چگونه Onyxia از هوش مصنوعی امنیتی برای کمک به CISO ها برای بهبود وضعیت امنیتی خود استفاده می کند


آیا نتوانستید در Transform 2022 شرکت کنید؟ اکنون تمام جلسات اجلاس را در کتابخانه درخواستی ما بررسی کنید! اینجا را تماشا کنید.


مدیریت خطرات امنیت سایبری چالش برانگیز است، نه لزوماً به این دلیل که آسیب‌پذیری‌ها به سختی یافت می‌شوند، بلکه به این دلیل که بیشتر سازمان‌ها برای انجام این کار به فرآیندهای دستی متکی هستند. با این حال، هوش مصنوعی امنیتی این پتانسیل را دارد که به طور خودکار خطرات موجود در محیط را اندازه‌گیری کند و توصیه‌هایی در مورد آنچه که باید ابتدا مورد توجه قرار گیرد، ارائه می‌کند.

ارائه دهنده امنیت Onyxia که امروز با سرمایه اولیه 5 میلیون دلاری راه اندازی شد، این رویکرد را با امکان استفاده از هوش مصنوعی (AI) برای نظارت بر وضعیت امنیتی خود در زمان واقعی به سازمان ها نشان می دهد.

با افزایش پیچیدگی در شبکه‌های مدرن، راه‌حل‌های مبتنی بر هوش مصنوعی برای شناسایی شکاف‌های دفاعی یک شرکت مهم‌تر می‌شوند و احتمال اینکه عوامل تهدید بتوانند از هرگونه آسیب‌پذیری سوءاستفاده کنند، کاهش می‌یابد.

استفاده از هوش مصنوعی امنیتی برای کاهش ریسک

چالش کلیدی کاهش خطرات سایبری درک این موضوع است که سطح ریسک ثابت نیست، بلکه با ورود و خروج فناوری و کاربران در محیط تغییر می کند.

رویداد

MetaBeat 2022

MetaBeat رهبران فکری را گرد هم می‌آورد تا راهنمایی کنند که چگونه فن‌آوری متاورس نحوه برقراری ارتباط و انجام تجارت همه صنایع را در 4 اکتبر در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا تغییر خواهد داد.

اینجا ثبت نام کنید

در محیط‌هایی که توسط هوش مصنوعی هدایت نمی‌شوند، تیم‌های امنیتی و CISO می‌توانند برای همگام شدن با نرخ تغییرات محیط تلاش کنند. در عین حال، سرعت کار، قضاوت دقیق در مورد خطرات امنیتی را برای بهبود وضعیت امنیتی کلی سازمان ابتدا دشوار می کند.

با استفاده از هوش مصنوعی، یک سازمان می تواند این حدس و گمان را حذف کند و شروع به ارزیابی دقیق اقداماتی کند که می توانند برای ایمن سازی بهتر محیط خود انجام دهند.

هلپ نت سکیوریتی گزارش داد که از 3800 CISO مورد بررسی، 61 درصد از تیم های امنیتی کم کار هستند و 69 درصد می گویند که مدیران استخدام به درستی نیازهای استخدامی امنیت سایبری شرکت خود را درک نمی کنند و مسئولیت های آموزشی و آموزشی را اضافه می کنند که اکثر تیم های فناوری اطلاعات نمی توانند از آنها دریغ کنند. سیوان تهیلا، مدیرعامل Onyxia.

در حال حاضر، اولویت‌های امنیتی در حال تغییر هستند زیرا 90 درصد سازمان‌ها نمی‌توانند خطرات امنیت سایبری را برطرف کنند. تهیلا گفت: Onyxia CISO و تیم‌های امنیتی را قادر می‌سازد تا دیدی جامع از کل محیط امنیت سایبری خود داشته باشند و در عین حال بهترین راه‌حل‌ها و استراتژی‌ها را برای پر کردن شکاف‌های امنیتی برجسته کنند و شکاف‌هایی را که نمی‌دانستند وجود دارند را پر کنند.

Onxyia با توجه به شجره فناوری بنیانگذار Sivan Tehila که قبلاً به عنوان CISO بخش تحقیق و تجزیه و تحلیل و رئیس امنیت اطلاعات برای نیروی دفاعی اسرائیل (IDF) خدمت می کرد، موقعیت خوبی برای مقابله با این چالش ها دارد.

راه حل فروشنده از یادگیری ماشینی (ML) و هوش مصنوعی برای ارائه پیشنهادات سفارشی به CISO در مورد چگونگی بهبود وضعیت امنیتی سازمانشان استفاده می کند. توصیه‌ها بر اساس نیازهای خاص صنعت، ریسک‌های خاص و بودجه است و تصمیم‌گیرندگان را قادر می‌سازد تا مؤثرترین راه را برای بهبود انعطاف‌پذیری سایبری بیابند.

راهکارهای مدیریت ریسک هوش مصنوعی

به گفته Tehila، Onxyia در حال تعریف یک دسته راه حل جدید برای تیم های امنیتی است و هیچ رقیب مستقیمی ندارد.

Onxyia یک راه حل فعال است که عوامل داخلی و کلان محیطی را در نظر می گیرد. یک راه حل پیشگیرانه برای مدیران امنیتی لازم است تا بینشی در زمان واقعی از وضعیت امنیت سایبری خود داشته باشند و اقدامات پیشگیرانه را برای اطمینان از تداوم کسب و کار اجرا کنند. تهیلا گفت: در حال حاضر بیشتر این فرآیندها به صورت دستی انجام می شود.

اگرچه توجه به این نکته مهم است که Onxyia تنها ارائه دهنده ای نیست که از هوش مصنوعی برای شناسایی خطرات در محیط های سازمانی استفاده می کند. به عنوان مثال، Securiti از هوش مصنوعی برای نقشه‌برداری خودکار سوابق داده‌های ساختاریافته و بدون ساختار در زمان واقعی استفاده می‌کند، در حالی که یک نمای کلی از امتیازات ریسک برای ریسک‌های داده ارائه می‌دهد. Securiti اخیراً 50 میلیون دلار به عنوان بخشی از دور سرمایه گذاری سری B جمع آوری کرده است.

به طور مشابه، OneTrust همچنین از هوش مصنوعی برای کشف و طبقه‌بندی داده‌ها استفاده می‌کند، داده‌های در معرض خطر را شناسایی می‌کند و کاربر را قادر می‌سازد آن‌ها را با نمایشگرهای تحلیلی نظارت کند. تا به امروز، OneTrust 920 میلیون دلار سرمایه جذب کرده است.

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری سازمانی متحول کننده کسب کنند و معامله کنند. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.