گیت هاب از Copilot X: آینده توسعه نرم افزار مبتنی بر هوش مصنوعی رونمایی کرد


در تاریخ 11 تا 12 ژوئیه به مدیران ارشد در سانفرانسیسکو بپیوندید تا بشنوید که چگونه رهبران سرمایه‌گذاری‌های هوش مصنوعی را برای موفقیت ادغام و بهینه می‌کنند.. بیشتر بدانید


گیت هاب، پلتفرم پیشرو برای همکاری در توسعه نرم افزار، امروز گام بعدی در توسعه نرم افزار مبتنی بر هوش مصنوعی را با معرفی Copilot X اعلام کرد. با اتخاذ آخرین مدل GPT-4 و گسترش قابلیت های Copilot.

GitHub Copilot که کمتر از دو سال پیش راه اندازی شد، تأثیر قابل توجهی بر دنیای توسعه نرم افزار گذاشته است. GitHub امروز گزارش داد که ابزار مبتنی بر هوش مصنوعی که با استفاده از مدل OpenAI’s Codex ساخته شده است، در حال حاضر 46 درصد از کدها را روی پلتفرم می نویسد و به توسعه دهندگان کمک کرده است تا 55 درصد سریعتر کدنویسی کنند. با تکمیل خودکار نظرات و کدها، Copilot به عنوان یک برنامه نویس جفت هوش مصنوعی عمل می کند که توسعه دهندگان را متمرکز و سازنده نگه می دارد.

چشم انداز جسورانه با چت

GitHub Copilot X، نسخه ارتقا یافته ای که امروز منتشر می شود، نمایانگر چشم اندازی جسورانه برای آینده توسعه نرم افزار مبتنی بر هوش مصنوعی است. با تاکید بر دسترسی، Copilot ارتقا یافته اکنون در کل چرخه عمر توسعه در دسترس خواهد بود، فراتر از تکمیل کد صرف. با گنجاندن ویژگی‌های چت و صوتی، توسعه‌دهندگان می‌توانند به طور طبیعی با Copilot ارتباط برقرار کنند. علاوه بر این، Copilot X در درخواست‌های کشش، خطوط فرمان و اسناد ادغام می‌شود و پاسخ‌های فوری به سؤالات مربوط به پروژه‌ها ارائه می‌کند.

پتانسیل تحول آفرین هوش مصنوعی در توسعه نرم افزار با GitHub Copilot X به طور کامل نمایش داده می شود. با کاهش وظایف دیگ بخار و دستی، توسعه دهندگان می توانند روی کارهای پیچیده تر و خلاقانه تر تمرکز کنند. این سطح جدید بهره‌وری به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا روی تصویر بزرگ‌تر تمرکز کنند، نوآوری را تقویت کرده و پیشرفت انسانی را تسریع می‌کنند.

رویداد

تبدیل 2023

در 11 تا 12 جولای در سانفرانسیسکو به ما بپیوندید، جایی که مدیران ارشد نحوه ادغام و بهینه سازی سرمایه گذاری های هوش مصنوعی برای موفقیت و اجتناب از دام های رایج را به اشتراک می گذارند.

اکنون ثبت نام کنید

منبع تصویر: GitHub.

تجربه توسعه‌دهندگان با هوش مصنوعی بازسازی شد

GitHub Copilot X چندین ویژگی جدید از جمله تجربه ChatGPT مانند در ویرایشگرهای کد، Copilot برای درخواست‌های کششی، پاسخ‌های ایجاد شده توسط هوش مصنوعی برای مستندات و Copilot برای رابط خط فرمان معرفی می‌کند.

چت Copilot بر اساس کاری است که OpenAI و Microsoft با ChatGPT و Bing جدید انجام داده اند. GitHub یک رابط چت را به ویرایشگر می آورد که بر سناریوهای توسعه دهنده متمرکز است و به طور بومی با VS Code و Visual Studio ادغام می شود. این بسیار فراتر از یک پنجره چت است – Copilot X اکنون تشخیص می دهد که یک برنامه نویس چه کدی را تایپ کرده و پیام های خطا نشان داده شده است و عمیقاً در IDE جاسازی شده است.

علاوه بر افزایش تجربه ویرایش، Copilot X به Copilot اجازه می‌دهد تا درخواست‌های کششی ارائه دهد. این ویژگی از مدل جدید GPT-4 OpenAI پشتیبانی می‌کند و از برچسب‌های مبتنی بر هوش مصنوعی در توضیحات درخواست کشش پشتیبانی می‌کند. این از طریق یک برنامه GitHub اتفاق می افتد که مدیران سازمان و صاحبان مخازن فردی می توانند آن را نصب کنند. برچسب ها به طور خودکار توسط Copilot بر اساس کد تغییر یافته پر می شوند و توسعه دهندگان می توانند توضیحات پیشنهادی را بررسی یا اصلاح کنند.

GitHub همچنین قابلیت‌های جدیدی را به صورت داخلی آزمایش می‌کند که در آن Copilot به‌طور خودکار جملات و پاراگراف‌ها را در حین ایجاد درخواست‌های کشش توسط توسعه‌دهندگان پیشنهاد می‌کند. به زودی، Copilot به توسعه دهندگان در مورد آزمایش ناکافی برای درخواست کشش هشدار می دهد و آزمایش های بالقوه متناسب با نیازهای یک پروژه را پیشنهاد می کند.

GitHub همچنین Copilot for docs را راه‌اندازی می‌کند، ابزاری آزمایشی که از رابط چت استفاده می‌کند تا پاسخ‌های ایجاد شده توسط هوش مصنوعی را به سؤالات مربوط به اسناد، از جمله سؤالات در مورد زبان‌ها، چارچوب‌ها و فناوری‌ها در اختیار کاربران قرار دهد. در ابتدا، این شرکت بر روی اسناد React، Azure Docs و MDN تمرکز کرده است. در نهایت، قصد دارد این قابلیت را به مخازن و اسناد داخلی هر سازمان بیاورد، بنابراین توسعه دهندگان می توانند از طریق یک رابط ChatGPT سؤال بپرسند و پاسخ های فوری را دریافت کنند.

علاوه بر ویرایشگر و درخواست کشش، GitHub ترمینال را ساده کرده است، جایی که توسعه دهندگان زمان قابل توجهی را در آن صرف می کنند. برای کمک به توسعه‌دهندگان در صرفه‌جویی در زمان و تلاش، GitHub Copilot CLI را منتشر می‌کند که می‌تواند دستورات و حلقه‌ها را بنویسد و پرچم‌های یافتن مبهم را برای برآوردن درخواست‌ها مدیریت کند. توسعه دهندگان می توانند برای استفاده از این ابزار که زبان طبیعی را به دستورات ترمینال ترجمه می کند، به لیست انتظار بپیوندند.

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری سازمانی متحول کننده کسب کنند و معامله کنند. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.