Xbox Game Pass در ماه دسامبر LEGO Star Wars را دریافت می کند


آیا جلسه ای از GamesBeat Summit Next 2022 را از دست داده اید؟ همه جلسات اکنون برای مشاهده در کتابخانه درخواستی ما در دسترس هستند. برای شروع تماشا اینجا را کلیک کنید.


ایکس‌باکس اولین موج بازی‌هایی را که در ماه دسامبر برای Game Pass عرضه می‌شوند، معرفی کرده است که شامل چندین نسخه جدید می‌شود. همچنین شامل LEGO Star Wars: The Skywalker Saga است که بیشتر سال را در صدر جدول فروش (حداقل در ایالات متحده) در کنار Elden Ring نامزد بازی سال گذراند. اگرچه این آخرین به‌روزرسانی نیست که سرویس استریم برای این ماه دریافت می‌کند، اما همچنان یک پیشنهاد بسته است.

اولین بازی‌هایی که این هفته در Game Pass منتشر شدند Eastward، یک بازی ماجراجویی مستقل، TellTale’s The Walking Dead: The Final Season هستند. و شبیه‌ساز ضرب وشتم خدمات تحویل کاملاً قابل اعتماد (همه در 1 دسامبر در دسترس هستند). بازی فوق الذکر LEGO Star Wars هفته بعد (6 دسامبر) همراه با Metal: Hellsinger بر روی Xbox One (8 دسامبر) عرضه می شود. هفته سوم، بازی ساخت کیمیاگر Potion Craft (13 دسامبر) و همچنین پلتفرم پازل Rainbow Billy: The Curse of the Leviathan (15 دسامبر) عرضه می شود.

طبق معمول، برخی از نسخه های جدید در Game Pass راه اندازی می شوند. برای این بخش از ماه، نسخه‌های جدید شامل عنوان بقای ترسناک Hello Neighbor 2 (6 دسامبر)، دنباله‌ای بر فیلم کالت مستقل است. همچنین در حال دریافت JRPG Chained Echoes (8 دسامبر) و سپس عنوان کمدی اکشن جاستین رویلند High on Life (13 دسامبر) هستیم. در ابتدا، ایکس باکس گفته بود که Hot Wheels Unleashed را در لیست ماه دسامبر خود قرار خواهد داد، اما از آن زمان گفته است که این بازی در حال حاضر به Game Pass اضافه نخواهد شد.

درست مانند رقیب ظاهری خود، پلی استیشن پلاس، Xbox Game Pass نیز به نقطه بحثی در درگیری قانونی بین سونی و مایکروسافت بر سر خرید برنامه ریزی شده اکتیویژن-بلیزارد توسط سونی تبدیل شده است. به نظر می‌رسد یکی از نگرانی‌های اصلی سونی این است که مایکروسافت عناوین محبوب اکتیویژن Call of Duty را در هنگام عرضه روی Game Pass قرار دهد و فروش کامل بالقوه را برای پلی‌استیشن سونی و جاهای دیگر کاهش دهد.

این تنها کسی نیست که چنین نگرانی هایی در مورد Game Pass دارد – مارک جیمز، مدیر ارشد اجرایی استودیو Striking Distance در مصاحبه اخیر خود گفت که بازی ترسناک این شرکت که اخیراً راه اندازی شده است، The Callisto Protocol، در Game Pass قرار نخواهد گرفت. او گفت که از نظر مالی، «این کار سختی است [model] به عنوان یک استودیوی مستقل کار کنم.»

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.