Roblox کنسرت NFL Super Bowl را با بازی Saweetie برگزار می کند


در اجلاس GamesBeat 2023 در 22 تا 23 می با رهبران برتر بازی در لس آنجلس ارتباط برقرار کنید. اینجا ثبت نام کنید.


لیگ ملی فوتبال (NFL) امروز اعلام کرد که قصد دارد یک کنسرت مجازی به سبک Super Bowl در Roblox برگزار کند. این رویداد که توسط Intuit حمایت می شود و با مشارکت GameFam توسعه یافته است، نوازنده Saweetie خواهد بود. قرار است در 10 فوریه پخش شود. علاوه بر این، NFL بازی Super NFL Tycoon خود را در Roblox در 4 فوریه عرضه خواهد کرد.

به گفته گیم فام، این کنسرت به تبلیغ Super Bowl LVII بین کانزاس سیتی چیفز و فیلادلفیا ایگلز کمک خواهد کرد. این کنسرت در Rhythm City گروه موسیقی وارنر، یک RPG اجتماعی که شرکت اوایل این هفته در Roblox راه اندازی کرد، برگزار می شود. اجرای Saweetie برای این رویداد موشن کپچر شد. پس از اولین نمایش در 10 فوریه، این کنسرت تا 12 فوریه، روزی که Super Bowl برگزار می شود، هر ساعت یک بار پخش می شود.

Super NFL Tycoon، بازی Roblox NFL، کاربران را در موقعیت مالک تیم NFL قرار می دهد. ظاهراً قرار است جنبه‌های مالی آن شغل شبیه‌سازی شود، با اسپانسر Intuit که ابزارهای آموزشی در مورد امور مالی به بازیکنان ارائه می‌دهد.

اد کیانگ، معاون بازی‌های ویدیویی NFL در بیانیه‌ای گفت: «کنسرت Saweetie Super Bowl که توسط Intuit ارائه می‌شود، یک رویداد سرگرمی مجری خواهد بود که طرفداران را در متاورس گرد هم می‌آورد و سنت نوآوری محتوا را در Super Bowl تقویت می‌کند. کار با Roblox ما را قادر به ایجاد تجربیات مشترک تعاملی کرده است و با کنسرت مجازی و Super NFL Tycoon تعامل عمیق‌تری با طرفداران را باز می‌کنیم.

رویداد

GamesBeat Summit 2023

در تاریخ 22 تا 23 می به انجمن GamesBeat در لس آنجلس بپیوندید. از باهوش ترین ذهن های صنعت بازی می شنوید تا به روز رسانی های خود را در مورد آخرین پیشرفت ها به اشتراک بگذارند.

اینجا ثبت نام کنید

Ricardo Briceno، مدیر CBO GameFam، اضافه کرد: «به ارمغان آوردن یک لحظه فرهنگی مانند Super Bowl به دنیای متاورس با چنین شرکای مبتکری، نشان‌دهنده تغییری در نحوه گرد هم آمدن برندها برای ایجاد نسل بعدی تجربه‌های بازی متاورس است.»

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.