فیلیپس نورلکو Movember را با Shavetopia به Roblox می آورد


اکنون برای گذرنامه مجازی رایگان خود در اجلاس Low-Code/No-Code Summit در 9 نوامبر ثبت نام کنید. از مدیران سرویس Now، Credit Karma، Stitch Fix، Appian و غیره بشنوید. بیشتر بدانید.


فیلیپس نورلکو در حال ایجاد یک تجربه متاورس تعاملی به نام Shavetopia در Roblox است که بر اساس روند Movember است. برای هر کسی که نمی داند چیست، Movember جایی است که افراد در تمام ماه نوامبر موهای صورت را رشد می دهند. پورمانتو از افزودن کلمه سبیل به نام ماه می آید.

Shavetopia به بازیکنان Roblox بیش از 60 انتخاب مختلف موی صورت برای آواتارهایشان می دهد. فیلیپس نورلکو فقط برند خود را به بیش از 50 میلیون بازیکن در Roblox تقویت نمی کند. از Shavetopia برای ترویج علل مهم اجتماعی استفاده می کند.

Shavetopia همچنین به بازی های کوچک نیز متصل است. این فقط سیلی زدن به ریش مریض و رفتن نیست. مطمئناً این بخش بزرگی از آن است، اما Shavetopia پورتال هایی برای Roblox: Retail Tycoon 2، Emergency Response: Liberty Country و Tower Defense دارد.

رافائل از فیلیپس گفت: «با هدف ما برای بهبود زندگی مردم در خط مقدم هر کاری که انجام می‌دهیم، فیلیپس تلاش‌های بشردوستانه خود را به قلمروی جدید و هیجان‌انگیز با اعمال این هدف برای ابراز وجود و اعتماد به نفس هم در دنیای واقعی و هم در دنیای مجازی انجام می‌دهد.» Viestel da Silva در بیانیه ای به GamesBeat. ما از همکاری با Movember و Roblox، که هر دو در اهداف ما برای توانمندسازی و همکاری با یکدیگر برای منافع اجتماعی مشترک هستند، هیجان‌زده هستیم.»

Shavetopia در حال افزایش آگاهی برای سلامت مردان است

Movember، به طور سنتی، یک رویداد جمعی در حمایت از علل سلامت مردان است. فیلیپس نورلکو با Shavetopia به آن وفادار می ماند. این برند و مرکز متاورس از سلامت روان و پیشگیری از خودکشی و افزایش آگاهی در مورد سرطان پروستات و بیضه حمایت خواهد کرد.

فیلیپس نورلکو با دکتر جیک تیلور، متخصص انکولوژی اورولوژی در مرکز پزشکی دانشگاه جنوب غربی تگزاس همکاری می کند. دکتر به عنوان صدای متخصص در فضای سلامت مردان خدمت می کند.

دکتر جیک تیلور گفت: «برای مردان بسیار مهم است که در سلامت جسمی و روانی خود نقشی فعال داشته باشند. «حتی شروع روز خود با روتینی که اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد، مانند اصلاح، می تواند تفاوت بزرگی برای سلامت روان شما ایجاد کند. به همین دلیل است که از شراکت با Philips Norelco که فعالانه متعهد به حمایت از سلامت جسمی و روانی است، هیجان زده هستم.

من مانند دکتر تیلور متخصص نیستم، اما می‌دانم که بسیاری از مردان در مورد این نوع چیزها بسیار سرسخت هستند. من هم قبلا بودم سپس من دچار ترس از سرطان بیضه شدم و مجبور شدم تمام قرارهای دکتر، آزمایشات و در نهایت جراحی را انجام دهم.

بنابراین به عنوان کسی که این رقص خاص را رقصیده است؟ در بالای این چیزها نگه دارید.

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.