Quantive از هوش مصنوعی مولد برای کمک به بهبود استراتژی تجاری برای سازمان استفاده می کند


تمام جلسات درخواستی از اجلاس امنیت هوشمند را در اینجا بررسی کنید.


هوش مصنوعی مولد فقط نوشتن متن یا ایجاد تصاویر جالب نیست – همچنین می تواند به عنوان پایه ای برای استراتژی کسب و کار و تصمیم گیری عمل کند.

این مسیری است که فروشنده اجرای استراتژی Quantive برای هوش مصنوعی مولد در پیش گرفته است: استفاده از آن به گونه ای که به سازمان ها در تصمیم گیری بهتر کمک کند. این شرکت قبلاً با نام Gtmhub شناخته می شد و در دسامبر 2022 تغییر نام داد.

کوانتیو در دسامبر 2021 120 میلیون دلار جمع آوری کرد تا به ساخت پلت فرم خود کمک کند، که آن را به عنوان یک پلت فرم ردیابی اهداف خودکار و نتایج کلیدی (OKR) قرار می دهد. بخشی از این بودجه برای کمک به دستیابی فروشنده خصوصی هوش مصنوعی Cliff AI در ژوئن 2022 استفاده شد. فناوری Cliff اکنون در پلت فرم نتایج کمی ادغام شده است که به سازمان ها قابلیت های مبتنی بر هوش مصنوعی را برای درک بهتر، مدیریت و ردیابی کلید ارائه می دهد. شاخص های عملکرد (KPI) و OKR برای استراتژی کسب و کار و اجرا.

ایوان اوسماک، مدیرعامل و بنیانگذار Quantive به VentureBeat گفت: «Cliff AI واقعاً بستری برای شناسایی ناهنجاری‌ها در مجموعه‌های بسیار بزرگ داده‌های سری زمانی است. با آن، ما این توانایی را برای ردیابی حجم عظیمی از داده‌های تجاری، شناسایی روندها و پیش‌بینی ایجاد کردیم.»

رویداد

اجلاس امنیت هوشمند بر حسب تقاضا

نقش حیاتی هوش مصنوعی و ML در امنیت سایبری و مطالعات موردی خاص صنعت را بیاموزید. امروز جلسات درخواستی را تماشا کنید.

اینجا را تماشا کنید

Quantive امروز مجموعه جدیدی از قابلیت‌های مبتنی بر هوش مصنوعی را معرفی کرد تا به کاربران تجاری در ساخت، مدیریت و ردیابی OKR کمک کند. به‌روزرسانی‌ها شامل ادغام‌هایی از فناوری ساخته شده توسط کلیف و همچنین مدل‌های OpenAI از جمله GPT-3 است که در Microsoft Azure میزبانی می‌شود.

OKRها و KPIهای استراتژی کسب و کار

بخش کلیدی شیوه های مدیریت کسب و کار مدرن، داشتن معیارهایی برای سنجش موفقیت است.

فراتر از بیان اینکه یک شرکت می‌خواهد پول بیشتری به دست آورد یا پایگاه مشتری خود را افزایش دهد، OKRها کمک می‌کنند تا جزئیات دقیقاً آنچه که یک شرکت می‌خواهد به دست آورد را به وضوح تعریف کند. OKRها همچنین با معیارهایی پشتیبان‌گیری می‌شوند تا به‌طور دقیق نحوه پیشرفت سازمان به آن اهداف را ردیابی کنند. چندین شرکت در فضای پلت فرم ردیابی OKR فعال هستند، از جمله Asana، Ally IO و WorkBoard.

از جمله چالش‌های ردیابی OKR، درک این موضوع است که از کجا شروع کنیم. این یکی از مسائلی است که کوانتیو قصد دارد با به‌روزرسانی‌های جدید مبتنی بر هوش مصنوعی مقابله کند. یکی از ویژگی های جدید به کاربران کمک می کند تا در ابتدا OKR ها را با پیشنهادات مبتنی بر هوش مصنوعی تعریف کنند. هوش مصنوعی می تواند نحوه شناسایی اهداف را توصیه کند و به تنظیم آنها در سیستم کمی کمک کند.

در حالی که OKR ها اهداف یک سازمان را تعریف می کنند، هنوز نیاز به جزئیات وجود دارد که چه ابتکارات خاصی به تحقق آنها کمک می کند. برای رسیدگی به این موضوع، Quantive اکنون دارای یک قابلیت مبتنی بر هوش مصنوعی است تا به سازمان‌ها کمک کند تا ابتکارات را با جزئیات دقیق و همسو کنند تا با اهداف مطابقت داشته باشند.

OKRهای هوش مصنوعی مولد

با تمام قابلیت‌ها و داده‌های متفاوتی که پلتفرم Quantive ارائه می‌کند، برای یک کاربر جدید چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد.

برای کمک به کاهش منحنی یادگیری برای کاربران جدید و فعلی، یک ویژگی جدید به سبک چت بات «Ask Quantive» از قدرت یک مدل OpenAI میزبانی شده در Microsoft Azure برای پاسخ به سؤالات و کمک به تنظیم OKR استفاده می کند.

Osmak درباره Ask Quantive گفت: «در حال حاضر تیم های موفقیت مشتری ما از این استفاده می کنند. “در مورد همه چیزهایی که ما تا به حال در مورد OKR های نرم افزاری خود گفته ایم، آموزش دیده است، که چیزهای بسیار زیادی است.”

Osmak خاطرنشان کرد که OKR ها مدت هاست که توسط سازمان ها در هر اندازه برای کمک به دستیابی به موفقیت استفاده می شود. وقتی نوبت به سازمان‌های بزرگ‌تر می‌رسد، مقیاس‌بندی OKR می‌تواند بسیار پیچیده باشد، زیرا داده‌های زیادی برای رسیدگی وجود دارد. هوش مصنوعی نقش مهمی در شناسایی درست اهداف هدف و حفظ ابتکارات با آنها دارد.

Osmak گفت: “روش سنتی برخورد با پیچیدگی مقیاس OKR ساده کردن کارها و مینیمالیستی کردن آن است، اما من فکر نمی کنم که این مشکل را حل کند.” “من فکر می کنم بیشتر در مورد زمینه سازی، خلاصه کردن موارد مهم و حذف نویز از سیگنال است، و هوش مصنوعی به ما در انجام این کار کمک می کند.”

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری سازمانی متحول کننده کسب کنند و معامله کنند. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.