من با Loupedeck Live S بازی کردم و آن را دوست داشتم


آیا جلسه ای از GamesBeat Summit Next 2022 را از دست داده اید؟ همه جلسات اکنون برای مشاهده در کتابخانه درخواستی ما در دسترس هستند. برای شروع تماشا اینجا را کلیک کنید.


Loupedeck به اندازه کافی لطف داشت که یک Loupedeck Live S را به من پیشنهاد داد تا قبل از عرضه رسمی با آن بازی کنم. این به سرعت به لوازم جانبی پخش جریانی مورد علاقه من برای استفاده روزانه تبدیل شد.

کمی پس زمینه وقتی به این نقطه رسیدم که برای پخش جریانی به چیزی اضافی نیاز داشتم، درآمد قابل تصرف زیادی نداشتم. چیزی که من انجام داد یک تبلت باستانی HP بود که در اطراف قرار داشت. من یک نرم افزار نصب کردم که اساساً آن را به یک Stream Deck بسیار کند تبدیل کرد.

که کار کرد، برای مدتی. بعداً من یک عرشه جریان الگاتو واقعی را به دست آوردم و از آن زمان تاکنون این مورد استفاده من بوده است.

خب به هر حال تا الان

با استفاده از Loupedeck Live S

Live S همان مقدار دکمه را به عنوان Stream Deck در طرحی مشابه ارائه می دهد. سه ردیف پنج تایی با چیدمان کمی فشرده تر. خود دکمه‌ها محکم هستند، اما دستگاه لرزش بسیار جدی ارائه می‌دهد تا زمانی که فشار دادن دکمه را فعال کردید، به شما اطلاع می‌دهد.

همچنین چهارده صفحه برای بازی دارد. در حالی که خود دستگاه مجموعه ای از 15 دستگاه است، با کشیدن انگشت سریع می توانید به صفحه بعدی برگردید. و صفحه بعد. و غیره. من قطعاً 210 عمل فردی ندارم که باید در روز روی دکمه ها بچسبم. اما فکر نمی‌کردم بیشتر از 15 مورد داشته باشم، و در حال حاضر دو صفحه در اکشن‌های سفارشی عمیق هستم.

نرم افزار Loupedeck با تعداد انگشت شماری از تنظیمات پیش فرض ارائه می شود که به هر یک از چهار دکمه آنالوگ متصل شده اند. این میانبرهای راه اندازی معمولی را دارد. یوتیوب، توییتر و فیسبوک در میان آنها هستند، اما پیش‌فرض‌های دسته‌بندی خاص مفیدترین هستند.

پیش‌فرض‌های استریم برای Twitch اساساً همه چیزهایی هستند که برای مدیریت ریز جریان خود، حداقل به عنوان یک مبتدی، نیاز دارید. ادغام چت گزینه‌های تک دکمه‌ای را برای تغییر چت شما به حالت‌های مختلف، مانند حالت فقط احساسی، حالت آهسته یا حالت فقط دنبال‌کنندگان ارائه می‌دهد.

بسیاری از گزینه‌های دیگر در اکشن‌های Twitch از پیش برنامه‌ریزی‌شده، مانند ایجاد کلیپ‌ها یا تنظیم نشانگرها، در دسترس است. همچنین دارای همان نوع ادغام با StreamElements، OBS، Spotify و موارد دیگر است.

هر چند این همه در نرم افزار است. که رایگان است. می توانید همین الان آن را دانلود کنید و واقعاً به کارهایی که می تواند انجام دهد نگاه کنید.

Loupedeck Live S، از نظر فیزیکی

Loupedeck Live S خیلی بزرگ نیست. 5.9 اینچ در 3.4 اینچ است – به دلیل صفحه های صفحه و دکمه های آنالوگ کمی بزرگتر از Stream Deck. شماره گیری ها به طور پیش فرض صدای سیستم و نور پس زمینه دستگاه را کنترل می کنند. هنگام چرخاندن هر صفحه، کلیک رضایت‌بخشی دارد و همچنین می‌توان آن را به عنوان یک دکمه دیگر فشار داد.

چهار دکمه آنالوگ به خوبی ثابت هستند. مقاومت کافی در آنجا وجود دارد که مانع از فشار دادن تصادفی یکی شود. هر یک از چهار دکمه همچنین دارای یک چراغ داخلی است که به راحتی در داخل نرم افزار قابل تغییر است.

Live S در جعبه با پایه قابل اتصال عرضه می شود، و صادقانه بگویم که این ممکن است یک شکایت کوچک من از دستگاه باشد. پایه یک قطعه پلاستیکی ثابت است که به پشت کنسول می‌چسبد و به آن اجازه می‌دهد در زاویه ایستاده باشد.

زاویه ای که روی آن قرار می گیرد برای قرار گرفتن، مثلاً، درست در کنار صفحه کلید مناسب است. اما من لوازم جانبی خود را کمی دورتر ترجیح می دهم. این یک عادت عجیب است، اما من دوست دارم با میکسر صوتی خود یا اکنون Live S خود ارتباط برقرار کنم.

اگر بتوانم زاویه را تنظیم کنم، فکر نمی‌کنم حتی یک شکایت از Live S داشته باشم.

نظرات نهایی در مورد Live S

من Loupedeck Live S را دوست دارم. این Loupedeck Live S با تمام تجهیزات کامپیوتر من مطابقت دارد بدون اینکه فضای قابل توجهی را اشغال کند. تا حدی قابل تنظیم رنگ است که بتوانم آن را با رنگ‌های سایر وسایل و چراغ‌هایم هماهنگ کنم. Live S به اندازه کافی شهودی است که می توانم از آن در خارج از جعبه استفاده کنم.

به اندازه کافی قوی است که هر کاری را که برای امتحان کردن فکر می کردم، می تواند انجام دهد. اگر نمی‌توانست فوراً این کار را انجام دهد، می‌توان آن را طوری برنامه‌ریزی کرد که با اقدامات و ماکروهای سفارشی انجام دهد. Loupedeck Live S آنقدر توانمند است که تقریباً به طور کامل نیاز به وصل کردن سایر لوازم جانبی و لوازم جانبی من را از بین می برد.

بهترین قسمت؟ این رقابتی است، از نظر قیمت. سایر محصولات Loupedeck کمی گران هستند. آنها مطمئناً ارزش آن را دارند، اما آنها یک تکه جدی از تغییر هستند. Live S با قیمت 179 دلار آمریکا عرضه می شود – دقیقاً مطابق با مدل های هم عصر خود.

این بررسی بر اساس واحد بررسی ارائه شده توسط Loupedeck به بازبین است.

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.