از فناوری بدون کد برای باز کردن قدرت نیروی کار خود استفاده کنید


تمام جلسات درخواستی از اجلاس امنیت هوشمند را در اینجا بررسی کنید.


سال 2023 سال تجربه کارمندان خواهد بود و شما باید برای آن اینجا باشید.

امروزه، سرعتی که شرکت‌ها با آن در حال تحول هستند، زمینه جدیدی را ایجاد کرده است. در نظرسنجی‌های گارتنر در سال‌های 2022-2023، 69 درصد از مدیران مالی قصد دارند هزینه‌های خود را برای فناوری‌های دیجیتال افزایش دهند، و مدیران ارشد فناوری اطلاعات در حال تسریع زمان برای ارزش‌گذاری سرمایه‌گذاری‌های دیجیتالی هستند. برخی از ابتکارات دیجیتالی که معمولاً بیش از یک سال طول می‌کشید، طی هفته‌ها به اجرا درآمدند. این هیچ جایی برای ناهماهنگی و اتلاف وقت باقی نمی گذارد.

این سرعت جدید کار، همراه با روش های قدیمی مدیریت آن، روند کلان دیگری را تسریع کرده است: فرسودگی کارمندان. رکود اقتصادی کنونی فشار بیشتری را بر کارمندان وارد کرده است تا در یک محیط کاری دیجیتالی پر سر و صدا و پیچیده تر، کارهای بیشتری انجام دهند.

چگونه کارمندان می توانند به این کار ادامه دهند؟ بهتر از این، اکنون سازمان‌ها چه کاری می‌توانند انجام دهند تا واقعاً قدرت نیروی کار خود را باز کنند و کارکنان خود را قادر سازند تا بهترین کار خود را با سرعت، موفقیت و رضایت انجام دهند؟

رویداد

اجلاس امنیت هوشمند بر حسب تقاضا

نقش حیاتی هوش مصنوعی و ML در امنیت سایبری و مطالعات موردی خاص صنعت را بیاموزید. امروز جلسات درخواستی را تماشا کنید.

اینجا را تماشا کنید

در آغوش گرفتن چیز بزرگ بعدی

به روش جدیدی برای فعال کردن گردش کار سلام کنید. فناوری بدون کد/کد کم ستاره ای است که در چند سال گذشته در حال افزایش بوده و انتظار می رود سال آینده درخشان بدرخشد. در واقع، VMR Research تخمین می‌زند که اندازه بازار پلتفرم توسعه کد پایین در طول هشت سال نزدیک به 2000 درصد افزایش می‌یابد و از 12.43 میلیارد دلار در سال 2020 به 233.43 میلیارد دلار تا سال 2028 می‌رسد.

این رویکرد جدید توسعه نرم افزار را آسان تر، سریع تر و دموکراتیک می کند. این به کارگر روزمره اجازه می دهد تا راه حل های فنی و برنامه های نرم افزاری را به راحتی و با دانش برنامه نویسی (کد نویسی) اندک ایجاد کند. به عنوان مثال، وقتی کارمندان شما از صفحات گسترده یا تابلوها استفاده می کنند، به فناوری پیچیده فکر نمی کنند. آنها از یک ابزار ساده استفاده می کنند که در واقع در زیر کاپوت بسیار قدرتمند است. در نهایت، گام به گام، بدون اینکه متوجه شوند شروع به خودکارسازی یک جریان کاری بسیار ذاتی و پیچیده می کنند.

قرار دادن راه‌حل‌های بدون کد در دست کارمندان به آن‌ها این توانایی را می‌دهد تا انواع کارهایی را که قبلاً برای توسعه‌دهندگان و متخصصان فناوری عمیق در نظر گرفته شده بود، انجام دهند. ما این کارمندان را «توسعه‌دهنده شهروند» می‌نامیم، و به لطف فناوری‌های جدید، دستیابی به ساختارهای کاری مشترک که توسط کارمندان ساخته شده‌اند و برای کارمندان به جریان انداختن کار آسان‌تر از همیشه است.

توانمندسازی شهروند توسعه دهندگان

توانمندسازی کارکنان با فناوری بدون کد می تواند زندگی آنها را بسیار آسان تر کند. آن‌ها می‌توانند کارهای روزمره را خودکار کنند و به جای صرف زمان نامتناسبی برای ثبت فعالیت‌هایی که قبلاً در پایگاه داده نرم‌افزاری انجام داده‌اند، مهم‌ترین کار خود را انجام دهند. علاوه بر این، توسعه دهندگان شهروندی کارها را سرعت می بخشند، زیرا آنها این قدرت را دارند که مشکلات خود را به روشی چابک حل کنند، بدون اینکه منتظر بخش های IT یا استقرار راه حل های نقطه ای باشند.

