بلیزارد در حال راه اندازی یک ابتکار عمل برای اکوسیستم Overwatch است


علاقه مند به یادگیری آینده صنعت بازی هستید؟ به مدیران بازی بپیوندید تا در اکتبر امسال در GamesBeat Summit Next درباره بخش‌های نوظهور صنعت صحبت کنیم. امروز ثبت نام کنید.


بلیزارد اینترتینمنت در حال راه‌اندازی برنامه‌ای با نام Calling All Heroes برای بازی‌های Overwatch و انجمن ورزش‌های الکترونیکی Overwatch League است.

ماموریت این برنامه ساختن یک بازی فراگیر و محیط رقابتی در اکوسیستم Overwatch است که با راه اندازی دسترسی زودهنگام Overwatch 2 در 4 اکتبر رونق زیادی پیدا می کند.

این بی شباهت به تلاش Riot Games برای فراگیرتر کردن Valorant در زمان عرضه بازی تیراندازی در سال 2020 نیست. در آن زمان، Riot تلاش کرد تا زنان بیشتری را وارد بازی‌ها و رویدادهای ورزشی الکترونیکی کند. حدود 40 درصد از بازیکنان Valorant زن بودند که بسیار بالاتر از درصد مربوط به League of Legends.

Esports دسته‌ای از بازی‌ها است که قطعاً می‌تواند از دسته‌بندی بیشتری استفاده کند، و بلیزارد اینترتینمنت کارهایی برای انجام دادن دارد، همانطور که شکایت آزار جنسی در حال انجام توسط ایالت کالیفرنیا علیه این شرکت و مادرش Activision Blizzard نشان می‌دهد. بلیزارد گفته است که بهتر عمل خواهد کرد و می توان گفت این برنامه شاهدی بر این تلاش است.

بلیزارد گفت که این تلاش جدید یکی از تعدادی است که بر برابری، دیده شدن و حمایت جامعه از جنسیت های کم نمایندگی تمرکز دارد.

بلیزارد گفت، توسعه‌دهندگان، دفتر لیگ، تیم‌ها، بازیگران، بازیکنان و طرفداران نقش مهمی در ساخت Overwatch به یک جامعه امن و خوش‌آمد دارند.

تیم بازی در حال اجرای یک ابتکار جدید به نام Defence Matrix است – زیرساختی از سیستم‌هایی که برای محافظت از یکپارچگی بازی و ترویج رفتار مثبت در Overwatch 2 طراحی شده است. Defence Matrix امنیت و تجربه بازی Overwatch را از طریق جنبه‌هایی مانند محافظت از SMS، رونوشت‌های صوتی و نسخه‌های کاملاً جدید تقویت می‌کند. تجربه کاربری برای اولین بار

چلنجرز کاپ و کستر کمپ

Wrecking Ball در Overwatch 2 قدرتمند به نظر می رسد.
Wrecking Ball در Overwatch 2 قدرتمند به نظر می رسد.

این شرکت همچنین مسیرهای جدیدی را در اکوسیستم رقابتی برای بازیکنان و استعدادها باز می کند. اینها شامل چلنجرز جدید و کمپ کستر است.

Challengers Cup در پاییز و زمستان 2022 در کنار Path to Pro به عنوان یک راه رقابتی اضافی برای جنسیت‌هایی که کمتر حضور دارند برگزار می‌شود. این مسابقات جایگزینی برای Path to Pro نیست. در عوض، بلیزارد امیدوار است که به عنوان یک نقطه ورود برای جنسیت‌های کم‌بازنمایی شده برای پرش به اکوسیستم گسترده‌تر بازی‌های الکترونیکی Overwatch باشد. این شبیه کاری است که Riot با رویدادهای Valorant ویژه بانوان انجام داد.

