چگونه با اتوماسیون هوشمند آماده رکود شویم؟


تمام جلسات درخواستی از اجلاس امنیت هوشمند را در اینجا بررسی کنید.


کسب و کارها در هر اندازه در حال آماده شدن برای رکود هستند. با این حال، اگرچه ممکن است خلاف واقع به نظر برسد، اما در واقع زمان مناسبی برای تسریع تحول دیجیتال است.

از نظر تاریخی، رکود اقتصادی یک موهبت برای نوآوری است. به گفته مورگان استنلی، تقریباً نیمی از شرکت های Fortune 500 در زمان رکود یا بحران اقتصادی تأسیس شده اند.

سرمایه‌گذاری در تحول دیجیتال به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا بر رکود غلبه کنند و کمبود استعداد را برطرف کنند. سازمان‌ها همچنین می‌توانند از رقبای خود پیشی بگیرند، زیرا برنامه‌های تحول دیجیتال را کاهش می‌دهند و کاهش می‌دهند. یک بررسی تجاری هاروارد که نتایج سه رکود را تجزیه و تحلیل می‌کند، نشان می‌دهد که آنهایی که احتمالاً پس از رکود شکوفا می‌شوند، کسانی هستند که با موفقیت بهبودهای کارایی را انجام داده و در آینده سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

پس انداز کوته بینانه در دراز مدت برای شما هزینه خواهد داشت

کسب‌وکارها با یک رکود در حال وقوع، بازار کار فشرده و ادامه اختلالات زنجیره تامین مواجه هستند. ممکن است غیر منطقی باشد، اما اقدامات کاهش هزینه در مواجهه با چنین بادهای مخالف راه حل نیست.

رویداد

اجلاس امنیت هوشمند بر حسب تقاضا

نقش حیاتی هوش مصنوعی و ML در امنیت سایبری و مطالعات موردی خاص صنعت را بیاموزید. امروز جلسات درخواستی را تماشا کنید.

اینجا را تماشا کنید

همه‌گیری ناخواسته نوآوری بی‌سابقه‌ای را به ما نشان داد که از سر ناچاری به وجود آمده بود و به پذیرش فناوری‌های دیجیتال برای برآورده کردن خواسته‌های مصرف‌کننده دامن زد. این نوآوری همچنین به جدول‌های زمانی تحقیق و توسعه اجازه داد تا در کمتر از یک سال توسعه یک واکسن را جهش کنند – فرآیندی که معمولاً از زمان ایده‌برداری تا تأیید حدود 10 سال طول می‌کشد.

رکود اقتصادی قریب الوقوع و شکاف های مهارتی رو به رشد فرصت دیگری برای هدایت نوآوری است. تسریع در تحول دیجیتال به کسب و کارها کمک می کند تا بر کندی غلبه کنند و کمبود استعدادها را برطرف کنند.

انتظار می‌رود که کسب‌وکارها تا سال 2026 مجموعاً 3.4 تریلیون دلار برای تأمین مالی استراتژی‌های تحول دیجیتال خود سرمایه‌گذاری کنند. و آن‌هایی که بهترین موقعیت را برای برآورده کردن نیازهای مصرف‌کننده در حال تغییر و پذیرش نوآوری دارند، از اتوماسیون هوشمند استفاده می‌کنند.

همه در اتوماسیون

دگرگونی دیجیتال به کسب‌وکارها این امکان را می‌دهد تا پیامدها را کاهش دهند و چابکی و انعطاف‌پذیری را تقویت کنند و مقاومت در برابر نوسانات آینده را آسان‌تر کنند. مزایای ایجاد تحول دیجیتال چندگانه است – از بهره وری و بهره وری گرفته تا مدیریت بهتر زنجیره تامین، تجربه مشتری و دیده شدن منابع.

پلتفرم‌های اتوماسیون بدون کد بار مهارت مجدد کارکنان را برای استفاده از فناوری‌های اتوماسیون پیشرفته کاهش می‌دهند. سپس از اتوماسیون فرآیند رباتیک (RPA) می توان برای خودکارسازی کارهای وقت گیر، تکراری، پر زحمت و اغلب مستعد خطا استفاده کرد. جفت شدن این فناوری پیشرفته با هوش مصنوعی (AI) امکان مقیاس پذیری و قابلیت های تصمیم گیری در اتوماسیون فرآیندهای کسب و کار را فراهم می کند. با خودکارسازی این فرآیندها، کارگران زمان و دسترسی بیشتری به بینش‌های ارزشمند برای تلاش‌های خلاقانه برای افزایش تجربه مشتری و ارتقای رشد و درآمد دارند.

حتی پیاده‌سازی یک راه‌حل اتوماسیون ساده مانند پردازش اسناد هوشمند، گامی قدرتمند به سوی دیجیتالی‌سازی است. این پتانسیل را دارد که ده‌ها هزار ساعت از جمله ساعت‌هایی که برای اشتباهات صرف شده است صرفه‌جویی کند و ارزش بسیار زیادی ایجاد کند.

