برداشت های من از Super Nintendo World در Universal Studios Hollywood | دین بیت


در اجلاس GamesBeat 2023 در 22 تا 23 می با رهبران برتر بازی در لس آنجلس ارتباط برقرار کنید. اینجا ثبت نام کنید.


برخی از جادوهای سوپر ماریو به زودی از طریق آن کلمه نه چندان جادویی “transmedia” به سمت ما می روند. این بار به شکل یک پارک موضوعی اضافه شده است. Super Nintendo World در 17 فوریه در Universal Studios Hollywood افتتاح می شود.

من موفق شده ام چند ساعت وقت بگذارم تا در فضایی که در فضای نسبتاً محدودی در Lower Lot of Universal قرار دارد، بازی کنم. قبل از اینکه وارد شوید، می توانید یک پاورآپ باند بخرید که علاوه بر بلیط ورودی یونیورسال استودیو، 40 دلار قیمت دارد. اگر اهل بازی های ویدیویی هستید، با این قیمت برای بازدید از مکانی که دوران کودکی و بزرگسالی شما را به شما بازمی گرداند، چشم بر هم نمی زنید. موسیقی به تنهایی این کار را انجام خواهد داد.

این گروه یک توپ کوچک هاکی را روی یک مچ بند پیچیده ترکیب می کند. این به شما امکان می دهد تا تعاملات خود را در طول بازدید ثبت کنید. و بله، احتمالاً این ایده عالی کسی است که با اضافه کردن پارک موضوعی، درآمد جدیدی کسب کند. این یک راه بسیار خلاقانه برای گسترش فرهنگ بازی های ویدیویی به جریان اصلی و تحقق این پیشگویی است که بازی های ویدیویی همه سرگرمی ها را می خورند.

همچنین، اگر قصد سفر دارید، فرآیندی برای رزرو در سایت یونیورسال وجود دارد. همچنین می‌خواهید برنامه Universal را دریافت کنید تا بتوانید به جزئیاتی که مچ بند شما برای شما جمع‌آوری می‌کند دسترسی داشته باشید. هنگامی که گروه خود را با برنامه همگام کردید، آماده ضبط سفر خود هستید.

رویداد

GamesBeat Summit 2023

در تاریخ 22 تا 23 می به انجمن GamesBeat در لس آنجلس بپیوندید. از باهوش ترین ذهن های صنعت بازی می شنوید تا به روز رسانی های خود را در مورد آخرین پیشرفت ها به اشتراک بگذارند.

اینجا ثبت نام کنید

قلعه هلو.

از ویدیوها می توانید ببینید که وقتی به دنیا قدم می گذارید چگونه است. از یک تونل سبز و یک سرسرای قلعه عبور می کنید تا وارد فضای نینتندو شوید. مثل وارد شدن به یک بازی ویدیویی بود. به جز اینکه یک جورایی کوچک هستید و همه چیز اطرافتان بزرگ است. بلوک های بازی های ماریو در این فضا که خیلی هم دنیایی نیست و بیشتر شبیه یک میدان شهری شلوغ است، همه جا وجود دارد.

بسیاری از مردم لباس‌های نینتندو را پوشیده بودند. کمی احساس برهنگی کردم. اینطور نبود که مکان کلاستروفوبیک باشد. آنها به افراد زیادی اجازه ورود می دهند، اما نه آنقدر که مجبور شوید به اطراف خود فشار بیاورید. به اندازه پردیس انتقام جو در Disney California Adventure است. ای کاش یونیورسال می توانست زمین های بیشتری را به فضا اضافه کند، اما همچنان احساس می کرد در جای دیگری هستم، با تمام شخصیت های انیمیشنی که دیوارها را تزئین کرده اند.

Animatronics دیوارهای Super Nintendo World را تزئین می کند.

بلوک ها بزرگ هستند و از لاستیک نرم ساخته شده اند. اگر به صف های مختلف بروید، این امتیاز را خواهید داشت که مچ بند خود را در پایین یک بلوک قرار دهید. هنگامی که به بلوک برخورد می کنید، صدای “بلیپ” و “کوینش” کمی فوق العاده ایجاد می کند. می توانید سکه ای را که جمع آوری کرده اید در برنامه ببینید. توجه شگفت انگیزی به جزئیات وجود دارد. گیاهان بزرگ پیرانا آماده خوردن شما هستند.

اگر به نظر سرگرمی بدوی است، باید از لحظه لذت ببرید. در غیر این صورت، زمان زیادی را صرف انتظار در صف خواهید کرد. پرنسس هلو را دیدم که بیرون آمد و داشتم می رفتم تا با او عکس بگیرم چون صفی نبود، اما بعد برگشت و رفت. من خیلی کند بودم.

بلوک ها از من خارج نشدند. بنابراین هر کدام را که می توانستم در آن مکان برخورد کردم.

Mario Kart: Bowser’s Challenge

بخشی از صف در Mario Kart: Bowser’s Challenge ride.

جاذبه اصلی مسابقه Mario Kart: Bowser’s Challenge است. صف طولانی بود اما نسبتاً سریع حرکت می کرد. وقتی از پله‌های بالا به سواری Mario Kart می‌رفتید، مجذوب مجسمه‌های دقیق Bowser و دیگر افسانه‌های ماریو بودم که در صف انتظار ساخته شده بودند. من به تیم ماریو منصوب شدم.

سرانجام، به اتاق بزرگی برای چند ده نفر رسیدیم و یک ویدیو پخش شد تا به ما نشان دهد که چگونه سوار شویم. احساس می‌کردم آنها زمان زیادی را صرف می‌کنند تا به ما بگویند که چگونه سواری را انجام دهیم. اما در هر صورت به اندازه کافی توجه نکردم.