بلیزارد همه کسانی را که واجد شرایط شرکت در چلنجرز کاپ و Path to Pro هستند تشویق می کند. به منظور حفظ یک محیط رقابتی ایمن، Challengers Cup توسط یک سیستم تأیید جنسیت کامل پشتیبانی می شود که همه شرکت کنندگان باید آن را تکمیل کنند.

در رابطه با این فرآیند، بلیزارد گفت که فرآیند تأیید Calling All Heroes با بینش و تلاش افراد از فضاهای حاشیه‌ای و تجربیات آنها در بازی ساخته شده است. فرآیند تأیید برای محدود کردن افراد بد نیت طراحی شده است و بنابراین نیاز به تأیید حساب‌ها از جمله Battle.Net، حساب‌های رسانه‌های اجتماعی و اطلاعات شناسایی خود جنسیتی دارد.

بلیزارد گفت: “ما به تشخیص جنسیت خود متقاضی اعتماد خواهیم کرد و اگر فردی تمام مراحل را طی کند، در برنامه پذیرفته می شود.”

این امر برای اطمینان از این است که همه شرکت‌کنندگان از جنسیت‌هایی هستند که بازنمایی نشده‌اند، مانند افرادی که دارای هویت جنسی هستند، اما به آنها محدود نمی‌شود: ترنسجندر، غیر دودویی، سیال جنسیتی و زنان.

این شرکت با Raidiant، یک شرکت تولیدی و پلتفرمی برای جنسیت‌های کم‌نمایش، برای میزبانی جام چلنجرز همکاری می‌کند. در اینجا قالب رویداد، با جزئیات قابل تغییر است:

مقدماتی 1 از 21 اکتبر تا 23 اکتبر برگزار می شود. قالب بازی دور رفت سیستم سوئیسی در یک براکت تک حذفی است که چهار تیم برتر به فینال راه می یابند. ثبت نام آزاد 128 تیم است

مرحله مقدماتی 2 از 18 نوامبر تا 20 نوامبر برگزار می شود. قالب بازی دور رفت سیستم سوئیسی در یک براکت تک حذفی است که چهار تیم برتر به فینال راه می یابند. ثبت نام آزاد 128 تیم است.

فینال در ماه دسامبر برگزار می شود و تاریخ دقیق آن در پیش است. هشت تیم برتر (چهار تیم برتر از هر مرحله مقدماتی) در یک براکت دو حذفی به رقابت می پردازند. ثبت نام برای تیم های کامل یا شرکت کنندگان انفرادی آزاد است.

هدف کمپ کستر این است که به گروه‌هایی که کمتر نمایندگی می‌شوند، فرصتی برای یادگیری از برخی از بهترین استعدادهای پخش در صنعت، ایجاد مهارت‌ها و ایجاد روابط حرفه‌ای ارائه کنند.

ما امیدواریم که این برنامه به ایجاد برابری در فضای اظهار نظر کمک کند و مجموعه استعدادهای متنوع تری را برای اکوسیستم رقابتی Overwatch ایجاد کند. برنامه نویسی برای کمپ Caster توسط Soe Gschwind، Matt “Mr. X” Morello و دیگر استعدادهای Overwatch League. این موضوع موضوعات مختلفی را در مورد چگونگی موفقیت در پخش ورزش های الکترونیکی پوشش می دهد.

همه شرکت‌کنندگان کمپ این شانس را خواهند داشت که آنچه را که در طول جلسات آموخته‌اند به کار ببرند و یک حلقه ویدئویی از تلاش خود در تهیه نقشه Overwatch ارسال کنند تا توسط هیئتی از مربیان بررسی شود.

ثبت نام از 30 شهریور تا 17 مهرماه خواهد بود.

بلیزارد گفت: “در بقیه سال جاری، ما فعالانه به بازخوردها گوش خواهیم داد، زیرا در نظر می گیریم چگونه از بازیکنان خود در آینده به بهترین شکل حمایت کنیم و دنیای روشن تری برای همه ایجاد کنیم.”

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.