هیو جکمن، دروغگو، برای بازگشت در نقش ولورین در فیلم ددپول 3


مانیتور است آ ستون هفتگی اختصاص داده شده به همه چیزهایی که در دنیای WIRED فرهنگ اتفاق می افتد، از فیلم گرفته تا میم، تلویزیون تا توییتر.

هیو جکمن یک دروغگو است. بعد از اینکه سال ها به معنای واقعی کلمه قسم خورد که بعد از سال 2017 دیگر هرگز نقش ولورین را بازی نخواهد کرد. لوگان، این بازیگر این هفته اعلام کرد که یک بار دیگر پنجه های آدامانتیوم را به پا می کند ددپول 3. هواداران خوشحال شدند؛ رایان رینولدز، بازیگر نقش ددپول، عملا برایش تصنیف خواند. جالب است، اما جدی جکمن، این باید آخرین نسخه تقلبی باشد.

چند داستان: جکمن از سال 2000 در نقش ولورین بازی می کند مردان ایکس. وقتی صحبت از تطابق بین شخصیت‌ها و بازیگرانی می‌شود که نقش آن‌ها را بازی می‌کنند، بازی او تقریباً مورد علاقه همه مردم است، حتی وقتی برخی از فیلم‌ها اینطور نیستند. ذیل لوگان-فیلمی که در آن شخصیت اصلی مرد، توجه داشته باشید- فرض بر این بود که دویدن جکمن با ولوی تمام شده بود. با این حال، برای سال‌ها، مردم، از جمله خود رینولدز، می‌پرسیدند که آیا او برمی‌گردد یا خیر. جکمن همیشه “نه” می گفت. روز چهارشنبه بالاخره گفت «بله». خوب بود “آره حتما رایان” اما شما دریفت را دریافت می کنید.

پس از اعلام، رینولدز پستی منتشر کرد ویدیوی دیگر توضیح می دهد که لوگان در آن زنده است ددپول 3 زیرا لوگان در آینده، در سال 2029 اتفاق می‌افتد. او و جکمن همچنین وعده سکانس‌های اکشن جالب زیادی را داده‌اند، که توصیف‌هایشان با صدای آهنگ Wham! «Wake Me Up Before You Go-Go» از خواب غرق شد. (زینگ!) جالب بود. گربه ای فن بود!

فیک‌آوت‌ها عالی هستند، اما، و منظورم این است با تمام عشقی که در قلبم وجود دارد، فقط اجازه دهید جکمن چنگال‌ها را آویزان کند. این که مدام او را برای بازنشستگی فراخواند، برای طرفداران، احتمالاً برای جکمن، برای همه، خسته کننده است. اگر باید به ساخت پروژه با ولورین ادامه دهیم، حداقل او را راه اندازی مجدد کنیم. اکنون که دیزنی فاکس را که مالک مردان ایکس بود خریداری کرده است، به نظر می رسد این اتفاق تقریباً به هر حال رخ دهد. ببینید مارول استودیو با Fantastic Four چه می کند. (اگرچه راه اندازی مجدد همیشه عالی نیست.)

همچنین، جایگزین کامل جکمن از قبل وجود دارد: دنیل رادکلیف. شایعاتی مبنی بر اینکه او ممکن است این نقش را برعهده بگیرد هر چند سال یکبار پخش می‌شود، و او اخیراً در ماه مارس آنها را کنار گذاشته است، اما این باعث نمی‌شود که او بی‌عیب‌تر شود. او همه چیز را دارد – هم بازیگری و هم گوشت گوسفندی (احتمالا) – و اگر تریلرهای عجیب: داستان آل یانکویچ هیچ نشانه ای وجود دارد، او موهای سینه لازم را نیز دارد. بدیهی است که جکمن کسی است که باید وارد شود ددپول 3. اما بعد از آن، مارول به شما التماس می کنم، بگذارید رادکلیف شروع به راد کندsnikt.

محتوای توییتر

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.