کارگران دیجیتال چیست و چرا بازار به سرعت در حال رشد است


تمام جلسات درخواستی از اجلاس امنیت هوشمند را در اینجا بررسی کنید.


کارگران دیجیتال به مقیاس کردن فرآیندهای تجاری که به داده های دقیق و دقت شبانه روزی نیاز دارند کمک می کنند. آنها کار کپی و چسباندن ساده را انجام می دهند، مانند وارد کردن داده ها در یک سیستم یا استخراج اطلاعات از PDF، ایمیل ها و صفحات گسترده.

طبق تحقیقات گراند ویو، نیروی کار جهانی RPA با نرخ 38 درصد از هم اکنون تا سال 2030 افزایش خواهد یافت. در نقش خود در OpenBots، سال گذشته را صرف صحبت با توسعه دهندگان، شرکا و رهبران اتوماسیون کردم تا مقیاس و مقیاس را درک کنم. واقعیت فعلی کارگران دیجیتال

استفاده از چندین کارگر یا نیروی کار دیجیتال، سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا گردش‌های کاری پیچیده را برای پروژه‌های مشتری و پروژه‌های داخلی مدیریت کنند، که مقیاس‌بندی یک موضوع مشترک در بین صنایع است.

کارگر دیجیتال چیست؟

کارگر دیجیتال یک ربات اتوماسیون فرآیند رباتیک (RPA) است که رفتار و تعاملات انسانی را بر روی یک کامپیوتر تقلید می کند که شامل برنامه ها، وب سایت ها و اسناد بسیاری می شود.

رویداد

اجلاس امنیت هوشمند بر حسب تقاضا

نقش حیاتی هوش مصنوعی و ML در امنیت سایبری و مطالعات موردی خاص صنعت را بیاموزید. امروز جلسات درخواستی را تماشا کنید.

اینجا را تماشا کنید

برنامه نویسان سنتی و توسعه دهندگان شهروند آنها را با استفاده از ابزارهای RPA موجود در پلتفرم های اتوماسیون هوشمند برای انجام کارهای دستی، با حجم بالا و بر اساس قوانین می سازند.

اتوماسیون وظایف با استفاده از RPA معمولاً اولین گام در خودکارسازی فرآیندهای تجاری است. گام بعدی افزودن لایه ای از پردازش هوشمند سند است که هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی (ML) را برای پردازش اسناد ترکیب می کند.

چگونه کارگران دیجیتال بسازیم

می‌توانید پس از گذراندن دوره‌های معتبر یا تماشای آموزش‌های آموزشی در یک آکادمی RPA، یک کارگر دیجیتال از ابتدا بسازید – بسیاری از موارد رایگان وجود دارند. دانستن برخی از مفاهیم اساسی توسعه، مانند ورودی، خروجی و پارامترها مفید است، اما اگر در توسعه RPA تازه کار هستید، می توانید به سرعت آن را به روز کنید.

ساختن یک کارگر دیجیتالی ساده است، اگر پیشینه توسعه دارید یا از فناوری آگاه هستید. پلتفرم‌های کم‌کد مقرون‌به‌صرفه با صدها فرمان داخلی وجود دارد که شما را به پیش می‌برد. همچنین می توانید با افزودن کد سی شارپ یا پایتون سفارشی به دستورات خود، عملکرد را گسترش دهید.

اگر در موقعیت رهبری هستید، باید توسعه را به یک شریک اتوماسیون با تجربه با تخصص در صنعت خود برون سپاری کنید. این اطمینان حاصل می کند که شما بر روی اهداف تجاری واضح متمرکز شده اید در حالی که شریک دانش فنی برای ایجاد کارگران دیجیتالی را دارد که با اهداف شما هماهنگ هستند.

چرا کارگران دیجیتال مهم هستند؟

تیم‌های صنعت بانکداری، همراه با بسیاری دیگر، به کارگران دیجیتال برای افزایش نیروی انسانی خود متکی هستند. یک مثال قابل توجه KeyBank است که دارای نیروی کار دیجیتال قوی برای مقیاس‌پذیری فرآیندهای خود است. بدون کارگران دیجیتال، هر هفته صدها ساعت کار باقی می ماند.

فرآیندهای خسته کننده که از قوانین سختگیرانه پیروی می کنند، مانند کپی کردن داده ها در یک سیستم و تأیید صحت آن، در کارهای پشتیبان استاندارد هستند. وظایفی مانند اینها برای عملکرد یک کسب و کار ضروری هستند، اما این بدان معنا نیست که یک کارمند بسیار آموزش دیده باید آنها را انجام دهد.

انسان ها فقط می توانند چند ساعت قبل از خستگی کار کنند و همیشه وظایف را به طور مشابه انجام نمی دهند. از سوی دیگر، کارگران دیجیتال، فرآیندهای مبتنی بر قوانین را بدون انحراف انجام می دهند. این ثبات منجر به افزایش درآمد، کاهش هزینه های انطباق و کارایی می شود.

