Walker Labs بازی متاورس چند نفره Walker World را معرفی کرد


آیا جلسه ای از GamesBeat Summit Next 2022 را از دست داده اید؟ همه جلسات اکنون برای مشاهده در کتابخانه درخواستی ما در دسترس هستند. برای شروع تماشا اینجا را کلیک کنید.


Walker Labs امروز بازی جدید خود Walker World را در یک تریلر جدید معرفی کرد. توسعه‌دهنده بازی Web3 عنوان جدید خود را به‌عنوان یک بازی تیراندازی-ماجراجویی زامبی‌های علمی تخیلی سوم شخص چند نفره جهان باز توصیف می‌کند که کمی التقاطی است. این بازی جدید در Unreal Engine 5 ساخته شده و قرار است اواخر سال 2023 عرضه شود.

توسعه دهنده ظاهراً Walker World را با در نظر گرفتن متاورس طراحی کرده است، زیرا بازیکنان می توانند Walkers را ایجاد کنند. این «کاراکترهای متحرک سه بعدی، تمام بدن و کاملاً تقلبی» برای قابلیت همکاری بین پلتفرم‌ها طراحی شده‌اند، به این معنی که بازیکنان می‌توانند آنها را وارد بازی‌های دیگر کنند. Walker Labs می‌گوید که بازیکنان می‌توانند شخصیت‌های Walker خود را داشته باشند و ارتقا دهند، و می‌توانند آیتم‌ها، دارایی‌ها و قلمروهای درون بازی را بخرند و بفروشند.

دانیل برانتستروم، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه‌های واکر، در بیانیه‌ای گفت: «هدف ما با Walker World این است که یک بازی تعریف‌کننده بازار، با کیفیت AAA و تجربه همه‌جانبه باشد و ما از پرده‌برداری از اولین نگاه‌ها از آن بسیار هیجان‌زده هستیم. تیم ما به داستان، شخصیت‌های واکر و دنیایی که می‌سازیم بسیار افتخار می‌کند. ما متاورس را به عنوان تکامل بعدی بازی های تعاملی می بینیم و Walker World از این امکانات نهایت استفاده را می کند.

آزمایشگاه Walker همچنین یک دور مالی 2 میلیون دلاری را اعلام کرد. Merit Circle و Citizen X با شرکت Kevin Lin، Futureverse و Altered State Machine و سایرین دور را رهبری کردند. توسعه‌دهنده همچنین 6545 واکر به نام «Cryptowalkers» را در پلتفرم Jadu’s Mirrorverse AR ادغام کرده است.

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.