5 بلندگوی برتر DEI برای رزرو در رویداد بعدی


وقتی نوبت به اهداف شرکت بزرگ می‌رسد، کسب‌وکارهای کوچک به طور یکسان پشت تلاش‌های تنوع، حقوق صاحبان سهام و مشارکت (DEI) خود می‌روند. طبق گزارش منتشر شده در هاروارد بیزینس ریویو، از هر 10 شرکت، 6 شرکت گزارش می دهند که استراتژی های DEI دارند. با این حال، حفظ ابتکارات DEI برای دراز مدت می تواند دشوار باشد.

چه چیزی باعث می شود که DEI سرپا نگه داشته شود؟ به عنوان مثال، تغییر فرهنگ هر سازمانی می تواند دشوار باشد. مردم به طور طبیعی در برابر تغییر مقاوم هستند – از جمله تغییراتی که به نفع آنهاست. همانطور که گالوپ اشاره می کند، فرهنگ ها در یک روز تغییر نمی کنند. آنها در طول زمان و با تلاش مداوم و قهرمانی متحول می شوند. این می تواند طاقت فرسا و دشوار باشد، به ویژه برای رهبرانی که تازه به دنبال اهداف DEI هستند.

چالش دیگری که در پذیرش تلاش‌های گسترده DEI وجود دارد، درک نادرست از معنای DEI است. بسیاری از مردم تصور می کنند که DEI شامل شیطان سازی یک گروه برای حمایت از گروه دیگر است. True DEI اشتباهات گذشته را تصدیق می کند اما از قضاوت به نفع مدل سازی و رویکردهای بهبود یافته و پایدار اجتناب می کند. به عبارت دیگر، هیچ کس مجبور نیست “ببازد” تا همه به دست آورند.

هر دوی این چالش ها اساسی هستند. با این حال، غلبه بر آنها غیرممکن نیست. یکی از روش‌هایی که برای بسیاری از سازمان‌ها کار می‌کند، آوردن سخنرانان معتبر DEI است. DEI فکر می کرد رهبران با سوابق اثبات شده می توانند موانع را بشکنند و درها را باز کنند. آنها می توانند از طریق آموزش و درک مخاطبان را برانگیزند و تغییر فرهنگ ها و طرز فکرها را بسیار آسان تر می کنند.

اگر هرگز به استخدام یک ارائه کننده DEI برای کمک به ایجاد یا شروع استراتژی DEI خود فکر نکرده اید، اکنون زمان خوبی برای شروع است. تعداد زیادی از بلندگوهای اصلی متمرکز بر DEI در صحنه رویدادهای حضوری و مجازی حضور دارند. در زیر تعدادی از ستاره‌های DEI وجود دارد که می‌توانید برای جلسه سالانه بعدی، کنفرانس یا جشن قدردانی از کارمندان خود رزرو کنید.

1. ماریسا آندرادا

ماریسا آندرادا که خود را به عنوان یک “استاد فرهنگ و کاتالیزور مهربانی” معرفی می کند، چشم اندازی تازه به بحث DEI شرکت می آورد. آندرادا پس از کمک به بیش از پنج کسب‌وکار بزرگ در ایجاد فرهنگ‌هایی که کارمندانشان عاشق آن‌ها بودند، از جمله Chipotle، اکنون وارد فضای مشاوره‌ای برای سخنرانی و C-suite شده است.

آندرادا به شدت بر جنبه های مردمی همه جنبش های فرهنگی تمرکز دارد. هدف او این است که به دیگران بیاموزد چگونه از نظر عاطفی، اجتماعی و حرفه ای از یکدیگر حمایت کنند. او به عنوان یک سخنران، انسانیت مشترک آنها و همچنین دارایی رفتار محترمانه با دیگران را به شرکت کنندگان یادآوری می کند.

برای چشیدن طعم سبک Andrada، به پادکست CultureCast او گوش دهید. اپیزودهای اخیر شامل مهمانان جذاب مختلفی است که احساسات او را تکرار می کنند. شما چیزهای زیادی در مورد آندرادا و دیدگاه مثبت او نسبت به شکاف دستمزد جنسیتی، پایداری، برابری و موارد دیگر خواهید آموخت.

2. بکی کوران ککولا

DEI فقط مخفف Becky Curran Kekula نیست. این چیزی است که به طور طبیعی برای او به وجود می آید، به خصوص پس از نادیده گرفته شدن و رد شدن به عنوان یک فرد کوچک. او که اکنون مدافع سرسخت شمولیت و برابری معلولیت است، چشمان مخاطبان را به سمت تعصبات آنها نسبت به معلولان جسمی باز می کند. اغلب، این تعصبات ناخودآگاه هستند. آوردن آنها به نور تأثیر آنها را نفی می کند.

اخیراً، ککولا در بخش سهام و گنجاندن در انجمن بازیگران سینما-فدراسیون هنرمندان تلویزیون و رادیو آمریکا (SAG-AFTRA) کار می کرد. او با استفاده از پیشینه خود در بازاریابی صنعت سرگرمی، تصمیم گرفت DisABILITY In Media را تأسیس کند. تمرکز این شرکت بر ارائه تصاویر و داستان‌های رسانه‌های اجتماعی معتبر و نشاط‌آور از افراد با توانایی‌های متفاوت است.

