چرا دو برابر کردن سرمایه گذاری در فناوری اطلاعات در حال حاضر بسیار مهم است


جلسات درخواستی از اجلاس Low-Code/No-Code را بررسی کنید تا بیاموزید چگونه با ارتقاء مهارت و مقیاس‌بندی توسعه‌دهندگان شهروند، نوآوری موفقیت‌آمیز و دستیابی به کارایی داشته باشید. الان ببین.


رکود در هوا است. با توجه به صحبت از تورم و عدم اطمینان اقتصادی، شرکت ها در حال تقلا هستند تا تصمیم بگیرند که آیا ترمز را ترمز کنند یا هزینه ها را تسریع کنند تا از رقابت عبور کنند. بخش های فناوری اطلاعات نیز از این قاعده مستثنی نیستند و واکنش ها متفاوت است.

شرکت‌های تحلیل‌گری مانند گارتنر پیش‌بینی می‌کنند که هزینه‌های فناوری اطلاعات در سال ۲۰۲۲ به میزان ۳ درصد رشد خواهد کرد. در حالی که هر دوی این ارقام افزایش هزینه‌های فناوری اطلاعات را نشان می‌دهند، سرعت آن نسبت به سال‌های گذشته کمتر است. در مقابل، برخی پیش‌بینی می‌کنند که سرمایه‌گذاری در فناوری اطلاعات سازمانی در سال آینده افزایش یابد.

پس از چالش‌ها و عدم اطمینان ناشی از همه‌گیری، جای تعجب نیست که برخی از شرکت‌ها گیج شده باشند. اما این خواهد بود بزرگ اشتباه ترمز زدن الان

فناوری اطلاعات برای بهره وری کسب و کار بسیار مهم است. تیم‌های فناوری اطلاعات توانمندسازهایی هستند و به کارمندان کمک می‌کنند فناوری خود را پیدا کنند و از آن نهایت استفاده را ببرند تا کارهای روزمره را انجام دهند. در واقع، طبق تحقیقات ما، 80٪ از متخصصان فناوری اطلاعات می گویند که در 12 ماه آینده، فناوری اطلاعات به طور فزاینده ای مسئول تجربه کارمندان خواهد بود – که در نتیجه همه گیری همه گیر، منشور جدیدی برای IT شد.

رویداد

اجلاس امنیت هوشمند

نقش حیاتی AI و ML در امنیت سایبری و مطالعات موردی خاص صنعت را در 8 دسامبر بیاموزید. امروز برای پاس رایگان خود ثبت نام کنید.

اکنون ثبت نام کنید

فناوری اطلاعات همچنین کارایی عظیمی در فرآیندهای تجاری ایجاد می کند. کارکنان فناوری اطلاعات به عنوان کارشناسان داخلی در تمام سیستم‌ها و برنامه‌های کاربردی شرکت خدمت می‌کنند و می‌توانند به کاهش ضایعات در پشته فناوری سازمان کمک کنند. برای مثال، آن‌ها بینش لازم را دارند تا برنامه‌های «بی‌کار» را که هیچ استفاده‌ای ندارند، شناسایی کنند و چربی‌ها را در صورت نیاز کوتاه کنند. نمونه موردی: تحقیقات اخیر انجام شده توسط BetterCloud نشان داد که 40٪ از متخصصان فناوری اطلاعات برنامه های اضافی SaaS را در سال جاری یکپارچه کرده اند.

آخرین اما دور از حداقل: فناوری اطلاعات حیاتی ترین داده های یک کسب و کار را ایمن می کند. با وجود ادغام، پذیرش SaaS همچنان در حال افزایش است. به طور متوسط، سازمان ها از 130 برنامه SaaS استفاده می کنند که 18 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است. برنامه‌های بیشتر به معنای داده‌های پراکنده‌تر و کار اداری بیشتر برای IT برای ایمن کردن آن داده‌ها است. هر سال، نشت داده های ناخواسته و عمدی اتفاق می افتد. این بخشی از انجام تجارت در محیط کار دیجیتال است. و وظیفه IT این است که نرده های محافظ را تنظیم کند. طبق تحقیقات ما، 81٪ از متخصصان فناوری اطلاعات می گویند که مسئولیت محافظت از داده های حساس در برنامه های SaaS را بر عهده دارند.

نکته اصلی این است که کاهش در فناوری اطلاعات می تواند پیامدهای پیش بینی نشده ای داشته باشد. قابل درک است، مواقعی وجود دارد که انجام تنظیمات منطقی است، اما باید با دقت انجام شود. در غیر این صورت، می تواند اثر معکوس داشته باشد، به طور بالقوه بر بهره وری، ایجاد ناکارآمدی های عملیاتی و تضعیف وضعیت امنیتی یک شرکت.

آی تی: در مواقع عدم اطمینان چه کاری می توان انجام داد؟

ابتدا، از بینش خود برای ادامه افزایش بهره وری و توانمندسازی کسب و کار استفاده کنید. شما در سراسر محل کار دیجیتالی دید چشم پرنده ای دارید که هیچ بخش دیگری ندارد. شما کاملاً در موقعیتی هستید که ایده هایی را در مورد چگونگی بهبود بهره وری، کاهش اصطکاک و ایجاد کارایی بیشتر در سراسر تجارت به اشتراک بگذارید.

