3 چالش گزارش پایداری و اینکه چگونه دستورالعمل های ESG می تواند کمک کند


آیا نتوانستید در Transform 2022 شرکت کنید؟ اکنون تمام جلسات اجلاس را در کتابخانه درخواستی ما بررسی کنید! اینجا را تماشا کنید.


گزارش در مورد تلاش های پایداری با چالش های جدیدی برای سازمان های امروزی همراه است. مقررات اخیر، کسب‌وکارها را ملزم می‌کند تا تأثیرات زیست‌محیطی خود را نه تنها به نفع سرمایه‌گذاران، بلکه برای مشخص کردن نیاز واقعی به تغییر، افشا کنند. با توجه به حکم اخیر دادگاه عالی در مورد EPA، یافتن چارچوبی که سازگار و قابل استفاده باشد، حتی دلهره آورتر به نظر می رسد. از معیارهای در حال تحول گرفته تا فقدان بینش، تعجبی ندارد که بسیاری از رهبران شرکت در ضرر هستند.

با این حال، با شکستن چالش‌ها و برداشتن گام‌های لازم برای پر کردن شکاف‌ها، کسب‌وکارها می‌توانند از الزامات گزارش ESG (زیست محیطی، اجتماعی، حکومتداری) SEC برای کمک به هدایت آنها در جهت درست بهره ببرند.

در سراسر صنعت اشاره شده است که مشاغلی که انتشار کربن و معیارهای آب و هوایی را ردیابی می کنند، هم با سرمایه گذاران و هم برای مصرف کنندگان عملکرد بهتری دارند. در واقع، 80 تا 90 درصد از انتشارات در زنجیره تامین شرکت ها و استفاده مصرف کننده ایجاد می شود. با هدف SEC گنجاندن انتشارات Scope 3 در الزامات گزارش، زنجیره های تامین ممکن است به زودی زیر ذره بین بسیاری از شرکت های بزرگ قرار گیرند. افزایش نیازهای گزارش‌دهی ممکن است چالش بیشتری باشد زیرا تامین‌کنندگان، حمل‌ونقل و بسیاری دیگر از خدمات کلیدی تجاری در انتشار گازهای گلخانه‌ای شرکت گنجانده می‌شوند. موفقیت شرکت‌ها در گزارش‌دهی ابتکارات پایداری بر ارتباطات و آموزش نه تنها برای کسب‌وکارهایشان، بلکه برای کسب‌وکارهایی که از آن‌ها منبع کالا و خدمات را انتخاب می‌کنند، متکی است.

چالش های گزارش ESG

سه چالش عمده گزارش دهی وجود دارد که شرکت ها در گزارش گیری پایداری با آن مواجه هستند.

رویداد

MetaBeat 2022

MetaBeat رهبران فکری را گرد هم می‌آورد تا راهنمایی کنند که چگونه فن‌آوری متاورس نحوه برقراری ارتباط و انجام تجارت همه صنایع را در 4 اکتبر در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا تغییر خواهد داد.

اینجا ثبت نام کنید

تعاریف گسترده برای پایداری باعث سردرگمی می شود

بر کسی پوشیده نیست که “پایداری” آخرین کلمه کلیدی در بین صنایع است. پایداری به طور معمول به رابطه بین یک شرکت و محیط زیست اشاره دارد. به طور خاص، افشای ESG SEC یک استاندارد صنعتی جدید برای گزارش‌دهی برای سرمایه‌گذاران و سهامداران است. راه دیگری برای نگاه کردن به این شرایط این است که پایداری را داخلی و گزارش ESG را خارجی در نظر بگیریم. اما از آنجایی که این اصطلاحات می توانند قابل تعویض به نظر برسند، رهبران را گیج می کنند و معیارها می توانند حتی بیشتر گیج کننده باشند.

برای شرکت‌هایی که می‌خواهند ابتکارات سازگار با محیط‌زیست را شروع کنند، لازم است چارچوب گزارش‌دهی را انتخاب کنند و به آن پایبند باشند. گزارش ESG نه تنها داده های زیست محیطی بلکه داده های حاکمیت شرکتی و اجتماعی را افشا می کند. این گزارش‌ها می‌توانند بینش بهتری نسبت به یک شرکت به سرمایه‌گذاران بدهند. پیروی از چارچوبی مانند ESG همچنین به طور قابل توجهی ناامیدی را در طول توسعه ابتکارات داخلی کاهش می دهد.

ارتباطات و آموزش برای آن دسته از شرکت‌هایی که باید گزارش‌های انتشارات محدوده 3 را انجام دهند، کلیدی است. اطمینان از اینکه تامین کنندگان و سایر ارائه دهندگان خدمات آماده و قادر به مستندسازی انتشار گازهای گلخانه ای خود هستند و همچنین گزارش ها را به شرکت های مشتری خود ارسال می کنند، برای گزارش موفقیت آمیز حیاتی خواهد بود. گسترش انتشار تا محدوده 3 به این معنی است که شرکت های بزرگ پتانسیل ایجاد تغییر واقعی در انتشار کلی کربن را دارند.

عدم قطعیت چارچوب های لازم

برای بسیاری از شرکت‌ها، موضوع نیاز به گزارش‌دهی پایدار نیست، بلکه عدم قطعیت در مورد استفاده از معیارها است. با تغییر اطلاعات در مورد اثرات زیست محیطی، معیارها به طور مداوم در حال تغییر هستند. با توجه به اینکه استانداردهای گزارش دهی هنوز در نوسان هستند، برای سازمان ها دشوار است که با مدیریت داده ها و گزارش های معنادار همگام شوند.

