گزارش: 60 میلیون آمریکایی در سال 2022 کار آزاد ماهر انجام دادند و 1.35 تریلیون دلار به اقتصاد ایالات متحده افزودند.


تمام جلسات درخواستی از اجلاس امنیت هوشمند را در اینجا بررسی کنید.


گزارش جدید Upwork Freelance Forward 2022 نشان می دهد که 60 میلیون آمریکایی در 12 ماه گذشته کار آزاد انجام داده اند که نشان دهنده 39٪ از نیروی کار ایالات متحده است که بالاترین رقم در تمام دوران است.

این مطالعه همچنین نشان می‌دهد که افراد حرفه‌ای آزاد 1.35 تریلیون دلار در درآمد سالانه به اقتصاد ایالات متحده کمک کرده‌اند که 50 میلیارد دلار نسبت به سال 2021 افزایش یافته است. این مطالعه همچنین نشان داد که 51 درصد از تمام فریلنسرهای آمریکایی یا نزدیک به 31 میلیون حرفه‌ای، خدمات دانشی از جمله برنامه‌نویسی کامپیوتری، بازاریابی ارائه می‌کنند. ، مشاوره فناوری اطلاعات و کسب و کار در سال 2022.

در زمانی که شرکت‌های آمریکایی همچنان با کمبود مستمر استعداد مواجه هستند، گزارش جدید Upwork نشان می‌دهد که تا چه حد حرفه‌ای‌های آمریکایی از مشاغل سنتی و تمام وقت 9 تا 5 دور می‌شوند و در عوض به سمت یک مدل منعطف‌تر و مستقل حرکت می‌کنند. پرداخت بهتر و استقلال بیشتر

اینفوگرافیک آماری را از گزارش Freelance Forward 2022 از Upwork نشان می دهد.
منبع تصویر: Upwork.

مارگارت لیلانی، معاون راه‌حل‌های استعداد در Upwork گفت: «فریلنسینگ همچنان در میان متخصصان ماهر محبوبیت پیدا می‌کند، زیرا افراد بیشتری اولویت‌ها و ارزش‌های خود را در مورد کار ارزیابی می‌کنند. «مدل داخلی و تک کارفرما دیگر آن چیزی نیست که همه مردم می خواهند. در عوض، فریلنسینگ به متخصصان این امکان را می‌دهد تا با کار و مشتریانی که انتخاب می‌کنند، مشاغل معناداری ایجاد کنند و بسیاری از آنها از این فرصت استفاده می‌کنند.»

رویداد

اجلاس امنیت هوشمند بر حسب تقاضا

نقش حیاتی هوش مصنوعی و ML در امنیت سایبری و مطالعات موردی خاص صنعت را بیاموزید. امروز جلسات درخواستی را تماشا کنید.

اینجا را تماشا کنید

یافته های کلیدی اضافی عبارتند از:

  • فریلنسرها در سال 2022، 1.35 تریلیون دلار به اقتصاد ایالات متحده کمک کردند که 50 میلیارد دلار بیشتر از سال 2021 بود.
  • سهم فریلنسینگ حرفه ای به 60 میلیون آمریکایی افزایش یافته است که سه درصد از سال 2021 به 39 درصد افزایش یافته است.
  • تقریباً سه چهارم فریلنسرها (73٪) می گویند که برداشت از فریلنسر به عنوان یک شغل مثبت تر می شود، از 68٪ در سال 2021.
  • در سال 2022، 43 درصد از تمام متخصصان Gen-Z و 46 درصد از تمام متخصصان هزاره کار آزاد انجام می دادند.
  • بیش از نیمی از فریلنسرها خدمات دانش را ارائه می دهند: 51٪ از تمام فریلنسرها یا نزدیک به 31 میلیون حرفه ای، خدمات دانشی مانند برنامه نویسی رایانه، بازاریابی، فناوری اطلاعات و مشاوره کسب و کار را در سال 2022 ارائه کردند.
  • کارگران متنوع رایج تر می شوند: 17٪ از کارگران ایالات متحده اکنون متنوع هستند، به این معنی که آنها به دنبال منابع درآمدی متعدد از ترکیبی از مشاغل سنتی و مشاغل آزاد هستند که سه درصد نسبت به سال 2021 افزایش یافته است.
  • فریلنسینگ در میان تحصیلکرده‌ترین افراد به رشد خود ادامه می‌دهد: 26٪ از تمام فریلنسرهای ایالات متحده دارای مدرک تحصیلات تکمیلی هستند که این رقم در سال 2021 20٪ بود.

مطالعه Upwork توسط شرکت تحقیقاتی مستقل Edelman Data and Intelligence انجام شد. از 21 سپتامبر 2022 تا 7 اکتبر 2022، 3000 بزرگسال شاغل بالای 18 سال در ایالات متحده مورد بررسی آنلاین قرار گرفتند.

گزارش کامل را از Upwork بخوانید.

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری سازمانی متحول کننده کسب کنند و معامله کنند. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.