کار با یک شریک توسعه

سازمان‌هایی که تازه به اتوماسیون می‌پردازند، باید یا خودشان نیروی کار دیجیتالی خود را بسازند یا آن را برای خود بسازند. انتخاب یک شریک توسعه مزایای مستقیم دارد. آن‌ها می‌توانند شما را در بهترین مکان برای شروع راهنمایی کنند و می‌توانند در عرض چند هفته برای اولین اتوماسیون شما یک اثبات مفهومی ایجاد کنند.

کارگران دیجیتال تقریباً می توانند هر کاری را که یک کارگر انسانی می تواند در رایانه انجام دهد، انجام دهد. از آنجایی که نحوه ادغام آن بسیار گسترده است، کسانی که مسیر DIY را می روند اغلب در مرحله فلج تجزیه و تحلیل گیر می کنند و مطمئن نیستند که از کجا شروع کنند.

یک شریک به محدود کردن تمرکز روی فرآیندهایی کمک می کند که ROI فوری ایجاد می کنند. اتوماسیون ها باید منطقی باشند و همچنین نتایجی را برای توجیه ارزش خود تولید کنند. کار با یک شریک تضمین می کند که آنها در حال ساخت یک کارگر دیجیتال با کیفیت هستند که نیازهای شما را برآورده می کند.

خودتان اتوماسیون های ساختمانی را بسازید

اگر در عملیات هستید، ممکن است منطقی باشد که خودتان یک اتوماسیون بسازید. شما در سنگر هستید و فرآیندهایی را می شناسید که می توانند از اتوماسیون سود ببرند. این مسیر برای افرادی که از یادگیری اصطلاحات جدید لذت می برند و پتانسیل را درک می کنند ایده آل است زیرا قهرمان اتوماسیون در سازمان خود خواهند شد.

دوره‌ها شما را به یک توسعه‌دهنده شهروند شایسته تبدیل می‌کنند و به شما پایه و اساس ایجاد کارگران دیجیتالی با پیچیدگی ساده تا متوسط ​​را می‌دهند. شما می توانید اصول اولیه RPA را در چند هفته یاد بگیرید. از آنجا، با گسترش ربات‌ها، ساختن سایر ربات‌ها، استقرار آنها و نگهداری از آنها، تجربه کسب خواهید کرد.

بدانید چه کسی نیروی کار دیجیتال شما را به روز می کند و حفظ می کند. داشتن یک فرآیند مدیریت تغییر ساده نیز دست کم گرفته می شود. گذرواژه‌ها تغییر می‌کنند و برنامه‌ها باید به‌روزرسانی شوند، که یک ربات را آفلاین می‌کند. برای اینکه چه کسی در تیم شما مالکیت نیروی کار دیجیتالی شما را در اختیار خواهد گرفت، برنامه ای داشته باشید.

با آزمایش ثابت کنید

نیروی کار دیجیتال هنوز یک مفهوم نسبتاً جدید است. حتی رهبران کهنه کار اتوماسیون با چندین دهه تجربه هنوز به آن عادت می کنند. با این حال، فرصت کارآمدتر شدن و رقابتی شدن موضوعی است که برای مشاغل در هر اندازه و نوع اعمال می شود.

حقیقت این است که هیچ کس نمی تواند بازگشت سرمایه (ROI) دقیق اضافه کردن یک کارگر دیجیتال به تیم شما را به شما بگوید. از طریق اجرا، تاثیر آن را بر کسب و کار و کارکنان خود خواهید فهمید. مانند مثال KeyBank، کارگران دیجیتال برای عملیات خود بسیار مهم شده اند، اما آنها باید ابتدا آن را ثابت می کردند.

همچنین دلیلی برای صبر کردن وجود ندارد. گزینه های کم خطری برای شروع ساخت کارگران دیجیتال وجود دارد، و این تئوری نیست که روز را پیروز می کند – بلکه آزمایش سریع، شکست سریع و آماده بودن برای تغییر است.

جیسون دزامبا مدیر رسانه OpenBots است

DataDecisionMakers

به انجمن VentureBeat خوش آمدید!

DataDecisionMakers جایی است که کارشناسان، از جمله افراد فنی که کار داده را انجام می دهند، می توانند بینش ها و نوآوری های مرتبط با داده را به اشتراک بگذارند.

اگر می‌خواهید درباره ایده‌های پیشرفته و اطلاعات به‌روز، بهترین شیوه‌ها و آینده فناوری داده و داده مطالعه کنید، به ما در DataDecisionMakers بپیوندید.

شما حتی ممکن است در نظر داشته باشید که مقاله ای از خودتان ارائه دهید!

از DataDecisionMakers بیشتر بخوانید