جدا کردن صفحات گسترده با پلتفرم فناوری سهامداران Astrella


به دنبال سناریویی برای توجیه حذف صفحات گسترده هستید؟ اینیکی چهطور؟

  • کلیک.
  • حذف.
  • “متأسفیم، اطلاعات شما قابل بازیابی نیست.”

این چیزهای کابوس های مدیر عامل است: از دست دادن اطلاعات به دلیل لغزش کوچک انگشت روی ماوس. هک شدن و از دست دادن اعتماد به اطلاعات مهم در مورد سهامداران.

اگر شما یک مدیر عامل هستید یا وظیفه تامین مالی یک شرکت در حال رشد را دارید، دلیلی وجود ندارد که به صورت دستی اطلاعات مربوط به سهام را به روز کنید. ما در دوره‌ای هستیم که سفارش‌های آمازون را در چند ساعت دریافت می‌کنیم و اطلاعات بی‌پایانی را در اختیار داریم. فناوری که از اتوماسیون پشتیبانی می کند گام بعدی در رشد کسب و کار شما است.

علاوه بر این، از آنجایی که کارمندان بیشتری از خانه کار می کنند، حفظ حریم خصوصی داده ها مهم تر از همیشه است. با افزایش نیازهای حریم خصوصی، راه حل ها نیز افزایش می یابد. برای مثال، لازم نیست به یک صفحه گسترده حجیم با اطلاعات سهامداران درباره شرکت خود در یک درایو مشترک اعتماد کنید.

در نهایت، از آنجایی که کارآفرینان به دنبال سرمایه گذاری هنگفت هستند – با استفاده از یک اقتصاد ضعیف برای ساختن آینده – حفظ سوابق کامل مرتبط با سهام حیاتی است. این می تواند پیچیده تر از همیشه باشد زیرا بنیانگذاران به دنبال راه های خلاقانه ای برای تأمین بودجه در یک اکوسیستم پر سر و صدا و شلوغ هستند.

جدا کردن صفحات گسترده آنها در حال خروج هستند. شرکت نرم افزاری Astrella راه حل بهتری دارد.

تعویض جدول درپوش دستی

یکی از اساسی‌ترین و مهم‌ترین اسناد یا مرکز داده‌ها برای هر استارت‌آپ یا کسب‌وکار تأسیس‌شده، جدول سرپوش یا حروف بزرگ آن است.

جدول سقف اساساً فهرستی از تمام سهام و اوراق بهادار در شرکت است. سهام، ضمانت‌نامه‌ها، اسکناس‌های قابل تبدیل، و کمک‌های بلاعوض سهام همه در اینجا نمایش داده می‌شوند. علاوه بر این، دورهای تأمین مالی، اطلاعات سرمایه گذار و موارد دیگر در جدول ذخیره می شود.

سهامداران باید بتوانند به جدول سقف نگاه کنند و بفهمند که در یک رویداد انحلال چگونه عمل می کنند. آنها باید تأثیر دورهای جدید تأمین مالی، از جمله انواع گزینه های ارائه شده را درک کنند. جدول به سرعت و به وضوح نشان می دهد که چگونه مالکیت شرکت با ورود سرمایه گذاران بیشتر تغییر می کند.

5 مزیت استفاده از نرم افزار طراحی شده برای جداول درپوش

شما نمی توانید یک گوه شنی برای یک رانندگی طولانی بکشید. برای غواصی در عمق دریا از عینک اسکی استفاده نمی کنید. بنابراین همچنین، شما از یک صفحه گسترده اولیه – چیزی که شبیه یک جدول است اما برای عملکرد مشابه طراحی نشده است – برای ردیابی بودجه شرکت خود استفاده نمی کنید.

در اینجا چند مورد از مزایای خاص حذف صفحات گسترده و استفاده از نرم افزار طراحی شده برای عملکرد بهینه جدول درپوش آورده شده است.

1. به اندازه شرکت شما مقیاس کنید.

Astrella نرم افزاری را ارائه می دهد که برای هر شرکتی با هر اندازه و در هر نقطه از جهان کار می کند.

آیا پدر شما تنها سرمایه گذار شما در حال حاضر است؟ اگر قصد دارید شرکت خود را توسعه دهید، باید مطمئن شوید که سهم او در شرکت را با افزایش سرمایه خود دنبال کنید.

آیا ده‌ها سرمایه‌گذار دارید که هر کدام در مراحل مختلف و با وعده‌های مختلف به آن‌ها پیوسته‌اند؟ به طور طبیعی، وقتی نوبت به پرداخت سود سهام یا عمومی شدن می رسد، مسئولیت سوابق نامرغوب را نمی خواهید.

به منظور ایجاد یک پایه ایمن برای کسب و کار رو به رشد خود، به یک راه حل نرم افزاری نیاز دارید که به اندازه کافی هوشمند باشد تا بتواند با شرکت شما مقیاس شود.

بله، اکسل ارزان تر از جدول سرپوشیده به نظر می رسد، که ممکن است تا زمانی که مشکلی وجود نداشته باشد. ناگفته نماند که مدیریت نرم افزار میز کلاه مانند Astrella ساده تر از استخدام وکیل برای مدیریت سهام شرکت شما است.

2. داده های خود را با فناوری بلاک چین ایمن کنید.

زیبایی بلاک چین، فناوری مورد استفاده برای پیگیری ارزهای دیجیتال، این است که هر تراکنش دارای یک مهر زمانی غیرقابل برگشت است، به این معنی که هیچ کس نمی تواند آن را به طور مخفیانه تغییر دهد.