وقتی به کارت کارت دو نفره رسیدم که صندلی های نسبتاً کوچکی داشت که باید در آن بفشید، متوجه شدم که باید عینک AR (که به کلاه قرمز ماریو متصل شده است) را بردارم و آنها را به گیره دیگری وصل کنم. به کارت وصل شده بود. گیره صورت شما را می پوشاند و روی عینک شما می رود. هنگامی که آن را به طور کامل مونتاژ کردم، آماده رفتن بودم.

كارت با سرعت نسبتاً كمي بلند شد و من به اطراف نگاه كردم. همانطور که کارت در اطراف مسیر فیزیکی حرکت می کند، چیزهای زیادی را می بینید که به سمت شما می آیند. هنگام دویدن در اطراف یک مسیر پر پیچ و خم، اهداف زیادی برای پرتاب کردن وسایل وجود داشت. درست مانند بازی Mario Kart، می‌توانید یک دکمه (روی فرمان) را فشار دهید و یک لاک‌پشت سبز را به سمت شخصی (یک کارت مجازی که روی فضای فیزیکی پوشانده شده است) که جلوتر است پرتاب کنید.

اگر به آن ضربه بزنید، سرعت کارت دیگر را کاهش می دهید. همچنین می‌توانید بمب‌ها را بکوبید و بر روی مکعب‌ها بچرخانید تا قدرت‌ها را افزایش دهید. چندین محیط وجود دارد که در آن Bowser را تعقیب می کنید، مانند یک قسمت زیر آب با حباب. علاقه مندان مکان های زیادی را از بازی ها تشخیص می دهند.

ماریو کوچک مخفی خارج از خروجی سواری Mario Kart.

وقتی کار با عینک AR تمام شد، آنها را به دستیار تحویل می دهید که آنها را ضدعفونی می کند. با وجود هدست AR و حرکت تند و ناگهانی کارت، از سواری حالت تهوع نداشتم. این بسیار شبیه سواری Web Slingers در Disney California Adventure بود. هنگام خروج، مطمئن شوید که مچ بند خود را به یک ماریو مخفی روی دیوار می کوبید.

همچنین می‌توانید با منتظر ماندن در صف و قدم زدن در مناطق کوچک‌تر که شبیه صف انتظار برای سواری Mario Kart هستند، چند کلید جمع کنید. یکی از مکان‌ها پاور پانچ Koopa Troopa است که باید منتظر لحظه دقیق باشید تا به یک مکعب برخورد کنید و یک پرتابه پرتاب کنید تا دقیقاً در لحظه‌ای که Koopa Troopa از روی نقطه عبور می‌کند برخورد کند. من تعجب می کردم که چرا بلوک ها آنقدر پایین بودند که مجبور شدم زانو بزنم، اما فکر می کنم آنها انتظار دارند بچه های بیشتری از راه بروند.

هنگامی که کلید نهایی خود را دریافت کردید، می‌توانید به جنگ Bowser Jr بروید. پس از عبور از یک خط سرگرم‌کننده دیگر، می‌توانید به گروهی بپیوندید که با Bowser Junior مبارزه می‌کند. شما دستان خود را برای پرتاب بمب ها و سایر پرتابه هایی که به سمت Bowser Junior هدف قرار می دهید تکان می دهید.

پانچ قدرتی Koopa Troopa.

فکر می کردم تقریباً همه چیز را انجام داده ام. اما من با 26 تمبر از 128 تمبر ممکن و 1315 سکه طلا خارج شدم. بنابراین من به هیچ وجه یک کمال گرا نبودم. اما گیمیفیکیشن یکی از لذت بخش ترین بخش های کل تجربه بود. مچ بند 40 دلاری ارزشش را دارد.

وقتی از خروجی بیرون می روید، البته یک فروشگاه پر از سوغاتی های نینتندو وجود دارد. یکی از چیزهای سرگرم کننده این بود که در کنار بسیاری از افراد آشکارا خوشحال که از حضور در آنجا هیجان زده بودند. من برای خودم یک پیراهن قرمز بازیکن 1 گرفتم. من از دو ساعت آنجا لذت بردم و بی درنگ به سواری عالی هری پاتر رفتم.

Bowser در صف انتظار سواری Mario Kart.

تنها چیزی که نتوانستم از آن بازدید کنم، کافه Toadstool بود که چیزهایی مانند سالاد کاپرز گیاه پیرانا، اسپاگتی گل آتش و کوفته و تزئیناتی را ارائه می دهد که مانند داخل خانه وزغ است. صفی بود که احتمالا نیم ساعت یا بیشتر طول کشید تا برای نشستن منتظر بمانم، بنابراین تصمیم گرفتم به بیرون بروم و در منطقه پارک ژوراسیک در همان حوالی غذا بیاورم. بعد از آن همه هیجان، حال و هوای یک برگر برونتو را داشتم.

امتیاز من در بخش نینتندو از برنامه Universal Studios.

این مکان سواری های دیگری را که در پارک موضوعی ژاپن در دسترس است ندارد. آیا می‌تواند در دیزنی لند، بازی Star Wars Galaxy’s Edge را شکست دهد؟ اصلا. اما هرکسی که این کار را انجام می‌دهد احساس می‌کند که یک بازی ویدیویی را پشت سر گذاشته است و می‌خواهد همه آن را دوباره بازی کند. احساس می کردم برای یک تجربه به یاد ماندنی ماریو آنجا به اندازه کافی وجود دارد. و حالا من برای فیلم سوپر ماریو مشتاقم.

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.