گزارش: 72 درصد از کارگران ایالات متحده می خواهند کارهای روزمره را به هوش مصنوعی محول کنند


جلسات درخواستی از اجلاس Low-Code/No-Code را بررسی کنید تا بیاموزید چگونه با ارتقاء مهارت و مقیاس‌بندی توسعه‌دهندگان شهروند، نوآوری موفقیت‌آمیز و دستیابی به کارایی داشته باشید. الان ببین.


یک نظرسنجی جدید از The Harris Poll که توسط Macami AI، یک شرکت مشاوره اتوماسیون فرآیند رباتیک (RPA) و هوش مصنوعی (AI) انجام شد، نشان داد که 72 درصد از کارکنان ایالات متحده وظایف کاری مانند مدیریت فاکتور، حسابرسی و گزارش ساده را به هوش مصنوعی محول می کنند. آنها می توانند روی کارهایی تمرکز کنند که آنها را قادر می سازد در محل کار رشد کنند. این شامل مدیریت یک پروژه یا تیم، انتقال به بخش جدید یا پذیرش ترفیع است.

بر اساس مطالعه اخیر Deloitte، ژنرال Z به زودی نسل هزاره ها را به عنوان بزرگترین نسل پیشی خواهد گرفت و بیش از یک سوم جمعیت جهان خود را جزو این گروه می دانند. با رسیدن به سن این نسل، تأثیر آنها در محل کار، خرده فروشی، فناوری، سیاست و فرهنگ محسوس خواهد بود.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که ژنرال Z نسبت به کارگران مسن تر علاقه مند هستند که هوش مصنوعی به آنها در کار کمک کند تا بتوانند وقت شخصی و خانوادگی بیشتری داشته باشند – که نشان دهنده اهمیت تعادل کار و زندگی برای این گروه است. کارفرمایان باید ترکیب هوش مصنوعی را نه تنها برای صرفه جویی در هزینه های فوق العاده ای که با خودکار کردن فرآیندهای تجاری در مقیاس بزرگ امکان پذیر است، در نظر بگیرند، بلکه برای جذب و حفظ این کارکنان نیز باید در نظر بگیرند.

استفاده از این فناوری همچنین برای به کارگیری کارگرانی که ممکن است تشکیل خانواده داده باشند مفید خواهد بود – به طوری که 81 درصد از سنین 35 تا 44 سال و 76 درصد از سنین 45 تا 54 سال گزارش داده اند که اگر به معنای تعادل بهتر بین کار و زندگی باشد، مایل به واگذاری این وظایف هستند. .

رویداد

اجلاس امنیت هوشمند

نقش حیاتی AI و ML در امنیت سایبری و مطالعات موردی خاص صنعت را در 8 دسامبر بیاموزید. امروز برای پاس رایگان خود ثبت نام کنید.

اکنون ثبت نام کنید

گزارش کامل را از مکامی بخوانید.

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری سازمانی متحول کننده کسب کنند و معامله کنند. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.