RealityScan برنامه جدید اسکن سه بعدی iOS اپیک گیمز است


آیا جلسه ای از GamesBeat Summit Next 2022 را از دست داده اید؟ همه جلسات اکنون برای مشاهده در کتابخانه درخواستی ما در دسترس هستند. برای شروع تماشا اینجا را کلیک کنید.


Epic Games و Capturing Reality از انتشار RealityScan، یک برنامه جدید اسکن سه بعدی خبر می دهند. این برنامه رایگان از زمان نوشتن این مقاله در فروشگاه اپل iOS برای دانلود در دسترس است.

RealityScan یک برنامه اسکن سه بعدی است که عکس ها را به مدل های سه بعدی با کیفیت بالا تبدیل می کند. این برنامه همه کارها را انجام می دهد. برای شروع نیازی به تجربه یا آموزش ندارید. کاربران با گوشی خود از یک شی عکس می گیرند و RealityScan آن را تغییر می دهد.

RealityScan از پردازش ابری برای ایجاد تحول استفاده می کند. پس از تکمیل فرآیند، مدل سه بعدی جدید را می توان در Sketchfab بارگذاری کرد و آزادانه به اشتراک گذاشت.

به عنوان مثال، این کنده درخت خشک شده را بررسی کنید.

می دانم، به نظر جالب نمی رسد، اما جدی است. نگاهی بیاندازید. این یک تعریف واقعی دارد. سایه ها و خطوط به آن عمق واقعی می دهد. رشد خزه و قارچ را می بینید. این فناوری واقعاً چشمگیر است.

RealityScan زاییده ی Capturing Reality است. این یک توسعه دهنده راه حل های فتوگرامتری در سطح جهانی است که ماموریت دارد اسکن سه بعدی را برای همه در دسترس قرار دهد.

Capturing Reality قبلاً با Quixel کار می کرد، متصدیان Megascans برای ایجاد اسکن های با کیفیت بالا با یک برنامه دسکتاپ به نام RealityCapture. RealityScan گام بعدی برای گرفتن واقعیت است که این فناوری را به دستگاه های تلفن همراه می آورد.

مدل های آپلود شده در Sketchfab را می توان با Unreal Engine، Twinmotion، MetaHuman یا هر ابزار پس پردازش دیگری استفاده کرد. سازگاری با Unreal Engine به ویژه جالب است. این آپلودها می تواند راه را برای نسل جدیدی از بازی های مناظر فوق العاده واقعی در آینده هموار کند.

استفاده از RealityScan بسیار آسان است، اما برای داشتن بهترین نتایج مطلق، Capturing Reality یک ویدیوی آموزشی سریع را برای سهولت در ورود کاربران جدید جمع آوری کرده است.

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.