Summer Game Fest در 8 ژوئن در لس آنجلس باز می گردد


آیا جلسه ای از GamesBeat Summit Next 2022 را از دست داده اید؟ همه جلسات اکنون برای مشاهده در کتابخانه درخواستی ما در دسترس هستند. برای شروع تماشا اینجا را کلیک کنید.


Summer Game Fest، جشن جهانی طرفداران بازی‌های ویدیویی، گفت که برای چهارمین سال با یک نمایش زنده در 8 ژوئن 2023 در لس آنجلس بازخواهد گشت.

نمایشی که قبلاً تمام دیجیتال بود، حضوری در مقابل تماشاگران زنده در تئاتر YouTube در هالیوود پارک در اینگلوود، کالیفرنیا برگزار می‌شود.

این بازی دارای اولین نمایش جهانی، دموهای زنده گیم پلی و اعلامیه خواهد بود. همچنین به صورت زنده در سراسر جهان در تمام پلتفرم‌های پخش اصلی از جمله YouTube و Twitch پخش خواهد شد. بلیت‌های شرکت در جشنواره بازی تابستانی 2023 در اوایل سال 2023 در دسترس خواهد بود.

طی سه سال گذشته، جشنواره بازی تابستانی از طریق رویدادهای دیجیتالی ما، جامعه باورنکردنی را در سراسر جهان ایجاد کرده است، و ما بسیار هیجان زده هستیم که هزاران طرفدار را دعوت کنیم تا برای اولین بار در سال 2023 نمایش SGF را به صورت حضوری تجربه کنند. جف کیگلی، متصدی و مجری جشنواره بازی تابستانی، در بیانیه ای گفت. طبق سنت، ما انبوهی از اعلان‌های هیجان‌انگیز از سوی توسعه‌دهندگان خواهیم داشت که صنعت بازی‌ها را به جلو می‌برند، و یک بار دیگر رویدادهای دیجیتال ناشران، دموها و شگفتی‌های بیشتری را که در ماه‌های آینده اعلام می‌شوند، برجسته خواهیم کرد.

لیست کامل شرکت کنندگان و فعالیت های Summer Game Fest 2023 در سال جدید اعلام می شود. در عین حال، طرفداران بازی های ویدیویی می توانند در تاریخ 8 دسامبر در بیش از 40 پلتفرم ویدئوی دیجیتال مختلف از جمله YouTube، Twitch، Twitter، Facebook و TikTok Live و برای اولین بار، Instagram Live را به صورت زنده در مراسم The Game Awards هماهنگ کنند.

جوایز بازی به صورت حضوری در مایکروسافت تئاتر در لس آنجلس برگزار می‌شود و آی‌مکس اعلام کرد که جوایز بازی را در بیش از 40 سالن سینما در سراسر کشور نمایش می‌دهد.

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.