Razer’s Cage-like Mouse یک جواهر 280 دلاری از فلز گوت است


ریزر هرگز نتوانست متهم به نام تجاری ظریف از صفحه کلیدهای ضربان دار با نور پس زمینه RGB، لپ تاپ ها و موس ها گرفته تا ماسک های چشمک زن و نورپردازی شده، این شرکت سخت افزار بازی تمام حال و هوای خود را حول یک حس مجلل خودنمایی ایجاد کرده است.

وارد موس جدید Razer، Viper Mini Signature Edition شوید. با استانداردهای Razer، در واقع تا حدودی فرودست است، با نوعی زیبایی شناسی ذوقی که ممکن است روی جلد یک آلبوم صنعتی متال ببینید. پشت نوار نقاله مکان نما یک شبکه باز از اشکال مثلثی و ذوزنقه ای است که از آلیاژ سبک وزن منیزیم ساخته شده است. در حال حاضر در یک گزینه یک رنگ، که مشکی یکدست است، عرضه می شود.

این Thunderdome کوچک گوتیک به نظر می‌رسد که می‌تواند روی میزهای مشتاق شرور باند و هنرمندان مجسمه‌سازی جنبشی آلمانی در همه جا کاملاً جا بیفتد، به شرطی که آنها مایل به پرداخت گزافی برای این امتیاز باشند: قیمت ماوس 280 دلار است.

اگرچه Viper Mini ظاهری جسورانه دارد، اما در واقع بسیار کوچک است. بدنه منیزیمی آن را نسبت به سایر موس‌های ریزر سبک‌تر کرده است. طبق گزارش ها، وزن آن حدود 49 گرم (1.7 اونس) است که مطمئناً سبک تر از سایر دستگاه های ورودی نسبتاً قوی Razer است. این ماوس از طریق بلوتوث به رایانه شخصی شما متصل می شود و شرکت می گوید که عمر باتری ماوس حدود 60 ساعت است.

Razer در 11 فوریه سفارش‌های ماوس Viper Mini را می‌پذیرد و باید مدت کوتاهی پس از آن ارسال شود. اما باز هم 280 دلار است.

در اینجا برخی دیگر از اخبار فناوری مصرف کننده از این هفته است.

توییتر برخی از بازوها را می پیچد

همانطور که ممکن است متوجه شده باشید، توییتر اکنون در تلاش است تا پولی به دست بیاورد که هوس های مالک جدیدش بسیاری از تبلیغ کنندگان سایت را ترسانده است.

در تلاش برای روشن نگه داشتن چراغ‌ها، توییتر به دنبال این است که با تبدیل یکی دیگر از ویژگی‌های قبلی رایگان خود به یک سرویس پولی، مقداری پول از پلتفرم بی‌ثبات‌شده خود خارج کند. توییتر می گوید دسترسی اولیه به API خود در حال انجام است پشت یک دیوار پرداخت در 9 فوریه. مختصر رابط برنامه نویسی کاربردی، API مجموعه ابزارهایی است که توسعه دهندگان نرم افزار برای دسترسی به داده های یک پلتفرم استفاده می کنند. برای ایجاد خدمات در بالای توییتر ضروری است. این بدان معناست که هر حساب یا سرویس شخص ثالثی که برای خودکارسازی پست‌ها در فیدهای خود به ابزارهای باطن رایگان پلتفرم متکی است، مجبور می‌شود یا هزینه ماهانه بپردازد یا API را رها کرده و به صورت دستی پست کند.

توییتر در حال حاضر به توسعه دهندگان پیشنهاد می دهد ردیف های رایگان و پولی. این شرکت هنوز نگفته است که دسترسی اولیه به API پس از از بین رفتن سطوح رایگان چقدر هزینه خواهد داشت.

این ممکن است برای کاربران معمولی معامله بزرگی به نظر نرسد، اما برای حساب‌هایی که خدمات غیررسمی کاربران را ارائه می‌کنند، می‌تواند دردسر بزرگی باشد. مثلا، برنامه Thread Reader از API توییتر برای سازماندهی رشته های طولانی در یک پست قابل خواندن در صورت درخواست استفاده می کند. در عرض چند ثانیه به هزاران درخواست کاربر در روز پاسخ می دهد. انجام چنین کاری با ارسال دستی تقریباً غیرممکن است.

توییتر و خود ایلان ماسک، این حرکت را با بیان اینکه این اقدام کلاهبرداران را از سوء استفاده از API پلتفرم باز می دارد، توجیه می کنند. موضوع این است که کلاهبردارانی که تمام کارشان این است که مردم را از پولشان بیرون می‌کشند، احتمالاً خوشحال خواهند شد که چند دلار دزدیده شده خود را برای امتیاز ماندن در اطراف تحویل دهند. متأسفانه، حساب‌های ربات محبوب و عمدتاً خیرخواه مانند Thread Reader یا آن چیزی که به شما یادآوری می‌کند توقف قیامت احتمال کمتری وجود دارد که باقی بمانند، و بسیاری قبلاً نشان داده‌اند که با اعمال محدودیت‌های API، خاموش خواهند شد.