Kwalee به 1 میلیارد نصب روی بازی‌های هایپرکاژوال خود رسیده است


در اجلاس GamesBeat 2023 در 22 تا 23 می با رهبران برتر بازی در لس آنجلس ارتباط برقرار کنید. اینجا ثبت نام کنید.


ناشر بازی Kwalee اعلام کرد که به یک نقطه عطف جدید رسیده است: 1 میلیارد نصب در بازی های خود. این استودیو مستقر در بریتانیا، که در بازی های هایپرتخصصی تخصص دارد، می گوید که مردم عناوین آن را در هر قاره ای دانلود کرده اند. تنها در سال 2022، بازی های آن بیش از 200 میلیون بار نصب شده است.

عناوین Kwalee شامل بازی هایی مانند Draw It، Jetpack Jump و Bake It می شود. در مجموع، این شرکت بیش از 45 بازی منتشر کرده است. اکثر این بازی‌ها عناوین فوق‌العاده موبایلی هستند، اما این شرکت عناوین رایانه‌های شخصی و کنسول‌هایی مانند Die by the Blade و Scathe را نیز منتشر کرده است. در حال حاضر دفاتری در هند، چین و پرتغال دارد.

این شرکت این موفقیت را به سیستم مشارکت و مشارکت در سود و همچنین روابط خود با توسعه دهندگان شخص ثالث نسبت می دهد. موفقیت Kwalee با توجه به اینکه بازی‌های موبایل در سال 2022 نشانه‌هایی از شتاب کند را نشان دادند، قابل توجه است. طبق گزارش اخیر Data.ai، صنعت در طول سال شاهد کاهش هزینه‌ها بود.

دیوید دارلینگ، مدیرعامل Kwalee، در بیانیه ای گفت: «به عنوان بنیانگذار Kwalee و فردی با سابقه طولانی در صنعت بازی، دیدن ما به این سطح از موفقیت بسیار لذت بخش است. من همیشه مشتاق ایجاد بازی‌هایی بوده‌ام که برای مردم شادی و سرگرمی به ارمغان می‌آورد، و رسیدن به یک میلیارد نصب نشان‌دهنده روشنی است که ما توانسته‌ایم به آن هدف برسیم…. من فوق‌العاده به تیم خود و کار آنها برای رساندن ما به این نقطه افتخار می‌کنم و هیجان‌زده هستم که هنوز هم بازی‌های Kwalee را انجام می‌دهم که به 2 میلیارد نصب رسید.»

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.