PlayStation Plus سال 2022 را با Mass Effect در بازی های دسامبر به پایان می رساند


آیا جلسه ای از GamesBeat Summit Next 2022 را از دست داده اید؟ همه جلسات اکنون برای مشاهده در کتابخانه درخواستی ما در دسترس هستند. برای شروع تماشا اینجا را کلیک کنید.


پلی استیشن پلاس فاش کرد که کدام بازی‌ها در آخرین پیشنهاد خود در سال 2022 به این پلتفرم می‌آیند. فهرست بازی‌های دسامبر شامل نسخه افسانه‌ای Mass Effect است که اخیراً راه‌اندازی شده است. سه عنوان آینده در تاریخ 6 دسامبر در دسترس مشترکین قرار خواهند گرفت.

Mass Effect Legendary Edition همان‌طور که از نامش پیداست، بازسازی سه‌گانه اصلی Mass Effect برای کنسول‌های نسل فعلی است. بازی RPG علمی-تخیلی یکی از محبوب ترین ها در این ژانر است و توسعه دهنده Bioware در حال کار بر روی یک دنباله جدید است که در مراحل اولیه توسعه است. عنوان چند نفره موجود در این پیشنهاد (همیشه حداقل یکی وجود دارد) Divine Knockout: Founder’s Edition است، یک پلتفرم جنگنده با بازی چندین خدا مانند ثور و هرکول. عنوان نهایی اکشن RPG Biomutant است که در آن بازیکن یک جانور خردمند است که خانه جنگلی خود را نجات می دهد.

جدا از هجوم ماهانه بازی‌های جدید، پلی‌استیشن پلاس به طرز عجیبی به تنش‌های حقوقی ادامه‌دار بین مایکروسافت و سونی بر سر خرید پیشنهادی اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت وارد شده است. به نظر می رسد یکی از اختلافات سونی این است که مایکروسافت عناوین جدید Call of Duty را به طور انحصاری بر روی پلتفرم اشتراک خود، Xbox Game Pass، در زمان عرضه قرار خواهد داد. در یکی از پرونده های حقوقی اخیر خود، اظهار می کند که انجام این کار به مصرف کنندگان / توسعه دهندگان / و غیره آسیب می رساند.

مایکروسافت پاسخ داد که اگر پلی استیشن پلاس بخواهد به همان موفقیتی دست یابد که Game Pass در صورت اضافه کردن Call of Duty به سرویس، می‌تواند همین کار را انجام دهد (کم و بیش). به طور دقیق‌تر، می‌گوید: «حداقل، سونی می‌تواند نسخه‌های شخص اول و شخص ثالث اضافی را در روز و تاریخ انتشار در پلی‌استیشن پلاس اضافه کند. انحصاری های شخص اول سونی که در حال حاضر در پلی استیشن پلاس گنجانده نشده اند شامل عناوین برجسته ای مانند The Last of Us، God of War، Spiderman و Final Fantasy VII Remake هستند. گنجاندن چنین عناوینی برای گیمرها مفید خواهد بود.”

مشخص نیست که آیا این روی نسخه های PS Plus در آینده تأثیر می گذارد یا خیر. FTC، کمیسیون اروپا و CMA بریتانیا همگی در حال بررسی ادغام معلق هستند.

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.