یکی دیگر از جنبه‌های مهم نرم‌افزار بدون کد که باعث می‌شود گردش‌های کاری به طور موثر عمل کنند، این است که کارمندان می‌توانند به روشی پیچیده‌تر با یکدیگر همکاری کنند. هر نرم افزاری که بهترین همکاری در کلاس خود را نداشته باشد، در بازار قرار می گیرد. بدون همکاری در سیستم های کاری شما – و همکاری معمولاً در ابزارهای قدیمی وجود ندارد – این یک بن بست است. این تا حدی به این دلیل است که به شما کمک نمی کند قدرت شرکت یا کارمندان آن را باز کنید. همکاری یک جزء ضروری است.

قرار دادن بدون کد در دستان راست

چگونه می توانید فناوری بدون کد را به دست کارمندان خود برسانید؟ دپارتمان‌های فناوری اطلاعات در چند سال گذشته ما را در یک سفر تحول دیجیتالی شتابان راهنمایی کرده‌اند، و آنها همچنان به دیدن آن ادامه خواهند داد.

در حالی که کارمندان اداری و کارگران کسانی هستند که واقعاً می‌توانند تأثیر راه‌حل‌های بدون کد را ببینند، بخش‌های فناوری اطلاعات معمولاً مسئول تصمیم‌گیری‌های کسب هستند. با این حال، مراقب باشید. اغلب، یک بخش فناوری اطلاعات یک راه‌حل نرم‌افزار سرتاسری را خریداری می‌کند که کارکنان باید جریان‌های کاری خود را به منظور اجرای مؤثر آن‌ها بازسازی کنند.

با این حال، با توسعه دهندگان شهروندی، این معادله در سر خود تغییر می کند. کارمندان می‌توانند راه‌حل‌های خود را پیرامون جریان‌های کاری موجود خود بسازند و نرم‌افزار را به جای سنگین‌تر کردن، مکمل کارشان کنند.

برای به حداکثر رساندن اثربخشی از این تصمیمات خرید، بخش‌های فناوری اطلاعات باید با کارکنان خود، به‌ویژه کارمندان اداری و سطح پایین‌تر مشورت کنند تا نیازهای فناوری را از منظر اجرایی تعیین کنند.

برنامه ریزی برای آینده ای روشن

سال 2021 سال تحول دیجیتال و سال 2022 سال کار ترکیبی بود. اگر سازمان‌ها می‌خواهند در سال 2023 موفق باشند، باید استراتژی‌هایی را برای بهبود تجربه کارکنان شروع کنند. با تمرکز بر افراد خود – هسته اصلی هر شرکت – می توانید نوآوری کنید، از رقبا پیشی بگیرید و فرهنگ های قوی بسازید.

قدرت کارمندان خود را با دادن توانایی خوددرمانی، خودکارسازی، و ایجاد و تغییر جریان کاری خود در لحظه باز کنید. وقتی کسب‌وکارها کارکنان خود را به فناوری بدون کد خودران مجهز می‌کنند، ثابت شده است که به دموکراتیک کردن جریان‌های کاری، خودکارسازی فرآیندهای راکد قبلی و در نهایت بهینه‌سازی عملیات تجاری کمک می‌کند.

ما با یک رکود و نیاز به افزایش بهره‌وری، زمان رسیدن به بازار و نتایج کسب‌وکار مواجه هستیم، همه اینها در عین کاهش فرسودگی شغلی. کمک به کارمندان برای هدایت کار در سال جدید بسیار مهم خواهد بود.

اندرو فیلف موسس و مدیر عامل Wrike است.

DataDecisionMakers

به انجمن VentureBeat خوش آمدید!

DataDecisionMakers جایی است که کارشناسان، از جمله افراد فنی که کار داده را انجام می دهند، می توانند بینش ها و نوآوری های مرتبط با داده را به اشتراک بگذارند.

اگر می‌خواهید درباره ایده‌های پیشرفته و اطلاعات به‌روز، بهترین شیوه‌ها و آینده فناوری داده و داده مطالعه کنید، به ما در DataDecisionMakers بپیوندید.

شما حتی ممکن است در نظر داشته باشید که مقاله ای از خودتان ارائه دهید!

از DataDecisionMakers بیشتر بخوانید