این امنیت اطلاعات سرمایه گذاری شما را فراهم می کند – هیچ کس نمی تواند سیستم شما را هک کند و شماره مالکیت را ویرایش کند. همچنین از داده های شما در برابر خطاهای ناشی از منابع ناشناس محافظت می کند.

در عصری که پیشرفت‌های تکنولوژیکی از امنیت پیشی گرفته‌اند، استفاده از یک سیستم نرم‌افزار ایمن – به جای صفحه‌گسترده، حتی در یک درایو محلی – مانند نصب قفل‌های بهتر در خانه‌تان است. این فقط درخشان است.

3. سرمایه گذاران بالقوه را تحت تاثیر قرار دهید.

میز کلاه شما فقط برای سرمایه گذاران فعلی شما مهم نیست، بلکه می تواند به عنوان ابزاری برای جذب یا ترساندن سرمایه گذاران بالقوه استفاده شود.

یک جدول نامناسب می‌تواند تاکتیک‌های نامرتب مالکیت کسب‌وکار را نشان دهد که سرمایه‌گذاران را از خود دور می‌کند. خطاهای ارسالی، فرمول‌های نادرست، و قالب‌بندی ساده و بد، همه از علائم قرمز بالقوه هستند.

علاوه بر ثبت نامناسب، یک جدول سرپوش می تواند مسائل مختلفی را برای سرمایه گذار بالقوه آشکار کند. نقاط ضعفی مانند داشتن سهام اشتباه در شرکت توسط شخص اشتباهی (مثل سرمایه‌گذاری که زودتر برای مبلغ ناچیزی وارد شده یا سرمایه‌گذاری از طریق یک معامله دست دادن که به درستی ثبت نشده است) زمانی آشکار می‌شوند که به میز سرمایه خود نگاه می‌کنید.

برای شناسایی حوزه‌های مورد نیاز خود و همچنین درخشش برای سرمایه‌گذاران، به یک جدول خوب نیاز دارید.

4. سهام خود را به راحتی مدیریت کنید.

یک میز سرپوش خوب چیزی بیش از یک رکورد پول درآوردن است.

وقتی مدل‌های پیچیده پرداخت و ارزش‌گذاری دارید، صفحه‌گسترده آن را قطع نمی‌کند. با این حال، Astrella تمام ابزارهای مدیریتی را در نرم افزار خود تعبیه کرده است – تنها کاری که باید انجام دهید این است که اطلاعات مالکیت خود را وارد کنید.

علاوه بر این، نرم افزاری که به طور خاص برای جداول درپوش طراحی شده است، می تواند به کسب و کارها کمک کند تا از مقررات مالی پیروی کنند. در نتیجه، می توانید صفحات گسترده را حذف کنید و از سردردهای زیادی در جاده جلوگیری کنید.

5. آینده شرکت خود را پیش بینی کنید.

البته حتی بهترین نرم افزارها هم نمی توانند آینده را پیش بینی کنند. اما می تواند پیش بینی هایی ایجاد کند و به شما به عنوان مدیر عامل کمک کند تا بفهمید از کجا آمده اید و به کجا می روید.

هوش مصنوعی می‌تواند پیش‌بینی‌ها و تحلیل‌هایی را ارائه دهد که به رهبران کسب‌وکار کمک می‌کند تا تصمیم‌های هوشمندانه‌ای در مورد رشد، جمع‌آوری سرمایه، پرسنل و موارد دیگر بگیرند.

حرکت به سوی آینده با میزهای درپوش هوشمند

چند روند، یا حداقل نظرات، در سرمایه گذاری که جدول های سقفی را بیش از همیشه مهم می کند.

  • یکی از آنها فشاری برای دموکراتیزه کردن سرمایه گذاری است و سرمایه گذاری خطرپذیر (VC) را در دسترس استارت آپ های بیشتری بدون فشار ذهنیت سنتی رشد اول VC قرار می دهد.
  • دیگری سرمایه گذاری VC در افراد به جای شرکت های بزرگ است.
  • با این حال، یکی دیگر از شرکای بازاریابی مانند اینفلوئنسرها، به عنوان بخشی از قرارداد تبلیغاتی آنها، سهمی در شرکت ارائه می دهد.

آخرین مثال را در نظر بگیرید: یک برند کفش کوچک دینامیتی با یک اینفلوئنسر اینستاگرام که دو میلیون دنبال کننده دارد، شریک می شود. آن اینفلوئنسر درباره شراکت برند مذاکره می کند که در آن مالک 1٪ از شرکت است، علاوه بر پرداخت نقدی بر اساس تبدیل. در نتیجه، برند کفش به طور تصاعدی رشد کرد و پنج سال بعد، به بازار عرضه شد.

بدون یک جدول سرپوش خوب و درک جایگاه این تأثیرگذار در برنامه پرداخت شرکت، مشکلات حقوقی و تجاری متعددی ممکن است ایجاد شود.

نرم‌افزاری مانند Astrella می‌تواند این وضعیت را برای یک استارت‌آپ کوچک به اندازه یک شرکت بزرگ سهام خصوصی آسان کند. حذف صفحه گسترده هرگز آنقدر منطقی نبوده است.

اعتبار تصویر: لوکاس; Pexels; متشکرم!

دینا ریچی

دینا ریچی

ویرایشگر مدیریت در ReadWrite

Deanna مدیر ویرایشگر ReadWrite است. او قبلاً به عنوان سردبیر Startup Grind کار می کرد و بیش از 20 سال تجربه در مدیریت محتوا و توسعه محتوا دارد.