Riot Games، برندگان تاج IDEO چالش طراحی فراگیر


آیا جلسه ای از GamesBeat Summit Next 2022 را از دست داده اید؟ همه جلسات اکنون برای مشاهده در کتابخانه درخواستی ما در دسترس هستند. برای شروع تماشا اینجا را کلیک کنید.


Riot Games 10 طرح برنده را برای چالش Designing for Digital Thriving خود اعلام کرده است. طراحان با پیشنهاد راه حل هایی که به فضاهای آنلاین و دیجیتالی کمک می کند به مکان هایی تبدیل شوند که مردم بتوانند خود واقعی خود باشند و شکوفا شوند، به چالش کشیده شدند.

توسعه دهنده با IDEO، Fair Play Alliance (FPA) و مرکز Joan Ganz Cooney در Sesame Workshop همکاری کرد تا مسابقه را اجرا کند. این مشارکت با هدف ایجاد جوامع آنلاین فراگیر و سالم هم اکنون و هم در آینده شکل گرفته است.

پیشنهادها باید با مضامین “طراحی برای صداهای به حاشیه رانده شده”، “تقویت فضاهای دیجیتال سالم و انعطاف پذیر” و “ساخت آینده برای کودکان و خانواده ها” مطابقت داشته باشند. هر ارسالی توسط کارشناسان موضوعی در زمینه فناوری، طراحی، آموزش و بازی مورد قضاوت قرار گرفت. آنها از یک روبریک برای ارزیابی مرتبط بودن، عملی بودن، در دسترس بودن و عادلانه بودن پروژه ها، تاثیرگذار و خلاقانه استفاده کردند.

پس از اصلاح 179 پیشنهاد به 25 پیشنهاد، این فینالیست ها توانستند با مربیان ملاقات کرده و ایده های خود را قبل از دور نهایی اصلاح کنند. از آنجا، برندگان انتخاب شدند و 50000 دلار، 10000 دلار یا 5000 دلار برای کارشان جایزه گرفتند.

دریافت کنندگان کمک هزینه 50000 دلاری

دریافت کنندگان کمک هزینه 10000 دلاری

دریافت کنندگان کمک هزینه 5000 دلاری

در راستای این چالش، Riot Games تلاش‌های غیرانتفاعی خود را با پروژه‌های خیریه مختلف با حمایت صندوق تاثیر اجتماعی خود افزایش داده است.

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.