به یاد داشته باشید: DEI فقط در مورد نژاد یا جنسیت نیست. DEI در تمام جمعیت‌های تحت پوشش و تحت پوشش، از جمله افرادی که دارای معلولیت‌های آشکار و پنهان هستند، را شامل می‌شود. اگر احساس می کنید که بسیاری از کارمندان یا سایر ذینفعان DEI را به طور کامل درک نمی کنند، Kekula را به رویداد بعدی خود دعوت کنید.

3. تاریکا بارت

به عنوان بلندگوی بعدی DEI یک ضربه زن سنگین می خواهید؟ در تقویم تاریکا بارت قرار بگیرید. او بنیانگذار دخترانی که کد می نویسند و در مدار اصلی شناخته شده است. با توجه به تلاش‌های کارآفرینانه‌اش، او یک بازی عالی برای روشن کردن جمعیت شما در مورد همه چیزهایی است که شامل جنسیت است.

بارت در برجسته کردن مسیرهایی که زنان و اقلیت های بیشتری را به STEM و سایر زمینه ها وارد می کند، به خوبی آشناست. با این حال، شرکت شما برای بهره مندی از ایده های رویایی او نیازی به حضور کم در بخش های STEM ندارد. بارت به همان اندازه صلاحیت دارد که در مورد راه‌هایی برای طراحی مجدد چارچوب‌های فرهنگی و گردش کار برای جذب، حضور و حفظ هنرمندانی که کمتر به نمایش گذاشته شده‌اند، صحبت کند.

شایان ذکر است که بارت به ویژه توسط سازمان های غیرانتفاعی محبوب است. از این گذشته، Girls Who Code یک غیرانتفاعی موفق است. در نتیجه، اگر به دنبال الهام برای شروع یک برنامه صندوق شرکتی هستید یا یک سازمان غیرانتفاعی را اداره می کنید، بارت می تواند مناسب باشد.

4. عمر جانسون

بخش بازاریابی شما احتمالا نقش بزرگی در تحقق انتظارات DEI شما ایفا خواهد کرد. در واقع، محتوا و پیام‌های ایجاد شده توسط بازاریابی می‌تواند نه تنها بر روی دید شما توسط افراد داخلی، بلکه توسط افراد خارجی تأثیر بگذارد. برای کمک به افزایش شهرت برند خود به سمت تبدیل شدن به یک نیروگاه شناخته شده و واقعی DEI، عمر جانسون را بیاورید.

جانسون که قبلاً Beats توسط Dr. Dre CMO شناخته می شد، می تواند از دیدگاه بازاریابی با DEI صحبت کند. او در مورد نیاز به درک افراد قبل از شروع کمپین های DEI صحبت کرده است. توانایی جانسون در توضیح تنوع بر اساس موفقیت‌های گذشته‌اش در تنوع ممکن است انگیزه‌ای باشد که مدیران و مدیران شما به آن نیاز دارند.

اگر فقط در سفر DEI خود احساس گیر کرده اید، جانسون آماده است تا شما را از گیر بیاندازد. آماده باشید که پس از دعوت از او به عنوان سخنران انگیزشی و به یاد ماندنی در رویداد 2023 یا 2024 خود، حرکت رو به جلو را آغاز کنید.

5. چارلی مارتین

با چارلی مارتین، مدافع LGBTQ+ و اولین حرفه ای مسابقه تراجنسیتی، لیست سخنرانان DEI مورد علاقه خود را کامل کنید. مارتین که در بریتانیا به دنیا آمده است، دنیای موتوراسپورت را با طوفانی به راه انداخته است. مارتین نه تنها رکورد شکسته است، بلکه مبارزه شخصی خود با هویت جنسیتی را به بستری برای انقلاب DEI تبدیل کرده است.

مارتین هم مسائل ترنس و هم LGBTQ+ را در مهمانی‌های خود می‌بیند. صحبت‌های او به خاطر الهام بخشیدن به مخاطبان و همچنین درک بیشتر موانع، مشکلات و سوگیری‌های مرتبط با جنسیت شناخته می‌شود.

اگرچه مارتین در ماه ژوئن، که ماه غرور است، محبوب است، اما در تمام طول سال در دسترس است. او به تیم DEI شما کمک می کند تا کل نیروی کار شما را به نگاهی جدید به اتحاد و حمایت از LGBTQ+ بیاندازد.

فقط به این دلیل که برنامه DEI شما در جایی که فکر می کنید باید باشد نیست امید خود را از دست ندهید. بهبود شتاب DEI شما امکان پذیر است، به خصوص با یک شروع سریع از یکی از بلندگوهای پرچین DEI.

اعتبار تصویر ویژه: توسط لوئیس کوینترو. Pexels; با تشکر!

برد اندرسون

سردبیر در ReadWrite

براد ویرایشگری است که بر محتوای ارائه شده در ReadWrite.com نظارت می کند. او قبلاً به عنوان ویراستار در PayPal و Crunchbase کار می کرد. می توانید با او در برد در readwrite.com تماس بگیرید.