ناک اوت شهر استودیوی Velan در ماه ژوئن تعطیل می شود


در اجلاس GamesBeat 2023 در 22 تا 23 می با رهبران برتر بازی در لس آنجلس ارتباط برقرار کنید. اینجا ثبت نام کنید.


استودیو Velan اعلام کرد که بازی Dodgeball Battle Royale Knockout City را تعطیل می کند. سرورهای بازی در تاریخ 6 ژوئن آفلاین می شوند و پس از آن دیگر قابل پخش نخواهد بود. فصل جاری آن، فصل 9، در 23 می به پایان می رسد. دو هفته پایانی بازی با جشن خداحافظی همراه خواهد بود. به گفته Velan، Knockout City ممکن است در آینده روی یک سرور رایانه شخصی زندگی کند.

جرمی روسو، کارگردان بازی، در پست اعلامی این بازی گفت: «انبوهی از عشق، اشتیاق، و سخت کوشی وارد ناک اوت سیتی شده است، و جامعه فوق‌العاده مثبت و متعهد ما از بازیکنان، ارزش تلاش را داشته است. ما همه شما را دوست داریم، و اگر بتوانیم این کار را برای همیشه با شما ادامه می‌دهیم!… با وجود بیش از 12 میلیون بازیکن و میلیاردها KO در سراسر جهان، جنبه‌های مختلفی از بازی وجود دارد که نیاز به اختلال اساسی برای جذب بهتر و حفظ کافی دارد. بازیکنان پایدار باشند از آنجایی که ما یک استودیو کوچک و مستقل هستیم، برای ما غیرممکن است که بتوانیم آن نوع تغییرات سیستمی را در بازی زنده ایجاد کنیم و در عین حال به حمایت از آن ادامه دهیم.

روسو اضافه کرد که Velan از آموخته های خود برای ایجاد بازی های بیشتر در دنیای مشابه شهر ناک اوت استفاده خواهد کرد. در همین حال، به‌روزرسانی نهایی بازی در 28 فوریه منتشر می‌شود. در همان زمان، Velan تمام تراکنش‌های پول واقعی را در بازی غیرفعال می‌کند. طبق پرسش‌های متداول، نسخه سرور خصوصی بازی طی ماه‌های آینده به‌صورت رایگان برای رایانه‌های شخصی قابل دانلود خواهد بود.

Knockout City تنها عنوان چند نفره ای نیست که تعطیلی این هفته را اعلام کرده است. گلکسی آهنی همچنین اعلام کرد که غروب خورشید رامبلورس، بازی‌های سلطنتی خود، تنها پس از شش ماه پس از پرتاب است. برخلاف شهر ناک اوت، رامبلورس در یک سرور خصوصی زندگی نخواهد کرد. در مورد Velan Studios، Russo می‌گوید که این استودیو در مراحل مختلف توسعه در چند پروژه دیگر است و پس از بسته شدن Knockout City به توسعه تمام وقت تغییر خواهد کرد.

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.