گزارش: 39 درصد از نیروی کار ایالات متحده در سال 2022 آزاد بودند که بالاترین میزان تا کنون است


تمام جلسات درخواستی از اجلاس امنیت هوشمند را در اینجا بررسی کنید.


Upwork، بازار کار جهان که مشاغل را با استعدادهای مستقل به هم متصل می کند، امروز فهرستی از پرتقاضاترین مهارت هایی را که سازمان ها در سال 2023 از متخصصان مستقل در بخش های فناوری، بازاریابی، خدمات مشتری، حسابداری، مشاوره و طراحی به دنبال آن خواهند بود، نشان داد.

فهرست Upwork بر نقش اساسی که فریلنسرهای بسیار ماهر همچنان در پر کردن شکاف‌های استعدادهای کلیدی برای کسب‌وکارها ایفا می‌کنند، تأکید می‌کند. تقاضا برای مهارت‌ها در پشته کامل، برنامه‌های موبایل و توسعه CMS، همراه با نوشتن محتوا، طراحی گرافیک و پشتیبانی از مشتری، در صدر فهرست قرار دارند.

منبع تصویر: Upwork.

در زمانی که سازمان‌ها با عدم اطمینان اقتصادی و کمبود مستمر استعداد مواجه هستند، داده‌های جدید Upwork نشان می‌دهد که تا چه حد سازمان‌ها برای ایفای نقش‌های کلیدی به فریلنسرهای بسیار ماهر روی می‌آورند. داده‌های اخیر Upwork نشان می‌دهد که 60 میلیون آمریکایی در 12 ماه گذشته کار آزاد انجام داده‌اند که 39 درصد از نیروی کار ایالات متحده را تشکیل می‌دهد – بالاترین رقم در تمام دوران.

مارگارت لیلانی گفت: “ما یک بار در زندگی یک تغییر تکتونیکی در مفهوم کار را تجربه می کنیم، که در آن متخصصان ماهر در حال تجدید نظر در مورد آنچه از حرفه خود هستند، و به سمت انعطاف پذیری، استقلال و مزایای فریلنسینگ می روند.” ، معاون راه حل های استعداد در Upwork.

رویداد

اجلاس امنیت هوشمند بر حسب تقاضا

نقش حیاتی هوش مصنوعی و ML در امنیت سایبری و مطالعات موردی خاص صنعت را بیاموزید. امروز جلسات درخواستی را تماشا کنید.

اینجا را تماشا کنید

در عین حال، او ادامه داد: «محیط اقتصادی نامطمئن کسب‌وکارها را به کشف راه‌حل‌های جدید برای ماندن در رقابت سوق می‌دهد و آنها در حال یافتن پتانسیل بازشده در استخر رو به رشد متخصصان مستقل ماهر هستند.»

10 مهارت برتر فناوری Upwork برای سال 2023:

  1. توسعه پشته کامل
  2. توسعه Front-end
  3. توسعه Back-end
  4. توسعه اپلیکیشن موبایل
  5. طراحی وب سایت
  6. توسعه وب سایت تجارت الکترونیک
  7. طراحی UX/UI
  8. توسعه CMS
  9. تست دستی
  10. اسکریپت نویسی و اتوماسیون

داده‌های مهارت‌ها از پایگاه داده Upwork و بر اساس درآمد فریلنسر ایالات متحده از 1 ژانویه 2022 تا 31 اکتبر 2022 است. هر مهارت حداقل 500 پروژه با کار فعال در طول دوره داشته است. رشد سال به سال با مقایسه درآمد فریلنسر در سال 2022 با درآمد فریلنسر در دوره مشابه در سال 2021 برآورد شد.

گزارش کامل را از Upwork بخوانید.

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری سازمانی متحول کننده کسب کنند و معامله کنند. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.