اجتماعی معنادار، روابط و خاطرات از طریق بازی‌ها، می‌دانستیم که به فردی نیاز داریم که بتواند به ما کمک کند دیوارهای بین جامعه و توسعه بازی را بشکنیم و به ما کمک کند بازی‌ها را به آینده‌ای ببریم که می‌دانیم بازیکنان شایسته آن هستند. مارکوس آن شخص است.»

گراهام در بیانیه‌ای گفت: «پیوستن به فورتیس به من این امکان را می‌دهد تا کاری را انجام دهم که بیشتر هیجان‌انگیز است – تمرکز بر جامعه و توانایی آن برای تغییر صنعت بازی. وقتی برای اولین بار از تمایل استودیو برای شکستن دیوارهای بین توسعه و جامعه مطلع شدم، تصمیم گرفتم که همه چیز را در اختیار داشته باشم. دیدگاه فورتیس «بازی‌هایی که به آن تعلق دارید» است – یک بیانیه قدرتمند، زیرا نمی‌تواند درست باشد مگر اینکه واقعاً به جامعه متعهد باشید. من جامعه را دوست دارم و به آن اعتقاد دارم، و دیدم که فورتیس مایل است زمان، انرژی و منابع را در منطقه‌ای بگذارد که برای مدت طولانی مورد استفاده قرار نگرفته است.»

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.