خالق بی‌هراس Phoenix Labs از Sea/Garena خارج می‌شود


در اجلاس GamesBeat 2023 در 22 تا 23 می با رهبران برتر بازی در لس آنجلس ارتباط برقرار کنید. اینجا ثبت نام کنید.


GamesBeat دریافته است که Garena در نتیجه خرید مدیریتی تحت حمایت سرمایه گذاران، آزمایشگاه های فینیکس را راه اندازی می کند.

Phoenix Labs سازنده بازی Dauntless است، یک بازی رایگان که ده ها میلیون بازیکن را به ثمر رساند. از نقطه قوت آن بازی، گارنا، یک بخش از دریای سنگاپور، آزمایشگاه های فینیکس را در سال 2020 خریداری کرد.

اکنون بنیانگذاران Phoenix Labs این شرکت را به عنوان بخشی از طرحی برای باز کردن پتانسیل های شرکت خصوصی می کنند. Garena سازنده Free Fire، یک بازی تیراندازی محبوب است.

در آینده، آزمایشگاه های فینیکس مستقل از دریا فعالیت خواهند کرد، و آزمایشگاه های فینیکس دیروز به کارکنان اعلام کردند. شرایط معامله اعلام نشده است. در سال 2020، گارنا 150 میلیون دلار برای آزمایشگاه فونیکس پرداخت کرد.

رویداد

GamesBeat Summit 2023

در تاریخ 22 تا 23 می به انجمن GamesBeat در لس آنجلس بپیوندید. از باهوش ترین ذهن های صنعت بازی می شنوید تا به روز رسانی های خود را در مورد آخرین پیشرفت ها به اشتراک بگذارند.

اینجا ثبت نام کنید

Phoenix Labs Dauntless را در سال 2019 راه اندازی کرد.

Phoenix Labs در سال 2014 در ونکوور توسط مدیران کهنه کار بازی با سابقه کار بر روی برخی از شناخته شده ترین فرنچایزهای بازی در جهان تاسیس شد. جسی هیوستون به عنوان مدیرعامل خدمت کرد. این بازی شکار هیولا Dauntless را به طور رسمی در می 2019 راه اندازی کرد و در عرض یک هفته میلیون ها کاربر داشت. سی اولین سرمایه‌گذار در آزمایشگاه‌های Pheonix بود.

این تیم اخیراً یک شبیه ساز زندگی کشاورزی Fae Farm را رونمایی کرده است که قرار است در سال 2023 روی سوییچ منتشر شود.

سی در بیانیه‌ای گفت: «ما از همان روزهای ابتدایی آزمایشگاه فینیکس پشتیبان ثابت قدم آن بوده‌ایم و همچنان مدافعان قوی تیم و کارشان در آینده خواهیم بود. ما مطمئن هستیم که این مسیر درستی است که تیم را قادر می سازد تا پتانسیل بلندمدت خود را به حداکثر برساند و برای این تیم در فصل بعدی آرزوی موفقیت داریم. دریا در حال حاضر بیشتر بر روی سودآوری متمرکز شده است.

آزمایشگاه فونیکس در حال چرخش Sea’s Garena است.

در مورد بازی بعدی، آزمایشگاه های فینیکس در حال کار بر روی Fae Farm به عنوان یک بازی انحصاری نینتندو سوییچ هستند و انتظار می رود در سه ماهه دوم سال 2023 عرضه شود.

این بازی که با در نظر گرفتن تجربیات مشارکتی ساخته شده است، امکان بازی بی‌وقفه، انصرافی را از طریق بی‌سیم آنلاین و محلی فراهم می‌کند، بنابراین بازیکنان می‌توانند به راحتی مزرعه بسازند، ماموریت‌ها را انجام دهند و با هم ماجراجویی کنند.

از نظر گیم‌پلی، Phoenix Labs می‌گوید: «بازیکنان نقش یک ماجراجو را بر عهده می‌گیرند که دعوت می‌شود به یک جامعه دوستانه بپیوندند و یک خانه بسازند، در حالی که هارمونی را به سرزمین آزوریا باز می‌گردانند. بازیکنان به تنهایی یا با دوستان خود خانه‌های خود را می‌سازند، محیط‌های مختلف را کاوش می‌کنند، منابع را جمع‌آوری می‌کنند و اعماق جهان را برای کشف جادویی که برای بازسازی آزوریا نیاز دارند، کشف می‌کنند.»

تیم توسعه دهنده آن را به عنوان “نامه ای عاشقانه به کشاورزی و سیم های زندگی که سال ها از آن لذت برده اند” توصیف کردند.

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.