گزارش: سیلوهای داده باعث می شود کارمندان 12 ساعت در هفته را در تعقیب داده ها از دست بدهند


تمام جلسات درخواستی از اجلاس امنیت هوشمند را در اینجا بررسی کنید.


مطالعه سفارشی جدید Airtable توسط Forrester Consulting نشان می‌دهد که فرآیندهای کسب‌وکار سازمان‌های بزرگ بیش از آنچه فکر می‌کنند دچار شکستگی می‌شوند – منجر به تصمیم‌گیری ضعیف، خطاهای بیشتر و روحیه و درآمد تیم ضعیف‌تر می‌شود.

در میان دنیای دیجیتالی روزافزون ما، گسترش برنامه‌ها و ابزارهای نرم‌افزاری سازمانی، کارمندان را غرق کرده است. بررسی‌های Airtable و Forrester’s Crisis of a Fractured Organization نشان می‌دهد که امروزه سازمان‌های بزرگ به طور متوسط ​​از ۳۶۷ نرم‌افزار و سیستم برای مدیریت گردش‌های کاری مختلف خود استفاده می‌کنند. این ابزارهای مختلف سیلوهای داده را ایجاد می‌کنند که داده‌های حیاتی را پنهان می‌کنند، منابع متعدد حقیقت را تشویق می‌کنند و یافتن اطلاعات مورد نیاز را برای تیم‌ها سخت‌تر می‌کنند.

با تمام جریان های کاری متحرک، تیم ها احساس می کنند با یکدیگر هماهنگ نیستند. اکثریت (79٪) از کارکنان دانش گزارش کردند که تیم ها در سراسر سازمانشان در سیلو هستند و 68٪ گفتند که کار آنها تأثیر منفی می گذارد زیرا آنها در پروژه های چند کارکردی دیده نمی شوند.

بینش های مهم پنهان شد

تیم ها بر اساس اطلاعات محدودی که در اختیار دارند، تصمیمات ضعیف یا کندی می گیرند و از بینش های حیاتی پنهان شده در ابزارهای مختلف آگاه نیستند. نزدیک به نیمی از پاسخ دهندگان (46٪) گفتند که فرآیندهای کسب و کار ضعیف منجر به طولانی تر شدن تصمیم ها و افزایش خطر تصمیم گیری اشتباه می شود. این شکستگی ها به درآمد صدمه می زند و کارمندان را ناامید و ناامید می کند.

رویداد

اجلاس امنیت هوشمند بر حسب تقاضا

نقش حیاتی هوش مصنوعی و ML در امنیت سایبری و مطالعات موردی خاص صنعت را بیاموزید. امروز جلسات درخواستی را تماشا کنید.

اینجا را تماشا کنید

این نظرسنجی نشان داد که شکستگی‌های درون سازمان‌ها بر کار کارکنان تأثیر منفی می‌گذارد. کارکنان دانش گزارش کردند که تقریباً 29٪ از هفته خود (11.6 ساعت) را صرف جستجوی اطلاعات کلیدی مورد نیاز برای انجام کار خود می کنند. این مبارزه برای یافتن اطلاعات درست، دلیل شماره 1 کارمندان است که می گویند احساس می کنند درگیر نیستند.

با این حال، سازمان‌ها نیاز حیاتی به یک استراتژی مناسب در آینده را درک می‌کنند و ارتباط بیشتر بین داده‌ها و تیم‌ها را تقویت می‌کنند. اکثریت (93٪) از پاسخ دهندگان نظرسنجی گفتند که افزایش کارایی فرآیند در سازمان آنها اولویت بالایی دارد. به طور مشابه، 90٪ بهبود همکاری را به عنوان اولویت اصلی ذکر کردند. با اجرای ابزارهای متصل برای افزایش همکاری متقابل و همسویی سازمانی، پاسخ دهندگان انتظار دارند هر هفته نزدیک به 12 ساعت صرفه جویی کنند و می توانند آن زمان را برای تمرکز بر کار اصلی خود اختصاص دهند.

مطالعه سفارشی Airtable توسط Forrester از 1022 مشارکت‌کننده و تصمیم‌گیرنده در C-suite در ایالات متحده و بریتانیا مورد بررسی قرار گرفت. این مطالعه در اوت 2022 آغاز شد و در سپتامبر به پایان رسید.

گزارش کامل Airtable و Forrester را بخوانید.

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری سازمانی متحول کننده کسب کنند و معامله کنند. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.