Wayfinder Games، استودیوی مستقل جدید در سوئد، کاملاً از راه دور است


در اجلاس GamesBeat 2023 در 22 تا 23 می با رهبران برتر بازی در لس آنجلس ارتباط برقرار کنید. اینجا ثبت نام کنید.


چندین کارمند سابق EA DICE و Embark Studios این هفته از استودیوی جدید خود به نام Wayfinder Games رونمایی کردند. در حالی که دفتر اصلی در سوئد مستقر خواهد بود، خود توسعه دهندگان می توانند کاملاً از راه دور کار کنند. این تیم قصد دارد یک بازی نقش آفرینی ایجاد کند که ایده هایی را از بازی های تک نفره، MMO ها و کمپین های رومیزی ترکیب می کند.

کارمندان این استودیو جدید شامل توسعه دهندگانی هستند که روی Minecraft، Star Wars Battlefront و Angry Birds کار کرده اند. در حال حاضر، Wayfinder دارای 18 کارمند است. به گفته Wayfinder، آنها نه تنها گزینه های دائمی کار از راه دور را ارائه می دهند، بلکه یک محیط سالم تر برای پایداری ارائه می دهند.

فیا تجرنبرگ، مدیر عامل Wayfinder در بیانیه‌ای گفت: «اعضای تیم ما در دهه گذشته بازی‌های شگفت‌انگیزی خلق کرده‌اند و ما از گردآوری چنین تیم بسیار با تجربه و با استعدادی هیجان‌زده هستیم. ما در یک ماموریت هستیم تا بازی‌های Wayfinder را به مکانی شگفت‌انگیز و مبتنی بر ارزش‌ها برای کار تبدیل کنیم و همراه با شرکای فداکار خود، متعهد هستیم که نحوه همکاری خود را در یک محیط کاملاً از راه دور توسعه دهیم.”

سرمایه گذاران و شرکای Wayfinder عبارتند از Makers Fund، Behold Ventures و Dreamhaven. آرچی استون هیل، مدیر مؤسسه Makers Fund، گفت: «بازی‌های Wayfinder نمونه‌ای درخشان از این است که یک توسعه‌دهنده مدرن و نوآور می‌تواند باشد… ما معتقدیم استعدادی که آنها جذب کرده‌اند گواهی بر این فرهنگ است و ما در سازندگان هیجان‌زده و متشکریم. بخشی از آن باشیم.»

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.