با یک ارزیابی کامل شروع کنید. پاسخ به سؤالاتی مانند: کدام برنامه ها به کارمندان ما قدرت می دهند تا بهترین کار خود را انجام دهند؟ کدام اپلیکیشن ها مانع بهره وری می شوند؟ داده های تجاری حساس ما در کجا زندگی می کنند؟ بزرگترین خطرات کجاست؟

هنگامی که می دانید نقاط ضعف و خطرات کجاست، ببینید کجا می توانید کارایی ایجاد کنید. اگر این یک مشکل تعداد کارمندان است، استخدام را در نظر بگیرید. بازار استعدادها در فناوری امروز کمیاب است، بنابراین آسان نخواهد بود. اما مطمئن باشید که اگر یک سازمان فناوری اطلاعات مدرن هستید که به تیم‌های خود نقش‌های استراتژیک می‌دهد، پشتیبانی لازم را خواهید یافت.

اگر این یک مشکل فناوری است، پشته بهره وری فعلی را مرور کنید. چه چیزی استفاده می شود و چه چیزی استفاده نمی شود؟ با ادغام هوشمندانه، ممکن است بتوانید تعداد برنامه های SaaS را بدون تأثیر قابل توجهی بر بهره وری کاهش دهید. میوه کم آویزان شامل هدف قرار دادن برنامه های کاربردی اضافی و برنامه های یتیم است. اگر 300 برنامه دارید، اما کارمندان فقط از نیمه، پاکسازی، پاکسازی، پاکسازی استفاده می کنند. باعث کاهش حجم کار و کاهش هزینه ها می شود.

اگر مجبور به عقب نشینی هستید، به دنبال کاهش عوامل مصرف کننده منابع باشید. یک مکان خوب برای شروع، خودکار کردن گردش‌های کاری است که زمان و پول فناوری اطلاعات را از بین می‌برد. به عنوان مثال، کار مدیریت تاکتیکی تکراری برای IT را خودکار کنید. فناوری اطلاعات بدون لمس را بپذیرید، چارچوبی رو به رشد در سازمان‌های مدرن. از فناوری استفاده کنید که به سرعت بخشیدن به اتوماسیون کمک می کند و به شما بینش و کنترل کامل بر اکوسیستم برنامه SaaS شما می دهد.

سرمایه گذاری فناوری اطلاعات در مواجهه با تورم

با آماده شدن شرکت‌ها برای نتایج بد 2022 در محیط تورمی فعلی، بودجه‌های فناوری اطلاعات تحت فشار قرار خواهند گرفت. اگر مجبور به کاهش هستید، آنها را با جراحی انجام دهید. فناوری اطلاعات موتور بسیاری از عملکردهای تجاری است و کاهش هزینه های فناوری اطلاعات به طور غیرضروری یک شرکت را در معرض خطر بیشتری قرار می دهد.

درخواست کارمندان برای مشاوره بی عیب و نقص، تخصص آماده و پشتیبانی قابل دسترس از طریق سقف است. افزایش 3 تا 6 درصدی در هزینه تخمینی فناوری اطلاعات برای سال 2022 ممکن است برای سازمان شما در سال 2023 کافی نباشد. همانطور که بودجه را تهیه می کنید و به منابعی که فناوری اطلاعات برای موفقیت نیاز دارد نگاه می کنید، بخشی از توجیه تجاری به سادگی این است که موفقیت فناوری اطلاعات در آینده نتیجه می دهد. تحول دیجیتال، بهره وری و موفقیت کسب و کار.

فشار دادن به تیم فناوری اطلاعات با تلاش برای انجام کارهای بیشتر با افراد کمتر می تواند منجر به مهاجرت دسته جمعی شود. برای CIOهایی که با یک برنامه و چشم انداز با رکود مورد انتظار روبرو می شوند، این فرصتی است برای ارتقاء سطح تأثیر و دیدی که IT در سازمان دارد. سال پیش رو، علیرغم مشکلات قیمت و رکود، فرصتی برای تخصیص بهتر منابع و نوآوری سودمند است.

دیوید پولیتیس مدیرعامل BetterCloud است.

DataDecisionMakers

به انجمن VentureBeat خوش آمدید!

DataDecisionMakers جایی است که کارشناسان، از جمله افراد فنی که کار داده را انجام می دهند، می توانند بینش ها و نوآوری های مرتبط با داده را به اشتراک بگذارند.

اگر می‌خواهید درباره ایده‌های پیشرفته و اطلاعات به‌روز، بهترین شیوه‌ها و آینده فناوری داده و داده مطالعه کنید، به ما در DataDecisionMakers بپیوندید.

شما حتی ممکن است در نظر داشته باشید که مقاله ای از خودتان ارائه دهید!

از DataDecisionMakers بیشتر بخوانید