12 بهترین هدیه سکسی برای عاشقان (2022): تعطیلات را گرم کنید


من اینجا هستم تا می گویند ما باید هدیه دادن اسباب بازی های جنسی را عادی کنیم. نه فقط به شریک زندگی، بلکه به دوستانتان! خودارضایی یک مراقبت از خود قوی است، بنابراین هدیه دادن یک یا دو اسباب بازی حسی درست مانند دادن یک شمع معطر یا مقداری نمک حمام مجلل است. این یک هدیه است که بگویید “شما لیاقت آرامش را دارید.” حتی اگر به شوخی به آنها داده شود، اسباب بازی های جنسی اغلب هدایایی متفکرانه و خوشامدگویی می کنند. ما محصولات موجود در این لیست را با در نظر گرفتن این موضوع انتخاب کردیم، چه برای یک دوست، یک شریک یا حتی یک والدین خرید کنید، هر کدام روشی متفاوت برای ارائه مسیر جدیدی به یک عزیز برای مراقبت از خود است.

لطفا توجه داشته باشید که این لیست کاملاً آگنوستیک است. ما در زیر اسباب بازی هایی برای هر نوع اندام تناسلی داریم. برای پیشنهادات بیشتر، فراموش نکنید که لیست کامل ما از بهترین اسباب بازی های جنسی برای هر بدن و همچنین بقیه راهنماهای هدیه تعطیلات ما را بررسی کنید.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: a اشتراک 1 ساله WIRED با 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به WIRED.com و مجله چاپی ما است (اگر مایل باشید). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.