بازی VR Walkabout Mini Golf 20000 دوره لیگ اضافه می‌کند


علاقه مند به یادگیری آینده صنعت بازی هستید؟ به مدیران بازی بپیوندید تا در اکتبر امسال در GamesBeat Summit Next درباره بخش‌های نوظهور صنعت صحبت کنیم. امروز ثبت نام کنید.


Mighty Coconut امروز اعلام کرد که یک دوره جدید به عنوان Walkabout Mini Golf VR خود اضافه می کند. دوره جدید بر اساس ژول ورن ساخته شده است 20000 لیگ زیر دریا. البته زیر دریاست.

مسیر جدید 18 سوراخ در زیردریایی کتاب، Nautilus است. ظاهراً این اولین دوره از سه دوره آموزشی پس از آثار ورن خواهد بود. اگر بخواهم حدس بزنم، به احتمال زیاد بقیه بر اساس آن هستند سفر به مرکز زمین و دور دنیا در 80 روز، دو اثر معروف دیگر او.

دان کارسون، مدیر ارشد هنری Walkabout Mini Golf، در وبلاگ توسعه‌دهنده می‌گوید: «کاری که ما سعی می‌کنیم انجام دهیم این است که بر اساس انتظارات شما از آنچه فکر می‌کنید خواهید دید، بسازیم، نه اینکه هیچ منبع واحدی را بازسازی کنیم. اگر بتوانم ناوتیلوس را کشف کنم، چه انتظاراتی داشتم؟ و اگر می توانستم گلف مینیاتوری در ناتیلوس بازی کنم، چه انتظاراتی داشتم؟ کجا بروم و چه اتفاقی می‌افتد؟»

این ممکن است برای تالاسوفوف ها یک دوره دشوار باشد، زیرا نه تنها غواصی زیردریایی است، بلکه ماهی مرکب ورن در حالی که بازیکن در حال گلف است، به تعقیب ناتیلوس می پردازد. از امروز برای بازیکنان Walkabout Mini Golf در دسترس است.

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.