نحوه دریافت نمای اعلان صفحه قفل قدیمی در iOS 16 (2022): نمای فهرست، نمای پشته، نمای شمارش


اگر ارتقا داده اید در iOS 16 در آیفون خود، ممکن است متوجه شده باشید که مرکز اطلاع رسانی شما متفاوت به نظر می رسد. اکنون اعلان‌ها به‌جای اینکه کل صفحه را اشغال کنند، به‌طور پیش‌فرض در پایین صفحه نمایش قرار می‌گیرند. استدلال اپل؟ این صفحه نمایش قفل زیبای شما را به نمایش می گذارد، به خصوص که چندین راه جدید برای سفارشی کردن آن با ویجت ها، عکس های پرتره و طرح های جدید برای ساعت وجود دارد.

اما اگر طرفدار نیستید، نگران نباشید. به راحتی می توانید آن را به فرمت اصلی برگردانید. ما شما را از طریق مراحل بازگرداندن اعلان‌های خود به ظاهر قدیمی و همچنین نحوه تغییر به نمای کاملاً جدید «Count» راهنمایی می‌کنیم.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: a اشتراک 1 ساله به سیمی برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به سیمی.com و مجله چاپی ما (در صورت تمایل). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.

سه راه برای نمایش اعلان ها

ویدئو: اپل

در iOS 15، تنها گزینه‌های موجود در تنظیمات اعلان، دستکاری ویژگی‌هایی مانند خلاصه زمان‌بندی، نمایش پیش‌نمایش‌ها و اشتراک‌گذاری صفحه بود. اما در iOS 16، اپل گزینه‌های شما را گسترش داده است تا شامل سه روش جدید برای مشاهده اعلان‌ها در مرکز اعلان‌ها باشد: تعداد، پشته و فهرست. تفاوت آنها به این صورت است:

نمای فهرست: این روش کلاسیکی است که اعلان‌ها سال‌ها در آیفون‌ها نشان داده می‌شوند. اگر نمای انباشته شده جدید را در iOS 16 دوست ندارید، می خواهید انتخاب کنید. همه اعلان های شما از بالا به پایین در کل صفحه قفل ظاهر می شوند.

نمای پشته: این پیش‌فرض جدید پس از ارتقا به iOS 16 (یا راه‌اندازی آیفون 14 جدید) است. با این طرح، تمام اعلان های شما در پایین صفحه نمایش ظاهر می شوند. روی بسته نرم افزاری ضربه بزنید تا صفحه نمایش را پر کنند. انگشت خود را به بالا بکشید تا اعلان‌های قدیمی‌تر را در پایین ببینید. این نما برای هرکسی که می‌خواهد والپیپر صفحه قفل را بیش از هر چیزی در اولویت قرار دهد عالی است.

تعداد نمایش: این نما به طور کامل اعلان های شما را پنهان می کند و فقط تعداد کل را در پایین صفحه نمایش می دهد. به عنوان مثال، اگر دو پیام متنی خوانده نشده، پنج هشدار اینستاگرام و یک تماس از دست رفته داشته باشید، “8 اعلان” را در پایین نمایش می دهد. برای مشاهده آنها می توانید انگشت خود را به سمت بالا بکشید و برای پنهان کردن دوباره آنها را به پایین بکشید.

نحوه تغییر طراحی اعلان صفحه قفل

  1. باز کن تنظیمات و روی آن ضربه بزنید اطلاعیه.
  2. در نمایش به عنوان ماژول در بالا، ضربه بزنید شمردن، پشته، یا فهرست کنید بر اساس آنچه شما ترجیح می دهید

اگر زمانی می خواهید به یک نمای متفاوت تغییر دهید، کافی است مراحل بالا را دوباره دنبال کنید.

هر کدام را که به‌عنوان پیش‌فرض انتخاب می‌کنید، همیشه می‌توانید از طریق یک سری حرکات، مستقیماً از صفحه قفل بین هر سه نما جابه‌جا شوید. انگشت خود را از پایین صفحه به سمت بالا بکشید تا تمام اعلان‌های شما در نمای فهرست نمایش داده شود. انگشت خود را به پایین بکشید تا آنها را در یک پشته فشرده کنید. دوباره انگشت خود را به پایین بکشید (از Stack View) تا اعلان ها پنهان شود و فقط تعداد کل نشان داده شود.