چگونه بایگانی Slack خود را به Discord منتقل کنید


دانلود Slackord2. با این حال، قبل از اینکه آن را باز کنید، باید یک ربات Discord راه‌اندازی کنید—در اینجا پیوندی برای شروع وجود دارد. کلیک برنامه جدید، نام آن را هر چه می خواهید بگذارید. بعد، روی مولد URL دکمه زیر OAuth2 در نوار کناری سمت چپ در زیر Scope کلیک کنید ربات. را مجوزهای ربات پس از انجام این کار، فیلد ظاهر می شود. کلیک مدیر آنجا. سپس به پایین اسکرول کرده و آن را کپی کنید URL تولید شده در پایین صفحه – بعداً به آن نیاز خواهید داشت.

حالا به سمت ربات بخش در نوار کناری اگر می خواهید، یک نام کاربری و نماد سفارشی به ربات بدهید، سپس مطمئن شوید ربات عمومی و به Grant کد OAuth2 نیاز دارد هم خاموش هستند و هم «محتوای پیام» روشن است. از شما پرسیده می شود که آیا می خواهید تغییرات خود را ذخیره کنید یا خیر – کلیک کنید صرفه جویی. حالا به بالای صفحه رفته و روی آن کلیک کنید رمز را بازنشانی کنید دکمه. توکن را کپی کنید

در نهایت، به آدرس URL که قبلاً کپی کرده اید بروید. از شما پرسیده می شود که می خواهید ربات را به کدام سرور Discord اضافه کنید — سروری را که می خواهید پست های Slack را به آن منتقل کنید انتخاب کنید.

بایگانی Slack خود را مهاجرت کنید

Slackord از طریق جاستین پات

اکنون می توانید Slackord2 را در رایانه خود باز کنید. از شما رمز ربات خواسته می شود – آن را جایگذاری کنید. اگر همه چیز درست است، باید به شما گفته شود که “اتصال ربات اکنون فعال است”، اما هنوز وصل نشوید.

در عوض کلیک کنید فایل > وارد کردن پوشه JSON. بایگانی Slack را که قبلا دانلود کرده اید مرور کنید و پوشه کانالی را که می خواهید منتقل کنید باز کنید. فرآیند تجزیه ممکن است مدتی طول بکشد، بسته به حجم آرشیو. اگر همه چیز به درستی کار می کند، باید پیام های قدیمی را در جلوی چشمان خود ببینید. در حالی که در حال تجزیه است، به Discord بروید و یک کانال متنی جدید با همین نام ایجاد کنید.

وقتی تجزیه در Slackord انجام شد، کلیک کنید تنظیمات > اتصال ربات > اتصال. این کار متصل می‌شود—اگر رباتی که آن را ایجاد کرده‌اید به صورت آنلاین در Discord نشان داده شود، می‌توانید بگویید که کار می‌کند. اکنون می توانید تایپ کنید “/slackord” در کانال Discord که می خواهید بایگانی های کانال خود را به آن وارد کنید. اگر همه چیز به درستی تنظیم شده باشد، پیام ها به آرامی شروع به نمایش خواهند کرد.

این فرآیند را تکرار کنید—ایجاد یک کانال خالی، باز کردن پوشه JSON و اجرای /slackord—برای هر کانالی که می خواهید مهاجرت کنید. مدتی طول می کشد، مسلما، و نتایج کامل نیستند. همه پست ها به صورت متن ساده هستند و شما آواتار را در کنار آنها نخواهید دید. با این حال، این یک آرشیو قابل جستجو از تمام پست‌های قدیمی Slack شما است. اکنون فقط باید به دوستان خود اطلاع دهید که زمان تغییر فرا رسیده است.