بسیاری از مقررات آتی باید انطباق و وضوح را استاندارد و بهبود بخشند. استانداردهای گزارش‌دهی جدید قبلاً بر بزرگترین شرکت‌ها تأثیر گذاشته است. به عنوان مثال، شرکت Mars گزارش می دهد که تقریباً 95٪ از انتشارات خارج از کنترل فوری آن است زیرا کالاها و خدمات نزدیک به 20000 تامین کننده را در خود جای داده است. مریخ از طریق تلاش در ابتکارات پایداری خود گزارش داد که “۸۰ تامین کننده رده بالای مریخ که ۲۵ درصد از ردپای آن را تشکیل می دهند، اکنون در مسیر تعیین اهداف مبتنی بر علم هستند.” پرداختن به انتشار گازهای گلخانه ای در سطح زنجیره تامین دشوار خواهد بود، اما قابل انجام است و مورد تقاضای مصرف کنندگان و سرمایه گذاران است.

برای آینده قابل پیش‌بینی، اگر شرکت‌ها نه تنها چارچوبی را انتخاب کنند، بلکه به نهاد تنظیم‌کننده خاصی نیز نگاه کنند، در مکان خوبی برای گزارش‌دهی خواهند بود. اکثر آنها هنگام تصمیم گیری برای گزارش تلاش های ESG، دستورالعمل های SEC را بررسی می کنند، زیرا این معیارها به صورت عمومی گزارش شده اند و به طور فزاینده ای تنظیم می شوند.

با توجه به Kirkland & Ellis، SEC اطلاعات اضافی مورد نیاز را در مورد موارد زیر پیشنهاد می کند:

  1. تنوع هیئت مدیره و مدیریت شرکت
  2. خطرات مرتبط با آب و هوا و تأثیر آن بر تجارت
  3. فرآیندهای شناسایی خطرات آب و هوایی
  4. گستره 1 و 2 انتشار گازهای گلخانه ای (GHG).
  5. محدوده 3 انتشار گازهای گلخانه ای، یا اهداف و اهداف کاهش برای شامل انتشارات محدوده 3
  6. 6. اهداف یا اهداف اقلیمی افشا شده عمومی، برنامه هایی برای اقدام بر اساس آن اهداف و روش های تجزیه و تحلیل

مقررات صنعت در حال تحول و انتظارات صنعت

الزامات گزارش دهی مربوط به معیارهای زیست محیطی در جریان هستند. در حالی که این می تواند زمان عدم اطمینان باشد، اما حیاتی است که به عنوان یک شرکت انعطاف پذیر و سازگار باقی بمانید. توسعه اهداف خاص در راستای اهداف شرکت به خوبی به کسب و کار شما کمک می کند. مناطق خطر را دنبال کنید و معیارها را به دقت در برنامه خود ثبت کنید. پیروی از ساختاری مانند دستورالعمل‌های گزارش ESG SEC، دستورالعمل‌های خاصی را برای فرآیندهای نامشخص ارائه می‌دهد.

یک کمیته ESG راه اندازی کنید تا ارتباطات باز و منسجم باشد. اعضای این کمیته می توانند هر حوزه را نمایندگی کنند و با حمایت رهبری تلاش کنند چارچوب خاصی مانند دستورالعمل های SEC را برآورده کنند. با ارتباطات شروع کنید تا نهادها را آموزش دهید و آنها را با یک فرآیند محکم برای مستندسازی هماهنگ کنید.

کارشناسان در سراسر صنعت زباله و همچنین مؤسسات مالی بیان می‌کنند که اصلاح رفتار طبق دستورالعمل‌های ESG می‌تواند ریسک و تأثیرات شرکت را به‌طور مؤثرتری اعلام کند. از آنجایی که مقررات در نوسان هستند، داشتن یک فرآیند استاندارد داخلی برای مستندسازی اثرات زیست محیطی برای سازگار ماندن بسیار مهم است. این الزامات SEC به دنبال ایجاد مجدد نیاز به سازگاری، کیفیت و قابلیت مقایسه افشاهای مرتبط با آب و هوا است. شفافیت در این نوع داده‌ها نه تنها برای سرمایه‌گذارانی که می‌خواهند شرکای مستحکمی برای آینده‌ای سبزتر انتخاب کنند، مفید خواهد بود، بلکه برای مصرف‌کنندگان نیز مفید خواهد بود تا به طور عاقلانه ارزیابی کنند که چه محصولاتی را می‌خواهند وارد زندگی روزمره خود کنند.

گراهام رین بنیانگذار و مدیر عامل بازیافت رودرانر است

DataDecisionMakers

به انجمن VentureBeat خوش آمدید!

DataDecisionMakers جایی است که کارشناسان، از جمله افراد فنی که کار داده را انجام می دهند، می توانند بینش ها و نوآوری های مرتبط با داده را به اشتراک بگذارند.

اگر می‌خواهید درباره ایده‌های پیشرفته و اطلاعات به‌روز، بهترین شیوه‌ها و آینده فناوری داده و داده مطالعه کنید، به ما در DataDecisionMakers بپیوندید.

شما حتی ممکن است در نظر داشته باشید که مقاله ای از خودتان ارائه دهید!

از DataDecisionMakers بیشتر بخوانید