جدیدترین ویژگی در فروشگاه مایکروسافت، تبلیغات بیشتر است


جدیدترین ویژگی در فروشگاه مایکروسافت، تبلیغات بیشتر است

مایکروسافت

اگر مشکل اصلی شما با فروشگاه مایکروسافت این است که دریافت می کنید خیلی زیاد نتایج مرتبط هنگام جستجوی برنامه‌ها، خبر خوب: مایکروسافت رسماً تبلیغات فروشگاهی مایکروسافت را راه‌اندازی می‌کند، راهی برای توسعه‌دهندگان که می‌توانند هنگام مراجعه به فروشگاه و جستجوی چیز دیگری، برنامه‌های خود را جلوی چشمان شما بپردازند.

صفحه فرود مایکروسافت برای این ویژگی می گوید که برنامه ها در طول جستجوها و در برگه های برنامه ها و بازی در برنامه ظاهر می شوند. برنامه‌نویسان می‌توانند ردیابی کنند که آیا کاربران تبلیغات را می‌بینند یا نه و آیا در حال دانلود و باز کردن برنامه‌ها پس از دیدن تبلیغات هستند یا خیر.

مایکروسافت همچنین با ارائه به‌روزرسانی در مورد سلامت فروشگاه مایکروسافت، از سال 2022 به عنوان «یک سال رکورد» با بیش از 900 میلیون کاربر منحصربه‌فرد در سراسر جهان و «افزایش 122 درصدی سال به سال در ارسال برنامه‌ها و بازی‌های جدید توسط توسعه‌دهندگان» یاد کرد. ” مایکروسافت در یکی دو سال گذشته به طور پیوسته محدودیت‌های خود را بر روی برنامه‌های فروشگاه کاهش داده است و به برنامه‌های سنتی Win32 و همچنین با تکیه بر فروشگاه برنامه اندروید آمازون و زیرسیستم ویندوز برای اندروید اجازه می‌دهد تا گزینش خود را گسترش دهد.

این شرکت یک “برنامه آزمایشی” تبلیغات فروشگاه مایکروسافت را در سپتامبر 2022 راه اندازی کرد و ظاهراً ظاهر تبلیغات از آن زمان تغییر چندانی نکرده است. تبلیغات برای کاربران فروشگاه مایکروسافت در ویندوز 10 و ویندوز 11 ارائه می شود و فقط برای توسعه دهندگانی در دسترس است که قبلاً برنامه های خود را در فروشگاه منتشر کرده اند.

نمونه هایی از تبلیغات جدید فروشگاه مایکروسافت، از جمله تبلیغاتی برای توسعه دهندگان پرکار در Contoso Inc.

نمونه هایی از تبلیغات جدید فروشگاه مایکروسافت، از جمله تبلیغاتی برای توسعه دهندگان پرکار در Contoso Inc.

مایکروسافت

این نوع تبلیغات معمولاً با عبارات خوش‌خیم توصیف می‌شوند – که آنها صرفاً راهی برای توسعه‌دهندگان در فروشگاه مایکروسافت هستند تا کار خود را تقویت کنند و کاربران بیشتری پیدا کنند. واقعیت این است که تبلیغات مشابه در پلتفرم‌های اپل، حداقل در تجربه من، یا بی‌ربط (تبلیغات توییتر یا Truth Social در جستجوی مشتریان Mastodon) یا آزاردهنده (تبلیغات برای بازی‌های بیل‌افزاری رایگان) هستند. مخرب (دوره کوتاهی که تبلیغات قمار فروشگاه را اشغال کرد)، یا ترکیبی از هر سه.

افزودنی جدید ممکن است نتایج جستجوی مرتبط را برای کاربران به ارمغان بیاورد یا ندهد، اما این کار را انجام می دهد میکند تبلیغات بیشتری را به پلتفرمی اضافه کنید که قبلاً تعداد زیادی از آنها را دارد. نصب جدید ویندوز 11 از یک USB به طور خودکار طیف وسیعی از برنامه های شخص ثالث را از فروشگاه مایکروسافت در اولین باری که به اینترنت وصل می شوید پایین می کشد و ویندوز شامل تعداد زیادی از تبلیغات خانه مایکروسافت برای Edge، Bing، Microsoft Start، Microsoft 365 است. ، OneDrive و سایر محصولات و ویژگی ها.