شرکت های آمریکایی سالانه 5.3 میلیارد دلار برای دستمزد برای پردازش دستی اسناد خرج می کنند. با خودکارسازی فرآیندها، می توان منابع را برای بهبود سایر اهداف کلیدی کسب و کار، مانند تجربه مشتری و کارمند، هدایت کرد.

اشتباهات رایجی که باید از آنها اجتناب کرد

تحول دیجیتال شگفت انگیز و هیجان انگیز است، اما تنها در صورتی که به درستی انجام شود. کسب‌وکارها با تمام شگفتی‌های دیجیتالی‌سازی فروخته می‌شوند و به دنبال راه‌حل‌های پیاده‌سازی می‌شوند. این یک مانع به راحتی قابل اجتناب است.

کسب و کارها نیاز به یک برنامه تحول دیجیتالی مدنظر دارند. این اغلب با موفقیت بیشتر با شریک تحول دیجیتال مناسب به دست می آید که می تواند به آنها کمک کند تا فرآیندهای اتوماسیون را استخراج کنند، راه حل های مناسب را انتخاب کنند، اتوماسیون را در زیرساخت های موجود خود ادغام کنند و کارگران موجود را آموزش یا مهارت دهند – یا در صورت ترجیح، زیرساخت دیجیتال جدید خود را حفظ کنند. از طرف آنها

تخصص موضوعی یکی دیگر از تمایزهای کلیدی است زیرا فروشنده ای که دانش عمیقی از بخش های خاص ارائه می دهد، نقاط دردناکی را که اتوماسیون بیشترین ارزش را در آنها ایجاد می کند، درک می کند. به عنوان مثال، فرض کنید یک صندوق تامینی به دنبال سرمایه گذاری در دیجیتالی شدن بیشتر است. در این صورت، آن‌ها می‌خواهند با فروشنده‌ای شریک شوند که پردازش در بخش خود را درک می‌کند و می‌تواند وظایفی مانند محاسبه ارزش خالص دارایی را انجام دهد.

حمایت ذینفعان کلیدی است

یکی دیگر از تله‌های رایجی که کسب‌وکارها در آن قرار می‌گیرند، سرمایه‌گذاری در تحول فرهنگی مورد نیاز برای موفقیت هر طرح تحول دیجیتال است. برای استفاده حداکثری از اتوماسیون فرآیند کسب و کار در طول کمبود استعداد جهانی، باید کارگران متعهد را با استعداد برای چنین آموزش هایی ارتقا دهید.

اگر شما همچنین به همه کارگران در مورد هدف یک طرح دیجیتالی سازی آموزش دهید، کمک خواهد کرد. چرا باید اهمیت بدهند؟ آنها چگونه قرار است سود ببرند؟ اینها سوالات کلیدی هستند. اگر کارمندان شما پاسخ‌ها را نمی‌دانند، شما در حال حاضر نقشه‌تان را برای شکست قرار داده‌اید. کارگران نقش مهمی در نظارت بر اجرای دیجیتالی شدن دارند. اگر آنها نسبت به آن احساس مخالفت کنند، شانس موفقیت آنها کاهش می یابد.

برآوردها نشان می‌دهد که به ازای هر دلاری که کسب‌وکارها برای صدور مجوز راه‌حل اتوماسیون خرج می‌کنند، پنج برابر بیشتر برای کشف نحوه پیاده‌سازی و مقیاس‌بندی هزینه می‌کنند. این یک اتلاف منابع غیرقابل اجتناب است، به ویژه زمانی که بسیاری توان پرداخت آن را ندارند. تنها چیزی که لازم است یک استراتژی خوب توسعه یافته است.

دوبرابر کردن سرمایه‌گذاری در اتوماسیون هوشمند به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا در زمان‌های سخت عبور کنند. قدرت فناوری‌های اتوماسیون پیشرفته این است که کارایی را بهبود می‌بخشند و منابع را برای نوآوری و سرمایه‌گذاری انسانی آزاد می‌کنند – که راه را برای موفقیت بلندمدت هموار می‌کند.

کالین ردباند SVP جهانی برای محصول و استراتژی در SS&C Blue Prism است

DataDecisionMakers

به انجمن VentureBeat خوش آمدید!

DataDecisionMakers جایی است که کارشناسان، از جمله افراد فنی که کار داده را انجام می دهند، می توانند بینش ها و نوآوری های مرتبط با داده را به اشتراک بگذارند.

اگر می‌خواهید درباره ایده‌های پیشرفته و اطلاعات به‌روز، بهترین شیوه‌ها و آینده فناوری داده و داده مطالعه کنید، به ما در DataDecisionMakers بپیوندید.

شما حتی ممکن است در نظر داشته باشید که مقاله ای از خودتان ارائه دهید!

از DataDecisionMakers بیشتر بخوانید