پخش کننده ضبط قابل حمل Victrola مهمانی را به همه جا می آورد


من عاشق چرخیدن هستم روی صفحه گردان من ضبط می کند، اما تنظیمات من زمان زیادی برای استفاده از آن در اختیار من نمی گذارد. سیستم و سوابق من در حال حاضر در اتاق نشیمن من در کنار تلویزیون قرار دارد، اما من اغلب در دفترم هستم و جلوی کامپیوتر کار می کنم. بعد از کار، من و شریکم سر می‌زنیم و چیزی را تماشا می‌کنیم (ما همین الان پیچیدیم اندور!). این عادات زمان زیادی را برای من فراهم نمی کند که بنشینم و از موسیقی لذت ببرم. معمولاً به همین دلیل است که صبح‌های آخر هفته وقتی در حال تمیز کردن یا لذت بردن از یک فنجان قهوه داغ هستم، از دستگاه پخش خود استفاده می‌کنم.

یک راه حل این است که تنظیمات صفحه گردان خود را جابجا کنم، اما وقتی مهمان داریم، آنقدر به یک عنصر اصلی تبدیل شده است که من نمی خواهم این کار را انجام دهم. رفع دیگر؟ یک دستگاه ضبط دوم بگیرید. اما پس از آن باید با سیستم بلندگوی دیگری سر و صدا کنم و برای همه آن در دفتر کار در حال حاضر تنگ خود جا باز کنم، که همگی گران به نظر می رسند. به نظر می رسد، پاسخ تمام مدت یک دستگاه ضبط چمدان است.

میز گردان جدید Re-Spin Victrola با قیمت 100 دلار مقرون به صرفه است، سبک وزن است و به راحتی می توان آن را در صورت عدم نیاز کنار گذاشت. این اسپیکر داخلی دارد، بنابراین من نیازی به اتصال هیچ چیز دیگری ندارم، و حتی می‌توانم آن را به خانه یکی از دوستانم ببرم و واقعاً هیپستر درونی بروکلین من را هدایت کنم.

اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما خریداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از روزنامه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بدانید.

رکورد خراش

Re-Spin یک پخش کننده ضبط چمدان است، به این معنی که به معنای واقعی کلمه شبیه یک چمدان کوچک، دسته و همه چیز است. این بسیار پلاستیکی است – از 25 درصد پلاستیک بازیافتی ساخته شده است، با 100 درصد بسته بندی قابل بازیافت – اما این چیزی است که آن را با وزن 5 پوند نسبتاً سبک می کند. Victrola آن را در چهار رنگ خاکستری، قرمز، آبی و سبز ارائه می دهد.

آن را باز کنید و مکانی را برای قرار دادن رکورد و تونآرم می‌بینید (بله، رکورد هنگام پخش روی لبه می‌ریزد، نگران نباشید). قطعاتی مانند بازو بازو دارای چفت هایی برای نگه داشتن آنها در جای خود هستند تا نگران افتادن آنها در هنگام راه رفتن نباشید، همچنین یک پوشش پلاستیکی برای محافظت از قلم وجود دارد. با این حال، من احتیاط می کنم. سعی کنید وقتی می‌خواهید به مترو بروید، آن را روی چرخ‌گردان نچرخانید.

می‌توانید کاور را بردارید و از آن به‌عنوان یک ویترین استفاده کنید (می‌تواند پنج رکورد را در خود جای دهد)، که بسیار خوب است، اما هیچ راه‌حلی برای حمل چند رکورد وجود ندارد. با چرخش مجدد من باید یک کیف جداگانه برای وینیل خود حمل کنم، اما اگر می توانستم دو تا سه صفحه و Re-Spin را در یک کیف حمل حمل کنم، دوست داشتم.

عکس: Victrola